اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
روابط سونی و کپکام خیلی خوبه و همکاریهای غیر بازی در زمینه سینما هم دارن امکان نداره چنین اتفاقی بیافته
شاید!
ولی کپکام از پول زیادی بدش نمیاد;)
در ضمن روابط مایکرو و کپکام هم زیاد بد نیست!
به هر حال شایعست و شایعه باد هواست...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بد نبود آقای تکاوچ و شما یه نگاهی به تاریخ خبر هم مینداختین
26 سپتامبر که میشه تقریبا 2 ماه و نیم قبل
توی همون متن نوشته که اگ این شایعه صحت داشته باشه تو X06 اعلامش میکنن و همه هم دیدن که توی X06 همچین چیزی اعلام نشد

جریان هم از این قرار بود که یکی از سران Ms با یکی از دست اندرکاران ساخت Re5 دوست صمیمی بودن و شایعه شده بود که شاید Re5 اختصاصی بشه

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
xbox v2 احتمالا همراه با چيپ خنک تر و کوچک تر، هارد بيشتر، و پورت HDMI مياد. اون هم سال ديگه .

شايعه شده که قيمتش هم همين 400$ ميشه و xbox360 های فعلی 100$ ارزونتر می شوند.
اين مورد توی کنسول ها طبيعی هست و همشون revision می دهند و امکانات جديد اضافه می کنند ، در واقع بيشتر محصولات معروف الکترونيکی همينجوری هست مثل ps2 تو نسل قبل و کنسول دستی DS و غيره و حتی i-pod های Apple ...، معلوم نيست چرا همه قاط زدند.
در ضمن HD-DVD هم همراه با xbox عرضه نخواهد شد اين مورد رو مايکروسافت چندين بار اعلام کرده، چون بازی ها احتياجی به HD-DVD ندارند و در ضمن سرعت درايوهای dvd بيشتر است و باعث می شه سرعت لود بازی ها هم بيشتر بشه.
در مورد HDMI هم در صورتی که تلويزيون 1080p داريد (که فکر نمی کنم يک نفر هم اينجا داشته باشه) ، و بالای 50 اينچ هم باشه تفاوتش رو احساس می کنيد در غير اينصورت فرقی بين HDMI و component cable ای که همين الان روی xbox360 هست کسی احساس نخواهد کرد.
در ضمن اين مورد هم بيشتر تو فيلم HD ديدن هست تا تو بازی ها.

حالا اين خيلی چيز عجيبی هست ؟ يعنی کسی که الان Xbox360 داره ، در حال زجر کشيدنه و با HDMI مشکلش حل می شه ؟

انصافی همین کارو سونی میکرد نمیومدی بگی کلاهبرداریه؟
اولا من نگفتم قراره تویX360 درایو HDDVD بزاره..بحث من سر این بود که غیر از HDMI کانکتور دیگه ایی که future proof باشه برای پخش HDDVD باشه به درد نمیخوره..من نمیدونم شما چرا اون دسته ایی که رفتن و برای کنسولشون accessory خریدن و هالا میبینن ممکنه در اینده مشکل پیدا کنن رو در نظر نمیگیری؟
در مورد تفاوت بین کانکتور ها هم در حالت عادی من میتونم بگم تصویر مال هست VGA یا Component . کیفیت VGA از component بالاتره. اینکه کسی میتونه فرق بینشونو تشخیص بده یه امرsubjective هست..ممکنه یکی باشه نیتونه فرق بین S-Video با HDMI رو تشخیص بده...این دلیل میشه (برای مثال میگم) مایکروسافت بیاد و فقط S-Video بزاره؟ روی اینترنت مقایسه های زیادی بین این کانکتور ها هست میتونی بری و خودت ببینی (مخصوصا HDMI و VGA )

این حرف که اگه 1080p ندارین پس HDMI نمیخواین هم از اون حرفاست (مشابه همون که میگه فقط HDMI میتونه 1080p نشون بده). HDMI هم مثل همه کانکتور ها میتونه از 480p تا 1080o رو نشون بده. اما چیزی که متمایزش میگنه ازبقیه قابلیت حمل audio با همون HDCP هست (اینم فکر کنم ۱۰۰۰۰۰ بار گفته شده!)
مشکل اینه که نبود HDMI در اینده برای اونایی که ۲۰۰ دلار هزینه کردن وHDDVD add on گرفتن مشکل ساز بشه و نتونن از چیزی که براش پول دادن استفاده کنن و مجبور به خرید کنسول جدیدتر بشن!

حالا اين خيلی چيز عجيبی هست ؟ يعنی کسی که الان Xbox360 داره ، در حال زجر کشيدنه و با HDMI مشکلش حل می شه ؟
اینم متوجه نشدم منظور شما چی بود

PS: امروز keynote بیل گیتس هست و جواب خیلی سوالامونو میگیریم. هیچم بعید نیست مایکروسافت یه فکری برای installed base کرده باشه و اونارم حوشحال کنه (امیدوارم) . این همه بحث که کردیم ممکنه الکی باشه و اخرش همه چی به خوبو خوشی تموم شه....

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
Video ended. "Games for Windows is a growing market. But of course, while leading platform, our 2nd is Xbox 360. We've become the leader in this next gen. We've sold 10.4 million consoles in 37 countries.

مایکروسافت تا اخر دسامبر ۲۰۰۶ تعداد 10.4 million از X360 فروخته (این sold هست نه shipped )
----------------------------------------
به X360 قراره IPTV هم اضافه شه

آخرین ویرایش:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
Video ended. "Games for Windows is a growing market. But of course, while leading platform, our 2nd is Xbox 360. We've become the leader in this next gen. We've sold 10.4 million consoles in 37 countries.

مایکروسافت تا اخر دسامبر ۲۰۰۶ تعداد 10.4 million از X360 فروخته (این sold هست نه shipped )
----------------------------------------
به X360 قراره IPTV هم اضافه شه
مقدار فروشی که مایکروسافت(و تقریبا همه کمپانی ها) اعلام میکنن، همیشه مربوط به Shipped میشه. حتی اگر Bach خودش بگه ما 10.4 رو Sold کردیم.
ضمنا بازی Geometry Wars برای PC هم خواهد آمد.
تعداد استفاده کنندگان از Xbox Live هم به پنج میلیون رسید (توی E3 گفته بودن قراره تا E3 بعد به این مقدار برسونن، درست یادم میاد؟).
و Gears of War هم به فروش 2.7 میلیونی رسیده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
ببنيد اين ديگه كاملا يه چيزه مشخصي هست . من تا حالا بار ها گفته بودم مايكرو صددرصد 10 ميليون فروش ميكنه . حالا ميبينيد بيشتر هم شده . حالا دوست دارم كساني كه ميگفتم امكان نداره و ممكن نيست و تا اخر سال هنر كنه ميتونه 7/5 ميليون بفروشه بيان جواب بدن !!!!!!!!!
واقعا قابل توجه هست بعد از اومدن كنسولهاي رقيب بجاي اينكه فروش xbox360 كم بشه حالا 3 برابر هم شده . به اين ميگن مايكروسافت . حالا باز بيان بگن كه مايكروسافت در اين نسل شكست ميخوره !!!

يه چيزي كه مايكرو خودش تا حلا 3 بار اعلام كنه كه ما ميتونيم 10 ميليون بفروشيم اين ديگه جاي شك نداره و بايد با دو چشممون قبول كنيم . هنوز بعضيها ندونستن كه مايكرو تو كارهاش چقدر دقيق و بازارياب حرفه اي هست . اگه مايكرو اينطور چيزها را نميدونست ديگه اين همه پول نداشتو شخصي بنام بيل گيتس بوجود نمييومد .

راستي واقعا اين gears of war هم كه داره ميتركونه .

اينم از سيستم انلاين ps3 كه در مقابل xboxlive بايد بره پشمك بفروشه .

اخش خالي شدم تا الان چيزي نگفتم تا زمانش بياد بعد .

اينم خود خبر كه روبي بچ خودش گفته ما 10/4 ميليون كنسول فرخته ايم و درباره 5 ميليون شركت كننده در xboxlive

Robbie Bach tonight unveiled a new IPTV service for the Xbox 360 at the Microsoft keynote.

Gamers will be able to watch and record television on their console in the background while playing games on Live, Bach said.

The new service is expected to hit by this holiday and will be offered by "providers that are deploying TV services based on Microsoft TV IPTV Edition."

"Our goal is to make entertainment more personal, more interactive and more social," Bach said. "IPTV on Xbox 360 and Xbox Live are powerful examples of ways we are bringing together the worlds of gaming, TV viewing and community to make it easy for people to access and discover their favorite content and share their personal experiences with the communities they are part of."

Bach also revealed that the company has sold 10.4 million Xbox 360s to date and has 5 million Xbox Live members, though they did not say, nor could Gates clarify, how many of those were paid subscriptions.

In an chat earlier in the day, Gates said that at least half of the 5 million were paying, gold members. Finally, Microsoft said that people have downloaded more than 100 million pieces of content to their 360, including games, television shows and movies.

آخرین ویرایش:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
حتی اگه قبول کنیم این SHIPPED هست باید قبول کنید که nexgenwar.com درست حدس زده و حدود 9.5 میلیون فروخته شده و اون سایت مزخرف vgcharts.org که بعضی ها سنگشو به سینه میزدن اشتباه کرده بود جالبه تا همین چند وقت پیش فروش 360 رو 7.9 میلیون زده بود:eek:

اينجا صحبت در باره nextgenwar ممنوعه ، چه آمارش درس باشه چه غلط ! :biggrin1:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
این حرف که اگه 1080p ندارین پس HDMI نمیخواین هم از اون حرفاست (مشابه همون که میگه فقط HDMI میتونه 1080p نشون بده). HDMI هم مثل همه کانکتور ها میتونه از 480p تا 1080o رو نشون بده. اما چیزی که متمایزش میگنه ازبقیه قابلیت حمل audio با همون HDCP هست (اینم فکر کنم ۱۰۰۰۰۰ بار گفته شده!)
کسی همچين حرفی زد ؟ من گفتم HDMI نمی خواهيد ؟
HDMI يک upgrade هست که کيفيت رو تو 1080p بهتر می کنه اون هم اگه تلويزيون بزرگ داشته باشيد تا بتونيد فرقش رو تشخيص بدهيد، در هر صورت کابل معمولی هم کيفيت کاملا خوبی داره، بحث من هم سر همين موضوع هست.
درست مانند nintendo DS و نسخه DS lite که يکی از upgrade های ds-lite نسبت به قبلی LCD روشن تر و بهتر بود، حالا بايد بگيم nintendo کلاه برداری کرده که نسخه های جديد رو با کيفيت بهتر زده ؟؟؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فقط یه چیزی سریع بگم،از اون پروژه های سینمایی کپکام که قرار بود ساخته بشن،فعلا دوتاشون از دست سونی در رفتن،اونیموشا و استریت فایتر،پس میشه گفت فعلا رابطه خوب سونی و کپکام مالیده س،البته رزیدنت ایول امتیازش دست سونیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر