اخبار هفته نامه الکترونیکی PAUSE

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام

شماره سوم هفته نامه پنج شنبه سوم تیرماه منتشر خواهد شد. تمرکز اصلی روی تحلیل نمایشگاه E3 خواهد بود. در این شماره تمام تلاش خودمون رو کردیم که دیگه هیچ گونه مشکل قرائت و صفحه آرایی نداشته باشه. همچنین طراحی رو به صورت صفحه عمودی A4 کار کردیم تا تمامی فونتها توی برنامه های PDFخان بزرگ نمایش داده بشن.

موفق باشید

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
سلام

شماره سوم هفته نامه پنج شنبه سوم تیرماه منتشر خواهد شد. تمرکز اصلی روی تحلیل نمایشگاه E3 خواهد بود. در این شماره تمام تلاش خودمون رو کردیم که دیگه هیچ گونه مشکل قرائت و صفحه آرایی نداشته باشه. همچنین طراحی رو به صورت صفحه عمودی A4 کار کردیم تا تمامی فونتها توی برنامه های PDFخان بزرگ نمایش داده بشن.

موفق باشید
پنج شنبه كه رفت و باز هم نيومد اين pause!!!!
لفتش نديد ديگه!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان چون وسط امتحانات هست اعضای مجله در حد 4 نفر شدن. به همین علت 1 روز تاخیر خورده. فشار کار روی آرش خیلی زیاده ما هم تا تونستیم کمکش کردیم.

شرمنده از دوستان.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
خدا كنه شنبه بياد:-s
والا فك كنم جمعه كه ميرن از روز تعطيل لذت مي برن.
شنبه هم كه لابد مي خوان عذا بگيرن يا جشن(نمي دونم به چه مناسبتي ولي تعطيل رسميه)
رفت واسه يكشنبه. (يكشنبه هم شايد بخوان به احترام خارجي ها دست نگهدارن و بزارن واسه دوشنبه):((:((:((:-s:-s/:)=((

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
پنج شنبه كه رفت و باز هم نيومد اين pause!!!!
لفتش نديد ديگه!!!

والا فك كنم جمعه كه ميرن از روز تعطيل لذت مي برن.
شنبه هم كه لابد مي خوان عذا بگيرن يا جشن(نمي دونم به چه مناسبتي ولي تعطيل رسميه)
رفت واسه يكشنبه. (يكشنبه هم شايد بخوان به احترام خارجي ها دست نگهدارن و بزارن واسه دوشنبه):((:((:((:-s:-s/:)=((
تو تاپیک هفته نامه گفتم :
دوستان و خوانندگان عزیز . برای ارائه یک Pause جدید و متفاوت و ویژه نامه E3 با تحلیل تمامی اتفاقات این رویداد شماره سوم هفته نامه الکترونیکی Pause استثنا روز جمعه منتشر خواهد شد.

با تشکر

فعلا که لذتی در کار نیست و من و مرتضی و بقیه بچه ها شبانه روز تلاش می کنیم تا بتونیم مجله رو با بهترین کیفیت و به موقع برسونیم. این شماره هم مصادف شد با E3 و در اولویت بودن صفحه اصلی نسبت به هفته نامه و صد البته امتحانات شدید دانشگاه که خوب گریبان گیر کل تیم شد.

به هر حال فردا ساعت 21 شماره سوم Pause متفاوت تر عرضه خواهد شد تا بتونیم جواب این تاخیر یک روزه رو بدیم.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
تو تاپیک هفته نامه گفتم :

فعلا که لذتی در کار نیست و من و مرتضی و بقیه بچه ها شبانه روز تلاش می کنیم تا بتونیم مجله رو با بهترین کیفیت و به موقع برسونیم. این شماره هم مصادف شد با E3 و در اولویت بودن صفحه اصلی نسبت به هفته نامه و صد البته امتحانات شدید دانشگاه که خوب گریبان گیر کل تیم شد.

به هر حال فردا ساعت 21 شماره سوم Pause متفاوت تر عرضه خواهد شد تا بتونیم جواب این تاخیر یک روزه رو بدیم.
آقا من شرمنده!!
درسته شما و همكاراتون خيلي كار مي كنيد تا اين مجله رو برسونين به ما !
باز هم معذرت

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
شماره سوم Pause؛ ویژه نامه E3 2010 تا دقایقی دیگر در صفغحه اصلی سایت بازی سنتر

4rn6t9glwnn97cz43yq.jpg

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
واقعا ممنون از تمام زحماتی که میکشید اقا ما درک میکنیم حتی اگر به موقعه هم اماده نشه چون میدونم شماهم مثل ما امتحان داریدو زمان امتحانات دانشگاه
اما با این وجود هم به موقعه عمل میکنید که جایه تشکر داره خوشحالم که اینجا تویه بهترین سایت گیم فارسی زبان عضوم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر