اخبار هفته نامه الکترونیکی PAUSE

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
اگر اسمش رو بذارید گاهنامه خیلی بهتره تا هفته نامه
چون هیچ برنامه منظمی برای انتشارش وجود نداره

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
جالبه فقط 3 شماره ازش منتشر شده اینجوری نظر میدید !!! تاخیر بخاطر e3 و امتحانهای بچه-های تحریریه بود .

saver

کاربر سایت
Aug 24, 2007
388
نام
ميثم
جالبه فقط 3 شماره ازش منتشر شده اینجوری نظر میدید !!! تاخیر بخاطر e3 و امتحانهای بچه-های تحریریه بود .

مگه بده، منم بخاطر همین مسائل که میگم بکنیدش گاهنامه
اینطوری خیلی رسمی تره و اگر هم تاخیری بخوره جای ایرادی باقی نمیمونه

ما که بد نگفتیم دستشون هم درد نکنه من خودم جفتو دانلود کردم خیلی هم تمیز و زیبا بود

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
@saver

انشاءالله که با تلاش دوستان توی این شماره و رفع کم و کاستی های قبلی جبران تاخییرات و ناراحتی دوستان رو کرده باشیم.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

شماره سوم هفته نامه الکترونیکی Pause منتشر شد. برای دریافت هفته نامه به صفحه اصلس یابت بازی سنتر، قسمت دانلود، بخش اختصاصی هفته نامه بروید.

شماره سوم هفته نامه الکترونیکی Pause

bnuuzot7nwe8c356tso.jpg

برای ارائه پیشنهادات و انتقادات و بحث و تبادل نظر راجه به هفته نامه و محتوای آن به تاپیک هفته نامه در قسمت مطبوعات سایت مراجعه کنید.

هفته نامه الکترونیکی Pause

• Like
Reactions: asheghangta

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
مگه بده، منم بخاطر همین مسائل که میگم بکنیدش گاهنامه
اینطوری خیلی رسمی تره و اگر هم تاخیری بخوره جای ایرادی باقی نمیمونه

ما که بد نگفتیم دستشون هم درد نکنه من خودم جفتو دانلود کردم خیلی هم تمیز و زیبا بود

تایید میشه !

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اگر اسمش رو بذارید گاهنامه خیلی بهتره تا هفته نامه
هفته نامه هر 2 شماره قبلی سر موقع روز پنج شنبه منتشر شد بدون تاخیر، شاید در حد چند دقیقه. این شماره هم ویژه نامه است و به جای پنجه شنبه جمعه منتشر شد با 50 دقیقه تاخیر. حالا من معنی بی نظمی ها و نبود برنامه منظم رو متوجه نمیشم. قطعا انتقاد هاتون و پیشنهاد هاتون باعث پیشرفت روز به روز ماه خواهد شد ولی خوب بی انصافی نفرمایید.

برای هر گونه بحث به تاپیک رسمی هفته نامه که لینکش رو بالا گذاشتم مراجعه کنید.

با تشکر

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
از همه ی دوستان تحریریه که در نوشتن این مقاله زحمت کشیدن تشکر می کنم و همین طور یه تشکر ویژه از اقا مرتضی می کنم با کارای هنریشون!!!
ممنون از شما دوستان ، منتظر ادامه ی کاراتون هستیم ... :x

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
منم خسته نباشید به تیم تحریریه ثایت عرض میکنم. به نظرم این هفته بد نبود به صورت افتخاری از چند نفر که امتحان نداشتن، مثله من، استفاده میکردین.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
منم خسته نباشید به تیم تحریریه ثایت عرض میکنم. به نظرم این هفته بد نبود به صورت افتخاری از چند نفر که امتحان نداشتن، مثله من، استفاده میکردین.
آیدین اتفاقا نظر داشتم روی این قضیه ولی دیگه اون قالب اصلی و اسکلت بندی ویزه نامه رو ریخته بودم و میگم به خاطر وجود صفحه اصلی و مشغول بودن خود من و مرتضی یا بقیه برای نوشتن پیش نمایش های E3 افتاد برای روز های اخر، جوری که من و مرتضی دو شب نخوابیدیم واقعا.
اتفاقا دیدی که قبلا باهات صحبت هم کرده بودم ولی نتوسنتم برسم به این موضوع، سیاوش هم که به صورت افتخاری Portal 2 رو نوشت، لحظات آخر رسید به مجله.

• Like
Reactions: test84

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دست همتون درد نکنه
هفته نامه بسیار خوبی بود ما هم داریم کم کم پنکه این هفته نامه میشیم :d
پ.ن:انتقالمون بدید به بلاگ :d:d

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آیدین اتفاقا نظر داشتم روی این قضیه ولی دیگه اون قالب اصلی و اسکلت بندی ویزه نامه رو ریخته بودم و میگم به خاطر وجود صفحه اصلی و مشغول بودن خود من و مرتضی یا بقیه برای نوشتن پیش نمایش های E3 افتاد برای روز های اخر، جوری که من و مرتضی دو شب نخوابیدیم واقعا.
اتفاقا دیدی که قبلا باهات صحبت هم کرده بودم ولی نتوسنتم برسم به این موضوع، سیاوش هم که به صورت افتخاری Portal 2 رو نوشت، لحظات آخر رسید به مجله.

درست.
برای دانلود من میتونم کمک کنم، میتونم مجله رو روی سایت خودم براتون آپ کنم و لینک مستقیم بهتون بدم، لااقل واسه چند ساعت اول چون خودمم نتونستم دیشب مجله رو بگیرم، روی 20 درصد اینا ییهو وایمیستاد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درست.
برای دانلود من میتونم کمک کنم، میتونم مجله رو روی سایت خودم براتون آپ کنم و لینک مستقیم بهتون بدم، لااقل واسه چند ساعت اول چون خودمم نتونستم دیشب مجله رو بگیرم، روی 20 درصد اینا ییهو وایمیستاد.
برای Upload مجله با تعاملی که با مدیریت سایت داشتیم و همینجا ازشون تشکر می کنم از این به بعد از طریق FTP روی سایت Upload میشه که سرعت بالا تر میره و قابلیت Resume هم بهش اضافه میشه.
این 3 تا شماره هم از همون طریق دوباره Upload میشه که مشکلی نداشته باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر