اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
نوشته شده توسط chalengeeverything:
ایا چیزی در مورد PS3 هم گفتن؟
منظورم تو ces هست.
نه. مثل اينكه سوني كلآ بي خيال PS3 شده.چون الآن چند ماهه هيچ خبري از اين كنسول و بازيهاش نيست و نميدونم سوني ميخواد با اين كارش چي رو نشون بده.قسمت PS3 توي سايتهاي GS , IGN , ... كه بري هيچ فرقي با چند ماه پيش نكرده.

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
بله در پك پريميوم كابل مورد نظر وجود دارد كه قيمت ان 40 دلار مي باشد به طور مجزا اينم توضيحات بيشتر:

Xbox 360 VGA HD AV Cable:

1. What is the price of the Xbox 360 VGA HD AV Cable?

The Xbox 360 VGA HD AV Cable costs $39.99 in the U.S., €24.99 in continental Europe and £19.99 in the UK.

2. Can I use the Xbox 360 VGA HD AV Cable with a PC monitor?

Yes, you can use the Xbox 360 VGA HD AV Cable with your PC monitor, whether this is a CRT (tube) or a LCD type monitor.

3. When using the VGA cable, if I have a LCD monitor, how can I hook it up with white and red audio? I have only two small speakers.

The Xbox 360 VGA cable is not just an only-video cable. In fact, it comes with two audio options; standard red and white connectors for stereo audio and also with an optical audio cable for those with surround sound equipment.

4. My HDTV has in addition to component video connectors a VGA input, can I use the Xbox 360 VGA HD AV Cable?

Yes, you can use the Xbox 360 VGA HD AV Cable in any display that has a D-SUB 15 VGA input.

راستي دو تا سوال داشتم :چطوري ميشه عكس هم در جوابها گذاشت و سوال دوم كيفيت بازي در مونيتور چطور است (كوچكي مونيتور اذيت نمي كند)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
سلام
چند تا خبر و عكس :
1. همون طوري كه يكي از دوستان در تاپيك XBOX 360 VS PS3 عنوان كرد درايو HD-DVD براي كنسول XBOX 360 فقط براي ديدن فيلمها به كار ميره و نميشه براي بازيها از اون استفاده كرد.پس هنوز مايكروسافت فكري براي حجم بالاي بازيهاي نسل بعد نكرده. اين مطلب رو پيتر مور عنوان كرده و جاي هيچ شكي در اين زمينه نميمونه.اين درايو به صورت External هست و هيچ كنسول 360 اي با درايو داخلي HD-DVD عرضه نخواهد شد.قيمت اين درايو هم هنوز مشخص نشده.
-----------------------------
2. تست نسخه بتاي بازي Final Fantasy XI براي كنسول 360 هم به زودي آغاز ميشه. اين بازي فقط به صورت Online طراحي شده و در اول ماه مي امسال عرضه ميشه.
-----------------------------
3. كاربران XBOX 360 ميتونن نسخه دموي بازي Fight Night 3 رو از طريق شبكه XBOX Live داونلود كنند.اين نسخه 486 مگابايت حجم داره و به وسيله قسمت Market Place كنسول 360 عرضه ميشه.شخصيتهاي قابل بازي در اين دمو برنارد هاپكينز و روي جونز هستند و مسابقه اونها در 4 راند انجام ميشه.گرافيك اين بازي بسيار زيبا هست و بوكسورها در طول بازي خسته شده و عرق مي كنند و نور پردازي خيلي خوبي هم به اين زيبايي كمك مي كنه.
ces-06-downloadable-fight-night-20060104055254161-001.jpg

---------------------------
4. كمپاني Rock Star اعلام كرده كه يك بازي كاملآ جديد براي كنسول XBOX 360 ميسازه كه عنواني به غير از سري بازيهاي GTA هست.
---------------------------
5. چند تا عكس جديد از بازي زيباي Fight Night 3 براي كنسول XBOX 360 :
ea-sports-fight-night-round-3-20060104113634013-000.jpg

i9323_930863_20060104_screen010.jpg

i9324_930863_20060104_screen001.jpg

i9325_930863_20060104_screen004.jpg

i9326_dsf.jpg

موفق و پيروز باشين.
آريا

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
راستي دو تا سوال داشتم :چطوري ميشه عكس هم در جوابها گذاشت و سوال دوم كيفيت بازي در مونيتور چطور است (كوچكي مونيتور اذيت نمي كند)

در صفحه پاسخ قسمتی هست به نام اختیارات اضافی که در زیره اون نوشته شده آپلود عکس که هر عکسی را که خواستید میتونید Browse کنید و روی پاسخ خود Upload کنید
اگر هم عکسی در سایتی هست که میخواهید در پست خودتون منعکس کنید
میتونید بوسیله موس عکس را High Light کنید و روی قسمت های لایت شده
کلیک سمته راست بزنید و گزینه ی Copy را انتخاب کنید
سپس در قسمت جواب در جایی که میخواهید عکس مندرج بشه کلیک سمته راست کرده و گزینه ی Paste را بزنید .

جواب سوال دوم این که شما میتونید با مانیتور "19 کیفیت عالیه بازی های Hd را ببینید ، گر چه فکر میکنم با با 15 و 17 هم میشه

ولی فکر نکنم این کابل توی خود دستگاه باشه
اگر کسی خبر داره که تو ایران کجا این کابل را جدا گانه میفروشه لطف کنه بگه

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
راه حل جدید برای اتصال XBOX 360 به MONITOR

البته چیزی که مشخص اینه که ما احتیاج به اتصال پینه AUDIO نداریم
یعنی 3 تا از این 10 PIN حذف میشه

armed with the the pinouts, you can easily connect the Xbox360 the your computer monitor.

Xbox Connector:
Pin
2 - *ground
5 - to VGA pin 15
8 - to your Audio Out (Right channel)
9 - *ground
10 - to VGA pin 13
11 - *ground
14 - to VGA pin 1
15 - *ground
21 - link to 22
22 - link to 21
23 - to your Audio Out (Left channel)
24 - *ground
25 - to VGA pin 14
26 - *ground
27 - to VGA pin 3
28 - *ground
29 - to VGA pin 2
30 - *ground

* - connect all ground together

VGA Connector:
Pin
1 - to xbox360 pin 14
2 - to xbox360 pin 29
3 - to xbox360 pin 27
5 - *ground
6 - *ground
7 - *ground
8 - *ground
10 - *ground
13 - to xbox360 pin 10
14 - to xbox360 pin 25
15 - to xbox360 pin 5

* - connect all ground together

آخرین ویرایش:

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
بچه ها من یکی دو تا سوال دارم

بین این 2 تا کدوم یکی کیفیت بالاتری میده ؟
1- یک مانیتور CRT که 360 با VGA cable بهش وصل شده
2- یک HDTV با رزولوشن 720p که 360 با کابل component ( که داخل Premium box هست ) بهش وصل شده

سوال بعدی اینه که کلاً VGA cable , Component cable در کیفیت چه تفاوتی با هم دارن ؟
مثلاً یک LCD HDTV که 360 رو با هر دوی این کابل ها میشه بهش متصل کرد ، با کدوم یکی تصویر بهتری میده ؟ یا اینکه اصلاً فرقی ندارن !؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
اين سوالاتي كه شما پرسيديد بنظر من بطور كامل به مارك و نوع و اندازه تلويزيون و يا مانيتور مربوط ميشه. البته كيفيت كابلها هم بسيار مهم هستند. بنظر من همينطوري نميشه گفت كه يك VGA Cable كيفيتش از Component Cable بالاتره يا پايين تر ! بايد ديد كه اين كابلها به چه دستگاههاي خروجي وصل ميشن و اينكه كيفيت ساخت خود اين كابلها چقدره.
البته اين چيزايي كه گفتم برداشت شخصي خودمه.

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
نوشته شده توسط Taher:
اين سوالاتي كه شما پرسيديد بنظر من بطور كامل به مارك و نوع و اندازه تلويزيون و يا مانيتور مربوط ميشه. البته كيفيت كابلها هم بسيار مهم هستند. بنظر من همينطوري نميشه گفت كه يك VGA Cable كيفيتش از Component Cable بالاتره يا پايين تر ! بايد ديد كه اين كابلها به چه دستگاههاي خروجي وصل ميشن و اينكه كيفيت ساخت خود اين كابلها چقدره.
البته اين چيزايي كه گفتم برداشت شخصي خودمه.
بله در مورد اینکه هر کدوم به چه خروجی وصل میشن حق با شماست اما سوال دوم من مربوط یه 1 خروجی بود ... یعنی 1 دونه Lcd HDTV داریم یکبار با VGA cable و یکبار هم با Component وصل میکنیم ... کدوم کیفیت بالاتری داره ؟ کابل ها هم فرض کنید هر دو کابل رسمی و تأیید شده برای X360 هستن.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بین این 2 تا کدوم یکی کیفیت بالاتری میده ؟
1- یک مانیتور CRT که 360 با VGA cable بهش وصل شده
2- یک HDTV با رزولوشن 720p که 360 با کابل component ( که داخل Premium box هست ) بهش وصل شده

كيفيت مانيتور اندكي از 720 پي بالاتر هست...

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
ممنون ار همگی بابت جواب ها
من هم با تحقیقاتی که کردم به این نتیجه رسیدم که LCD بهترین گزینه برای داشتن تصاویر HD هست
اما LCD HDTV که من دارم در سطح عالی نیست ... توی سایت TeamXbox توضیحات کاملی داده و Top Five LCD HDTVs رو معرفی کرده ... من مثلاً یکی از این 5 مورد که Sony بود رو با مال خودم که Acer هست مقابسه کردم ، توی جزئیات 3 مورد بود که تلویزیون من ضعیف تر هست :
Acer :
Contrast Ratio 600:1
Brigtness 450 cd/m2
Response Time 16 ms

Sony :
Contrast 1000:1
Brigtness 500 cd/m2
Response Time 8 ms

درست نمیدونم تاثیر این موارد چقدر هست اما Response time فکر میکنم مهم باشه ... کلآً یکی از معایب LCD ها همین Ghosting depending on response times هست که فکر میکنم کاملآً در مورد LCD من صدق میکنه !
16 میلی ثانیه برای تصاویری که تحرک خیلی بالایی دارند ضعیف هست

با تمام این احوال بازهم فکر میکنم بازی کردن با یک تلویزیون WideScreen که طولش 2 برابر مانیتور 15" هست خیلی لذت بخش تر از بازی کردن با CRT Flat 17" باشه :tv:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
Response time فکر میکنم مهم باشه ...

درسته اين براي بازي كردن خيلي مهمه.ريسپانس تايم مانيتور هاي سي ار تي 4 ميلي ثانيه هست و براي انجام بازي ريسپانس تايم كمتر از 12 ميلي ثانيه پيشنهاد ميشه وگرنه مانيتور پر از روح ميشه !

حالا جالب اينجاس كه كمپاني Viewsonic مانيتور ال سي دي داده بيرون كه ريسپانس تايمش 4 ميلي ثانيه س و اين كمپاني در حال حاضر قوي ترين تكنولوژي ساخت مانيتور رو داره

ال سي دي هاي سامسونگ هم 8 ميلي ثانيه هستند كه خيلي خوبه.

نكته ي ديگه اينكه قيمت يه مانيتور 19 اينچ ال سي دي با كيفيت معمولي تو آمريكاي شمالي حدودا 350 دلار هست يعني حدود 315 هزار تومن.در حالي كه همين مانتيور 19 اينچ رو اين جا نميشه زير 500 هزار تومن پيدا كرد :

Dell UltraSharp 1905FP Gray 19" LCD Monitor

5358970_640.jpg

Price : تقريبا 350 دلار

-------------

راستي يه خبر اينكه تونستن پاور هاي ATX رو به 360 متصل كنند ! :

xbox360-psu-atx.jpg

بعد اينكه چرا هيچ كس در مورد نمايش نااميد كننده سوني در نمايشگاه CES چيزي نميگه ؟ طرفداران سوني خيلي شاكي هستندوهيچ خبر جديد در باره ي پي 3 داده نشده ! همه چي تكراري بود.ترايلر هاي E3 و ...

يه بابايي كامنت جالي گذاشته بود تو گيم اسپات و من فقط براتون مضمونش رو نقل ميكنم :

گفته بود چرا نميخواهيد قبول كنيد كه صنعت بازي هاي كامپيوتري و كنسول ها هميشه دست يك شركت نميمونه.ميگفت اين اعتماد به نفس سوني مضحك به نظر مياد.يادتون نيست كه دنياي بازي ها دست نينتندو بود و سوني اومد از چنگ نينتندو اونو در اورد ؟ حالا شايد همين اتفاق براي سوني هم بيافته و ماكرو بتونه دنياي بازي ها رو در اختيار بگيره

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Saman:
بعد اينكه چرا هيچ كس در مورد نمايش نااميد كننده سوني در نمايشگاه CES چيزي نميگه ؟ طرفداران سوني خيلي شاكي هستندوهيچ خبر جديد در باره ي پي 3 داده نشده ! همه چي تكراري بود.ترايلر هاي E3 و ...

يه بابايي كامنت جالي گذاشته بود تو گيم اسپات و من فقط براتون مضمونش رو نقل ميكنم :
كاملا حق با شماست منم نمي دونم چرا سوني اينقدر مخفي كاري ميكنه اما نكته هم در نظر بگيريد كه مخفي كاري يكي از شيوه هاي سوني هست و كسي تا موقع نمايش چي كار كرده اصلا كل شركتهاي ژاپني اينطور عمل مي كنند نينتندو كه از سوني هم خفن تر عمل مي كنه به هر حال لا اقل اعلام شد كه ديويژن كيت نهايي رو به زودي باري بازي سازها مي فرستند

من ديروز جدول كه سوني در اي3 ارسال كرده بود خوندم نوشته بود قبل از لانچ توي بهار يك نمايش دارند (فكر كنم نمايش توي فبريه بود) كه ظاهرا لااقل مي شه توي اين نمايش با ps3 بازي كرد

يك gta ديگه روي ps2
يك خبر خوب بار دارندگان كنسول ps2 راك اسار اعلام كرد كه نسخه gta Liberty City كه مخصوص psp بود رو روي ps2 انتشار ميده البته با امكانات بيشتر و وسعت بزرگتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر