اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
اینجا یک ویدیوی مقایسه بین حداکثر تنظیمات PC و PS4 هست . بنظرم تفاوتشون قابل قبوله و با توجه به اینکه نسخه ی PC با حداکثر تنظیمات نیاز به یک سیستم نسبتا قوی داره ( حتی برای 30 فریم ثابت ) در نتیجه PS4 خیلی خوب بنظر میاد .

لینک تصحیح شد .

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,500
نام
مــاکــان
اینجا یک ویدیوی مقایسه بین حداکثر تنظیمات PC و PS4 هست .
واقعا چندبار ویدئو رو دیدم.تنها تفاوتی که به چشم میاد تار شدن تصویر تو PS4 هست که اونم بخاطر رزولوشن هست.(به چشم من اینجوری بود)
درکل از Ubi هم انتظار نمیرفت که بخواد نسخه PC رو خیلی چیز جدائی از کنسولها دربیاره.(طبق معمول).اما باز ما گول تبلیغات رو خوردیم.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
اینجا یک ویدیوی مقایسه بین حداکثر تنظیمات PC و PS4 هست . بنظرم تفاوتشون قابل قبوله و با توجه به اینکه نسخه ی PC با حداکثر تنظیمات نیاز به یک سیستم نسبتا قوی داره ( حتی برای 30 فریم ثابت ) در نتیجه PS4 خیلی خوب بنظر میاد .

لینک تصحیح شد .

ممنونم نیمای عزیز بابت لینک.
PS4 واقعا غوغا میکنه.
در ضمن باید اینو در نظر گرفت که 400 دلار در برابر 1000 دلار.
هنوز هیچی نشده برا PC باید درایور و پچ بیاد.

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
PS4 واقعا غوغا میکنه.
درایور و پچ مگه شاخ و دم دارن؟ فوقش بازی مشکل داره یه درایور جدید با پچ بازی رو میریزی روش بازی میکنه اینا که چیز خاصی نیست:d

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
PS4 واقعا غوغا میکنه.

بر طبق تحقیقات موسسه بین المللی SNAF YNOS در آخرین تحقیقات PS4 اه 400 دلاری تونسته ابر رایانه Milkway 2 رو پشت سر بزاره و در مقام اول در زمینه پردازش قرار بگیره ، 400 دلار در مقابل N میلیارد دلار

هر چه قدر محتوای مفید در نوشته بالای من می تونی ببینی در نوشته های شما هم می شه دید ;)

High Gamer V6

کاربر سایت
May 1, 2014
58
نام
بهروز

لینک تصحیح شد .

ممنون نیما جان

تار بودن تصویر در PS4 بدلیل 900*1600 بودن کاملا مشخصه (البته این لینکی که شما قرار دادی بنده خدا خودشم اشاره کرده ولی دوتا مانیتور 1080P کنار هم بزاریم که کاملا تابلو میشه )

60 فریم بودن نسخه PC هم که بماند

PC 1920*1080 ultra 60fps

البته تو لینکی که شما قرار دادی کاملا مشخصه برای نسخه پی سی DeferredFXQuality انجام نشده

به هر روی PS4 چیزی بیشتر از Radeon hd 7850 نیست و با cpu ضعیفی که داره در حد توان خودش معمولی عمل میکنه چیز خاصی نیست .

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
درایور و پچ مگه شاخ و دم دارن؟ فوقش بازی مشکل داره یه درایور جدید با پچ بازی رو میریزی روش بازی میکنه اینا که چیز خاصی نیست:d

درایور و پچ مشکل دارن.
چون راحتی رو از شما میگیرن.
بازی رو میگیری و میبینی افت فریم داری.
چند روز باید بشینی و سماق بمکی تا پچ بیاد.

Optimus

کاربر سایت
Oct 7, 2013
200
نام
علی
درایور و پچ مشکل دارن.
شما این حسو داری، من این حسو ندارم. تا حالا هم سماق نمکیدم:d
من درایور رو میزارم دانلود شه میرم بازیمو میکنم بعد که از بازی اومدم بیرون دانلود تموم شده میزنم اینستال نصیش که تموم شد یه باز کامپیوتر رو ریستارت میکنم، پچ هم همینطور.
هیچ سختی و دشواری تا حالا احساس نکردم:d

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
درایور و پچ مشکل دارن.

من ترجیح می دم با درایور و پچ مشکل فریم ریت ام حل شه تا این که کلا حل نشه (جا داره اینجا به شاهکار ابد استاد قرن خالق PS4 جناب استاد سرنی اشاره کنم که شاهکارشون کلا روی 15-16 فریم اجرا می شد)

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تاپیک برای مقایسه بین دو تا کنسوله، نمیدونم PC فنها این وسط چی میگن! :-/
تمامی اخبار مربوط به رزولوشن و کیفیت اجرایی بازی ها
همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره
فهمیدی؟

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
فهمیدی؟
تو پست اول بین PS4 و X1 شما PC میبینی؟:-/ اخبار مربوط به رزولوشن و کیفیت اجرایی بازیها روی PC ؟ LOL
شما کاره ای هستی؟
yahoo_1.gif

نه عزیزم :d تا وقتی شما هستی ما چیکاره باشیم!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر