اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

محصول دیگه iPhone هست و هر کی موبایل دوست داره از دست نده این محصولو :
techhero_specs20070109-tm.jpg
من ديروز كه اولين عكسهاي iPhone رو ديدم تا چند ساعت تو كما بودم ! واقعآ كاراي Apple بي نظيره.مثل اينكه يه تكنولوژي كاملآ جديد و انحصاري در iPhone وجود داره كه اجازه ميده به جاي استفاده از قلم كه فقط يه نقطه رو پوشش ميده از انگشتاتون استفاده كنين و در يك لحظه چندجاي صفحه رو با هم لمس كنين.
توضيحات بيشتر رو توي تاپيك موبايل مينويسم كه اينجا بهم نريزه.

پلتفرم : PS3-Xbox 360
ناشر : Sega
تاریخ انتشار : Feb 20, 2007 برای PS3 و
Q3 2007 برای Xbox 360

vf5-in-1080p-20070108105528808-000.jpg

ميگم VF5 از رزوليشين 1080P هم استفاده مي كنه ؟ ببينيد

One of the big selling points for the upcoming PlayStation 3 version of Virtua Tennis is its support for 1080p resolution -- a huge update over the arcade version's 720p. So the big question was, would Virtua Fighter 5 get the same treatment?

؟؟؟

آخرین ویرایش:
:

----------------------

15 )

Mercenaries 2
ناشر : Pandemic
تاریخ انتشار : Sometime In 2007

farzadlion جان میگم این Mercenaries 2: World in Flames که فعلا فقط واسه PS3 اعلام شده !!
نگاه کن : http://www.gamespot.com/ps3/action/mercenaries2worldinflames/index.html?om_act=convert&om_clk=tabs
مگه این طور نیست ؟؟ منبع دیگه ای داره دوست عزیز ؟؟

سلام

ادامه ی 20 بازی برتر سال 2007

10 )

Assassin’s Creed
ناشر: UbiSoft
تاریخ انتشار : -Sometime In 2007

---------------------------------

( 9

Bioshock
پلتفرم : Xbox 360
ناشر : 2k games
تاریخ انتشار : Q2 2007

-------------------------------
( 8

Burnout 5
ناشر: Criterion-Electronic Arts
تاریخ انتشار : Q1 2007

-----------------------------
( 7

Mass Effect
ناشر: BioWare-Microsoft
تاریخ انتشار : First Half of 2007

--------------------------
( 6

Super Smash Bros. Brawl
پلتفرم : Wii
ناشر: Nintendo
تاریخ انتشار : Sometime In 2007

ادامه دارد ...

ما یادمون نره همین مایکروسافت در سال 1997 که اپل داشت ورشکست میشد و روزای سیاهی داشت حاصر شد 150 میلیون در اپل سرمایه گزاری کنه (و البته اپل قول داد IE رو توی Mac OSX در اون زمان بزاره)
بهترین نواوری های مایکروسافت رو هم توی office و X360 میدونم که نسبت به رقبا نواوری های زیادی کرده ( این البته عقیده منه)

البته اپل خودش در حال حاضر یکی از بزرگترین منتقدان مایکروسافت هست و همین چند ماه پیش بود که استیو جابز ( Steve Jobs) رئیس اپل به شدت به مایکروسافت حمله کرد و مایکروسافت را به دزدیدن ایده های دیگران متهم کرد

یجورایی حق هم داره چون در پی ایجاد سرویس فروش موسیقی آنلاین (Itune) توسط اپل و درآمد سرشاری که از طریق این سرویس نصیبش شد مایکروسافت هم بلافاصله اقدام به تاسیس چنین سرویسی کرد ...

و باز هم هم بدنبال موفقیت IPode بود که مایکروسافت Zune را معرفی کرد ...
تازه این ها جدا از مواردی هست که اپل ادعا میکنه مایکروسافت خصوصیاتی از مک را دزدیده و در ویندوز ویستا قرار داده (حالا چه به درست چه به غلط)
وقتی حرف از تقلید زده میشه منظور این قبیل موارد هست مگر نه کسی تردید نداره که مایکروسافت نوآوری هم داره

farzadlion جان میگم این Mercenaries 2: World in Flames که فعلا فقط واسه PS3 اعلام شده !!
نگاه کن : http://www.gamespot.com/ps3/action/m...rt&om_clk=tabs
مگه این طور نیست ؟؟ منبع دیگه ای داره دوست عزیز ؟

راستش در مورد ساخت این بازی برای Xbox 360 یکسری صحبت هایی هست البته بطور غیر رسمی ... برای اطلاع بیشتر میتونی به سایت زیر مراجعه کنی

http://xbox360.ign.com/objects/793/793794.html

اما خب از این به بعد فقط پلتفرم هایی که رسما (Official) اعلام شدند را عنوان کنم ;)

آخرین ویرایش:
سلام

نوشته شده توسط Wakashizuma:
بهترین نواوری های مایکروسافت رو هم توی office و X360 میدونم که نسبت به رقبا نواوری های زیادی کرده ( این البته عقیده منه)

دوست عزیز (متاسفانه اسم قشنگتون رو نمی دونم)
با این حرف در مورد 360 تا حدودی (LTD ;)) موافقم
ولی در مورد office این مورد دیگه صدق نمی کنه
شاید تا offiice 11 هم حق با شما بود، ولی نمی دونم Office 12 (همین 2007 میگن بهش) رو دیدی یا نه ؟؟؟
عملاً به Office 12 میشه گفت یه تقلید ناشیانه از Open Office ی که Linux داره ازش استفاده ی کنه ... و به این مورد می گن یه تقلید بصورت بسیار تابلو که موفقیت آمیز هم نیست
البته نسبت به office 11 خیلی سر تره، ولی خوب به چه قیمتی ؟؟؟

در مورد vista هم دیگه همه می دونن که یه تقلید همه جانبه از غولیه که بهش می گیم: OS 10.2

اما خوب انتقاد کردن از مایکروسافت هم یه مد حساب میشه و خیلی ها بدشون نمیاد به مایکروسافت بپرن

مد نیست
بنظر من حقه ...

مایکروسافت مقابل apple چیزی برای گفتن نداشته، نداره و احتمالاً هم نخواهد داشت
تا زمانی هم که این بیل گیتس پی ثبت کردن کشفیات و اختراعات دیگران بنام خودش و یا مثلاً تقلید کردن از دیگران و ثبت اون بنام خودش و یا تقلید برای تصاحب بازار باشه] وضع به همین منواله ...
الان دیگه مشتری ها بخوان عقلشون به چشمشون باشه بازم MS رو انتخاب نخواهند کرد، چه رسد به اینکه بخواد عقلشون به اطلاعاتشون باشه (مثلاً توی محصولی مثل iPod در مقابل ZUNE)

شک نکنین apple اگه بخواد یه روزی پاش رو تو مسیر کنسول سازی بزاره، اونروز مایکروسافت و سونی یک جا باید برن خط تولیدشون گل بگیرن ...
چرا چون اپل تا نوآوری نداشته باشه، پاش رو جلو نخواهد گذاشت ...

چرا مایکروسافت با این همه امکانات مالی و 5 بیلیونی که سالی خرج R&D میکنه همیشه از رقبا در innovation عقب تره (نمونش هم Zune )

عقبه چون فکرش جلو افتادن نیست
یادمه یه دورانی بود، بیل گیتس داشت تو MS DOS 6.22 غرق میشد، همون دوران Apple MAC ها سیستم عامل پنجره ای داشتن، این سیستم سطل آشغال داشت ... و هزار تا چیز دیگه که بیل گیتس کپیشون کرد، اسمش رو گذاشت Windows و ارئه داد ... بعدها هم در کمال پررویی بنام خودش ثبت کردشون
الان به جایی رسیده که Double Click رو هم ثبت کرده

علت اینه که MS پولی که خرج R&D می کنه در حقیقت خرج S&D میشه (S مخفف لغت Steal هستش)
برا اینکه که سعی می کنه تقلید کنه بجای اینکه طرح نو بوجود بیاره
برا همینم همیشه عقبه ... مگر اینکه تغییری در این روند ایجاد کنه ...

------------------------------------------

نوشته شده توسط farzadlion:
البته حق هم داره چون در پی ایجاد سرویس فروش موسیقی آنلاین (Itune) توسط اپل و درآمد سرشاری که از طریق این سرویس نصیبش شد مایکروسافت هم بلافاصله اقدام به تاسیس چنین سرویسی کرد ...

نمونه ی کاملی از S&D

جالب تر از همه، اون سیستم Wi-Fi یی که ZUNE داره ... 3 بار تبادل و سپس بخرید ...

تازه این ها جدا از مواردی هست که اپل ادعا میکنه مایکروسافت خصوصیاتی از مک را دزدیده و در ویندوز ویستا قرار داده (حالا چه به درست چه به غلط)

اینم یه S&D دیگه

وقتی حرف از تقلید زده میشه منظور این قبیل موارد هست مگر نه کسی تردید نداره که مایکروسافت نوآوری هم داره

اصولاً الان اصلی ترین چزایی که MS داره، تقلید مطلق هستن ...
البته در بزرگ بودن این شرکت حرفی نیست
همین win XP واقعاً عالی بود (در مورد 98 هم همین طور)
یا office 11 به همراه آفیس 97
برا خود من کارهای زیادی همین دو تا برنامه انجام دادن
و من هم همیشه مدیون MS خواهم بود
ولی تا زمانی که مایکروسافت بخواد در همه چیز دست داشته باشه اونم بصورت تقلیدی، نمی شه ازش بیشتر از این متوقع بود ...

آخرین ویرایش:
21

عکسهایی از Virtua Tennis 3 که تا 2 ماهه دیگه واسه xbox360 , ps3 میاد:

pandora tomorrow جان میگم این بازی که تاریخ انتشارش Q2 2007 هستش نه دو ماه دیگه !!
تازه فقط واسه PC & PSP & X360 و دستگاه های ارکید میاد و فعلا واسه PS3 اعلام نشده. (شایدم کنسل شده چون انگار قبلا واسه PS3 هم بود .)اینم منبع :
http://www.gamespot.com/xbox360/sports/virtuatennis3/index.html
در هر صورت من که فکر میکنم چیزه خیلی تمیزی از اب در بیاد شاید بهتر از .Top Spin 2

سلام
تو این سایت زده بود:
http://xboxyde.com/news_3931_en.html

ولی مثل اینکه من جملش رو نخوندم! اخه نوشته:

some not really new, to be released in March on PS3 and 360.

در ضمن :http://www.gamespot.com/ps3/sports/virtuatennis3/index.html

pandora جان این لینکی که از Gamespot گذاشتی فقط ص اول این سایت رو باز میکنه نه چیزه دیگه ای رو.
در ضمن من بهتون پیشنهاد میکنم اطلاعات در مورد بازی ها رو فقط از Gamespot بگیرین چون واقعا معتبره و تا چیزی رسما اعلام نشده باشه چیزی نمیگه . (مثه IGN نیست که چیزهای Unofficial رو هم اعلام کنه. البته IGN هم بعد از Gamespot خوبه و نسبتا معتبر.)

pandora جان این لینکی که از Gamespot گذاشتی فقط ص اول این سایت رو باز میکنه نه چیزه دیگه ای رو.
در ضمن من بهتون پیشنهاد میکنم اطلاعات در مورد بازی ها رو فقط از Gamespot بگیرین چون واقعا معتبره و تا چیزی رسما اعلام نشده باشه چیزی نمیگه . (مثه IGN نیست که چیزهای Unofficial رو هم اعلام کنه. البته IGN هم بعد از Gamespot خوبه و نسبتا معتبر.)
لینک رو تست نکرده بودم;)
رفتم تو گوگل سرچ کردم بعد لینک دادم:eek:

12.jpg

شرمنده!

تازه فقط واسه PC & PSP & X360 و دستگاه های ارکید میاد و فعلا واسه PS3 اعلام نشده.
اتفاقآ اولين كنسولي كه ساختن Virtua Tennis 3 براش اعلام شد PS3 بود و بزرگترين تفاوت اين بازي توي اين كنسول با بقيه كنسولها هم اينه كه به صورت 1080p اجرا ميشه.راستي تاريخ عرضه Virtua Tennis 3 براي PS3 هم دو ماه ديگه هست كه امين درست گفت.
سايت SEGA

و سرانجام 5 بازی برتر کنسول ها در سال 2007

5)

Metroid Prime 3
ناشر : Nintendo
تاریخ انتشار : First Half Of 2007

---------------------------
( 4

Super Mario Galaxy

ناشر : Nintendo
تاریخ انتشار : Sometime in 2007

--------------------
( 3

Metal Gear Solid 4
پلتفرم : PS3
ناشر : Kojima Studios-Konami
تاریخ انتشار : Late in 2007

--------------------------------
( 2

Grand Theft Auto 4
ناشر : Rockstar Games
تاریخ انتشار : October 2007

----------------------------------
( 1

Halo 3
ناشر : Bungie-Microsoft
تاریخ انتشار : Late 2007

بابا ایول چه اطالاعات توپی که شنیده نمیشه .
واقعا از دیروز که دارم نگاه به این تاپیک میکردم از خنده مردم .
اولا این که اخبارری که گذاشته بودین هیچ ربطی به موضوع این تاپیک نداشت و باید پاک میشدند .چون یادمه منم چند بار در این مرد نوشته بودم که پاکش کردن و گفته بودن با تاپیک ربطی نداره . ولی من علتش را میدوننم چون من اوندفعه از مایکرو تعریف کرده بودم !!!!!!!!!
ولی چون الان داره اخبار ضد مایکرو پیش میره پاک نشده !!!!

اول دوست نذاشتم پستی را جواب بدم ولی الان میبینم از دیروز به اینور یکمی داره اوضاع شدیدا ضد مایکرو جلو میره .

اولا به اون اطالاعات قلط شما که دارین کاملا اشتباه میکنین برسونم وقتی از یه چیزی کوچکترین اطالاعاتی ندارین پس اینجا نظر ندین .

دوما اول از zune یه اطالاعاتی بدم .این خبر مربوط به سایت بسیار متبر بیزینیس ویک هست .
اخبار مربوط به 16 دسامبر 2006 هست .
zune در مقام دوم قرار گرفته .
این خبر بخونیذ تا چشمتون کمی بازتر بشه به حقیقت .
zune مایکروسافت با گذشت فقط یک هفته به بازار امریکا و کسب 9 درصد از سهم بازار !!!!!!!!!
عنوان دومین پخش کننده دیجیتال را به خود اختصاص داده . این فکر کنم بدونین یعنی چه .
zune در ابتدای ورودش به بازار امریکا با استقبال گرمی مواجه شد اما در نهایت با رقابت شدیدی که که با آپاد داشت سهامش دو درصد کاهش یافت . سخنگوی مایکروسافت گفت: در انتظار فروش روبه رشد ئر itji اتی هستیم .او افزود : مایکروسافت در طرح سرمایه گذاری صدها میلیون دلاری برای توسعه بازار mp3 پلیرش است . بنابه اظهارات وی مایکروسافت یک میلیون ÷خش کننده تا اوایل تابستان به فروش خواهند رساند . این در حالی است که که اپل در بدو وروذ به بازار امریکا در سال 2001 تا الان با فروش 70 میلیون دستگاه ایپاد 70 درصد سهم بازار را در دست دارد .

خوب این خبر هم مربوط به همون ماه از بیزینیس ویک و نویسنده ی مثل فبلی اقای جی کرین و پیتر باروز هست .

زون در 14 نوامبر 2006 وارد بازار شده و و تونسته تا 16 دسامبر 3 میلیون دستگاه به فروش برسونه .

خوب به نظر شما رقیبهایی بعد از اپل وجود نداره که یکی از اونه کریتیو هست که همهتون میشناسید و حتی خود سونی با سری واکمن و سامسونگ و هزار دستگاه پخش کننده دیگه .
خوب شما میبینید که مایکرو در مدت بسیار کم فقط چند ماه رقبای نام برده شده را به خاک بنشونه و مقام دوم را بعد اپل به دست بیاره .به نظر شما به این نمیگن موفقیت !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟

اخه با انصلف ها شما چطور انتظار دارید که مایکرو بتونه در مدت فقط چند ماه بیاذ سابقه 6 ساله apple را شکست بذه .
من نمیگم ایپاد بده بسیار هم خوبه ولی بیان و انتظار داشته باشید مایکرو در این چند ماه طوفان به پا کنه نه مایکرو و نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه این کار را بکنه . پس زوذ قضاوت نکنید که خیلی زوذه !!!!!!!!1
حداقل باید یک سالی وایساد .
بله اقایان منطق من فقط با اینطور چیزها مشکل دارم در این سایت .که بعد من هم هیچ کس رسیدگی نمیکنه .
ببنید چه قدر شما منطقی هستید که هنوز نمیدونیئ این اول راه مایکروسافت هست و هنوز یک مدل از پخش کنده را درست کرده . اما به نزدیکی zune 2 هم داره اماده میشه .

در مورد افیس که باز به این تاپیک ربطی نداره ولی باید اینها جواب داده بشه . چرا بیخودی میاین میگین که مایکرو داره تقلید میکنه .اگه مایکرو در ویندوز ویستا از اپل تقلسید کرده واقعا خنده دار هست . اصلا شما میذونید معنی پنجره یعنی چه .
زمانی که همه در مخیط داس داشتند کار میکردن با اون بدبختی مایکرو اومد تا همه را نجات بده با وینئوز خود که با محیط گرافیکی عالی و قبلیت پنجره داشتن یه سیستم عامل .اگه شما بگین مایکرو تقلید کرده منم اونوقت میگم تمام سیستم عامل ها از ویندوز تقلید کرده چرا چنو همین لینوکس و مکینتاش هم مثل وینذوز پنجره باز میشه .
یعنی در حقیقت باید گفت ویندوز لینوکس و ویندوز مکینتاش !!!!!!!اگه گفته بشه که سیستم عامل های دیگه هیچ گونه تقلیدی از ویندوز نکرذن این یه جک بسیار خنده دار میمونه.
اینا را گفتم تا بدونید تقلید را میشه همه کرد .

ئر مورد افیس 12 یا 2007 که دوستمون گفتن باز بسیار خنده دار هست چون اصلا خدای افیس2007 با اپن افیس فرق میمنه . واقعا اخه برام خیلی جالبه گفتن اینکه که افیس 12 با 11 اصلات فرقی نداره و نواوری نیست . افیس 12 دو برابر 11 سرتره . اپن افیس هم که از نظر امکانات در مفابل لفیس مایکروسافت در حد صفر هست .

بابا چه قدر جک گفته شده .
من نمیدونم یا بعضی ها خودشون را زدن به اون راه یا فقط منتظر هستند که من بیام جواب بدم .
برای اطالاعات بیشتر در مورد zune به این ساین برین
zunemax.com که یه سایت تخصصی تشریف دارن .
تا zune را مثل من نگیرین دستتون نمیدونین چقدر چیزه خوشقل و زیبایی هست .

این پست من اگه پاک بشه خیلی بی انصافی !!!!!!!!
چون جواب دادم مثل بقیه.

برای اطالاعات بیشتر در مورد zune به این ساین برین
zunemax.com که یه سایت تخصصی تشریف دارن .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or