اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها [قوانین پست اول خوانده شود]

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
درود،

همونطور که از اسم تاپیک پیداست این تاپیک ایجاد شده تا تمامی اخبار مربوط به کیفیت اجرایی بازی ها روی پلتفرم های مختلف در اینجا قرار بگیره تا کنترل بخش اخبار هم برای مدیریت راحت بشه هم یه مرجع متمرکز برای کاربران داشته باشیم؛ تا روزانه شاهد ده ها تاپیک مختلف برای هر عنوانی که قراره منتشر بشه نباشیم.

موفق باشیم. :rose:

قوانین تاپیک:

• تاپیک در مورد اطلاع رسانی از نحوه کیفیت اجرایی بازی های مختلف در پلتفرم های مختلف است؛ پس، از قرار دادن اخبار نامربوط خودداری کنید.
  • مقایسه مستقیم سخت افزارهای کنسول ها، و همچنین مقایسه نخ نمای کنسول ها و PC، (خارج از اخبار بند اول) در این تاپیک ممنوع است.
  • قرار دادن مقایسات مختلف از سایت GamingBolt ممنوع است و سعی کنید بیشتر بر مرجع مطمئنی مثل Digital Foundry تکیه کنید.
  • اخبار در مورد قدرت و کارایی کنسول های مختلف رو در این تاپیک ارسال نکنید. برای مثال، مثلا سازنده X گفته هنوز 60% از قدرت کنسول Y مورد استفاده قرار گرفته است؛ یا فلان کنسول فلان % قویتر است.
  • مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها با یکدیگر ممنوع است.
  • در صورت عمل نکردن به قوانین ذکر شده، دسترسی فرد خاطی بدون تذکر قبلی به مدت مورد نیاز، از فروم قطع خواهد شد. اگر کسی پست های چنین افرادی را نقل قول کند نیز اخطاری در همین راستا دریافت خواهد کرد. پس از تنش در تاپیک دوری کنید و با دکمه گزارش، تخلف را به ناظمین و مدیران گزارش دهید.
  • خواهشن بحث های سخت افزاری PC و مقایسه انواع بنچمارک های کارت های گرافیکی و افزایش راندومان و DX و ... رو به این تاپیک نیارید و در صورت امکان در بخش سخت افزار ادامه بدید.
  • قوانین با توجه به شرایط و زمان، ممکن است اضافه شوند، پس هراز چندگاهی آن ها را مرور کنید.

اگر قصد ارسال خبری را دارید، حتما باید خلاصه ای از متن ترجمه شود، تا برای همگان قابل استفاده باشد.

آخرین ویرایش:

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
چه خوب میپیچونین:lol:
پست اول اینو میخواست ثابت کنه:

الان که فیل شدین اینو میخواین ثابت کنین:

:lol:
جواب پیدا نمیکنی میزنی به لودگی، بار اولتم که نیست، تجربه بحث با تو رو داشتم! 8-|

1- اول اینکه گفتم تو عکس اول فقط مقایسه بین PS4 و Xbox One هست، حالا تو متن چیز دیگه ای نوشته اشتباهه، در حال حاظر مرجع مقایسه اون عکس هست که بروز رسانی هم میشه! هر وقت PC رو هم حساب کردن بیا بگو منم هستم ;)
2- مقایسه PC و کنسول از نظر گرافیکی به نظرت لازمه؟ 8-|
3- در ضمن شما دوست داری مقایسه بیهوده بین PC و کنسول راه بندازی، تشریف ببر تو تاپیک PC، اینجا جاش نیست، هر چیزی سر جای خودش پسر جان! :)
4- از همه مهتر این دو تا مطلبی که گذاشتی و بعدشم قاه قاه زدی زیر خنده دو تا مطلب جداست که با هم، هم که باشن هیچ مشکل و تضادی بینشون نیست!
این تاپیک برای مقایسه بین کنسول هاست نه PC و کنسول
کلا مقایسه PC با کنسول از نظر گرافیک، کار بیهوده ایه

5- بنده نگفتم
مقایسه PC و کنسول اشتباهه
اصلا نمیدونم این نقل قول رو از کجا آوردی؟ من حواسم به حرفهایی که میزنم هست، نقل قول از خودت در نیار چون من که همچین حرفی نزدم (وقتی نقل قول استفاده میکنی یعنی باید عین حرف طرف مقابلت رو بیاری 8-|)، من گفتم مقایسشون مسخرس نه اینکه اشتباهه که این دوتا فرق دارن که صد البته بعید میدونم شما بتونی بفهمی!

کسی هم جز شما به کوچه علی چپ نزده خودشو ;)

اگه جواب پیدا کردی که بیا بگو اگرم نه که هیچ، خوش باش با لودگی هات :) من که نه fail شدم نه epic fail، شمایی که فعلا موندی توش :)
من هنوزم تو پست اول نمی بینم جایی نوشته باشه در مورد PC حرف نزنین
yahoo_2.gif
منم هنوز تو پست اول نمیبینم جایی PC رو اصلا به حساب آورده باشه
yahoo_2.gif

جواب سوالامم که نمیبینم :( نیست؟ :(

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آنالیز Watch_Dogs دیجتال فاندری:
Watch Dogs performance analysis • Eurogamer.net

بصورت کلی:
رزولوشن نسخه Xbone پائینتره (792p مقابل 900p PS4)
سایه ها کیفیت پائین تری دارن
تکنیک AO نداره
فریم ریت پائینتر (بازی روی PS4 تقریباً روی 30 قفل هست)
Screan Tearning بیشتر
تکسچر های ضعیف تر برخی جاها

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
کلا همه قبول دارند pcاز کنسول توگرافیک بازی ها بهتره این شکی توش نیست کسی مخالفت نمیکنه نمیدونم برا چی بحث میکنید سر موضوع به این مشخصی اقای omgبرو با pcبشین بازی کن ما رو با کنسولمون تنها بزار و پست بیهوده نزار

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
دوستان توهم زدن ظاهرا معمولا پچ برای بهتر کردن میاد نه چیزی دیگه الان من دارم wd روی R9 290x با ultra و fhd با 8x aa بین ۳۰ تا ۴۵ فریم میگیرم چیزی که ۵ تا ps4 و xb1 هم از پسش بر نمیاد حالا منتظر پچم که بتونم بالای ۵۰ یا ۶۰ فریم بگیرم این کجا و ۹۰۰p و ۳۰ فریم و کیفیت medium و ... کجا با این کیفیت که کنسولها بازیهارو اجرا میکنن اگه کنسولها ۱۰۰ دلار هم بودن حاضر به بازی کردن این بازیها با هاشون نمی بودم یچی بگین که خنده نکنیم این کجا و آن کجا

:|
من هم کنسول نسل قدیم داشتم و دارم، هم pc نسبتا خوب، هم کنسول نسل جدید

یعنی من حاضرم 200 دلار بیشتر دیگم بابت کنسول های نسل جدید و قدیمم میدادم اما مثل الان و همیشه ام 10 سال راحت بلوری و دی وی دی رو داخل کنسول میزاشتم بازی میکردم، یک هزارم سختی ها و زجرهایی که تو و دیگر pc بازها میکشید رو تحمل نمیکردم:|

همین دیروز نوشتی:|:

http://8pic.ir/images/52757286079225951769.png
52757286079225951769.png

فقط الان آپدیت بازی های کنسول ها مسئله سازه که اونم به اینترنت ربط داره نه سخت افزار:d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,049
نام
نیما

بصورت کلی:
تکنیک AO نداره
Screan Tearning بیشتر

156 درصد :d

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094

بصورت کلی:
تکنیک AO نداره
Screan Tearning بیشتر

The PS4 edition remains a very handsome-looking gamecompared to the PC release running at maximum settings
One of the elements we like about the PS4 version is that performance is pretty strong for an open-world title
.....

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
:|
من هم کنسول نسل قدیم داشتم و دارم، هم pc نسبتا خوب، هم کنسول نسل جدید

یعنی من حاضرم 200 دلار بیشتر دیگم بابت کنسول های نسل جدید و قدیمم میدادم اما مثل الان و همیشه ام 10 سال راحت بلوری و دی وی دی رو داخل کنسول میزاشتم بازی میکردم، یک هزارم سختی ها و زجرهایی که تو و دیگر pc بازها میکشید رو تحمل نمیکردم:|

همین دیروز نوشتی:|:

http://8pic.ir/images/52757286079225951769.png
52757286079225951769.png

فقط الان آپدیت بازی های کنسول ها مسئله سازه که اونم به اینترنت ربط داره نه سخت افزار:d

دقیقا همینا رو نوشتم چون انتظار ۶۰ فریم رو دارم نه ۳۰ یا ۴۰ یا ۴۵ فریم و تمام مشکلات بالا در واقع روی کنسولها هم هست ولی دوستان کنسولیزه توقعشون کمه:dفریم و گرافیک واسشون مهم نیست (البته کاری نمی تونن بکنن تهش همینه) ولی باسه ما مهمه باسه ما فریم ۳۰ یا ۴۰ رومخه باسه ما وقتی ییهو فریم از ۶۰ میاد رو ۵۵ دنیا رو سرت خراب میشه و باسه ما همچی مهمه حتی ۱ فریم :d باسه ما pc مثل دنیای open سورسه که همچی دست خودته:bighug: و هیچی بهت تحمیل نمیشه چون انتخاب با خودته

آخرین ویرایش:

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
اینجا یک ویدیوی مقایسه بین حداکثر تنظیمات PC و PS4 هست . بنظرم تفاوتشون قابل قبوله و با توجه به اینکه نسخه ی PC با حداکثر تنظیمات نیاز به یک سیستم نسبتا قوی داره ( حتی برای 30 فریم ثابت ) در نتیجه PS4 خیلی خوب بنظر میاد .

لینک تصحیح شد .

والا من این ویدئو رو 3 الی 4 بار به صورت HD دیدم از سایت هایی مثل gamersyde هم (که ویدئو با بیت ریت بالا میذاره) هم مقایسه نسخه pc و ps4 باز نگاه کردم حالا pc چقدر قوی یا ps4 چقدر ضعیف رو نمیدونم ولی اینو میدونم که چشام که بهم دیگه دروغ نمیگه اختلاف خیلی ناچیز بود (ps4 فقط یخورده تار بود که اونم فکر می کنم به خاطر رزولوشنه)
در کل مثل اوایل نسل قبل اختلاف بازی ها تو pc و کنسول ناچیزه و رفته رفته بیشتر میشه (همونجور که انحصاری های کنسول ها هم رفته رفته پیشرفت می کنن به خاطر اشنایی با معماریشون)

آخرین ویرایش:

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
دقیقا همینا رو نوشتم چون انتظار ۶۰ فریم رو دارم نه ۳۰ یا ۴۰ یا ۴۵ فریم و تمام مشکلات بالا در واقع روی کنسولها هم هست ولی دوستان کنسولیزه توقعشون کمه:dفریم و گرافیک واسشون مهم نیست (البته کاری نمی تونن بکنن تهش همینه) ولی باسه ما مهمه باسه ما فریم ۳۰ یا ۴۰ رومخه باسه ما وقتی ییهو فریم از ۶۰ میاد رو ۵۵ دنیا رو سرت خراب میشه و باسه ما همچی مهمه حتی ۱ فریم :d باسه ما pc مثل دنیای open سورسه که همچی دست خودته:bighug: و هیچی بهت تحمیل نمیشه چون انتخاب با خودته

همیشه اجرای بازی ها روی pc بهتر نیست :d
یه نمونه
NEED FOR SPEED RIVALS
من این بازی رو چون هارد 360 نداشتم برای همین روی PC اجراش کردم :|
ps4 هم اون موقع هنوز نگرفته بودم
بازی اصل پی سی هم که پیدا نمیشه راحت اینجاها
تا 3 ماه که فقط با کرک 32 بازی کردم چون کرکهای دیگش ویروس و جاسوس داشت که خیلی مشکلات داشت و نیمه کاره بود و.. فریم حداکثر 25 تا 30
کرک ریلودد اومد، مشکلات برطرف شد، اما فریم حداکثر بازم همون 25 تا 30
بالاخره رفتم برای ps4 پیداش کردم و خیلی راحت و قشنگ بازیش کردم با 1.5gb آپدیت فوق العاده شده بود و با فریم خوب و بدون هنگ وگرافیک بالاو...

این بازی از اون بازی ها بود که از روی نسخه های کنسول های 8 برای pc آماده سازی شده بود و...
حجم بازی روی pc بسیار کم و افتضاح بود:d

xbla

کاربر سایت
Apr 17, 2014
45
داداش فكر كردي اون هايي كه با كنسول بازي مي كنن pc ندارن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر