اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

دوستانی که معنی سودمند و طرفدار منطقی و این چیزا رو نمیدونن،میتونن از این به بعد بدونن!:
untitled.JPG

مستفیض شدیم!

دوست دارم از هركس كه عشقم كشيد تشكر كنم ، اگر مشكلي با اين مسئله داري يجور ديگه حلش كنم ؟!

فرمت هایی که PS3 می تواند از آن پشتیبانی کند ...

فرمت های دیسک:arrowd: :

• BD-ROM
  • BD-R
  • BD-RE
  • DVD-ROM
  • DVD-R
  • DVD-RW
  • DVD+R
  • DVD+RW
  • CD-ROM
  • CD-R
  • CD-RW
  • Super Audio CD

فرمت های ویدئو :arrowd: ..

• MPEG-1
  • MPEG-2 (PS,TS)
  • H.264/MEPG-4 AVC
  • MPEG-4 SP

فرمت های صوتی :arrowd:

• ATRAC (.oma .msa .aa3
  • AAC (.3gp .mp4
  • MP3 (.mp3
  • WAV (.wav
فرمت های عکس :arrowd:

• JPEG
  • GIF
  • PNG
  • TIFF
  • BMP

-------------------------------

اما من یک مقاله ای خوندم به اسم " چرا سونی جنگ کنسول های نسل بعد را نخواهد باخت " نوشته ی James Brightman ....که واقعا به نکات بسیار جالبی اشاره کرده .... در کل من از شیوه ی تحلیل هاش خیلی خوشم اومد

توصیه میکنم حتما این مقاله را بخونید ;)

http://biz.gamedaily.com/industry/feature/?id=14246

اما ختم کلام این مقاله اینگونه پایان میپذیره ...

We don't expect Sony to dominate the way it did with the PS2. Certainly the first six to twelve months could be rough going for the PS3 as Sony deals with ramping up its manufacturing, but at the end of the day Sony will have done the "impossible" by winning three console generations in a row.

ما انتظار نداریم که سونی ( با PS3 ) حکمفرما شود ، به همان شکلی که با PS2 شد .. مطمعنا شش تا دوازده ماه اول می تواند برای PS3 به سختی سپری شود بدلیل اینکه سونی با افزایش تولیدش دست و پنجه نرم میکند اما سرانجام سونی با بردن هر سه نسل کنسول در یک صف غیرممکن را ممکن خواهد کرد

حالا چرا این نتیجه گیری را کرده کل مقاله را بخونید تا متوجه بشید ...
دیگه اینکه تا چه حد موافق هستید و یا نیستید با خودتون ;)

--------------------------

این هم لیست 10 بازی برتر Xbox Live
منظور 10 بازی برتری هست که ظرف هفته ی گذشته بیش از همه بازی شده ;)

1. Splinter Cell Double Agent
  2. Call of Duty 2
  3. Tony Hawk's Project 8 Demo
  4. Ghost Recon 3
  5. Madden NFL 07
  6. Saints Row
  7. Ultimate Mortal Kombat 3
  8. Final Fantasy XI
  9. S.C.D.A. Online Demo
  10. BFMC

تا بعد

آخرین ویرایش:
I'm a Blast from the Past

سلام.
آها ! پس شما همون کیانوش همیشگی هستی ما خبر نداریم !!!
میبینم که هیچ تغییری نکردی !!! همون اخلاق و رفتار همیشگی...
البته یه جورایی حدس میزدم خودت باشی ولی الان که دیگه بهزاد گفت مطمعن شدم !

راستش در مورد قسمت اول حرفت که من نظری ندارم - در واقع من نباید جواب بدم - اما به گفتن این نکته بسنده میکنم که اون قسمت زیادی خصوصی بوده و باید خیلی خصوصی به طرف بگی مثلاً PM بدی بهش. البته میگن اینجا Next-Gen News ـه شایدم من اشتباه میکنم...

من فقط به یه موضوعی اشاره کنم که خیلی مهمه !
طرفدارای PS3 توجه کنن !
به جای اینکه اینهمه بیاید اینجا بحث راه بندازید که نمیدونم فلان بازی فلان مشکل داره یا فلان کنسول فلان فروش رو داشته یا نداشته,برید دعا کنید یه وقت MGS4 نیاد واسه X360 ! :laughing:
چون اگه اومد دیگه اون بهانه ی همیشگتون رو هم که میگفتین هدف ما از خرید PS3 فقط MGS4 هست رو هم دیگه از دست میدید ! و فقط من موندم که اگه یه همچین اتفاقی بیوفته دیگه کدوم بازی رو دارید که بهانه کنید !
زبونم لال زبونم لال, ! اگه بیاد خدا میدونه سونی چقدر ضرر کنه ! نا سلامتی خیلی ها به PS3 لقب این بازی رو دادن.

اما در مورد بقیه حرفات، تا اونجائی که من یادمه هر موقع بحثی اینجا شکل گرفته به اون صورتی که خوشایند نبوده یک طرفش شما و یکی دیگه بودید که هردوی شما طرفدار 360 بودید مثل الان اینجا هر موقع بحثی راه میافته توپ جنابعالی از همه برتره... MGS4 هم روی PS3 باقی میمونه چون اصولاً طرفدارای Xbox درکی از این بازی ندارن و سونی هرچیزی رو از دست بده MGS رو نمیده اینو همیشه به خاطر داشته باش در گذشته هم تلاشهای زیادی کردید اما بیشتر از MGS2: Substance چیزی گیرتون نیومد! اونم تازه زمانی بود که یکسال و نیم دوسال از عرضه MGS2 اصلی روی PS2 میگذشت. تازه خیلی خوشحالم که خود کوجیما از همون اول این ابهامات رو برطرف کرد و گفت من از بازی مولتی پلتفرم ساختن خوشم نمیاد اگرم بخوام برای 360 بازی بسازم یک پروژه جدید دست میگیرم... پس اینجا نقل مثلی میکنم: "شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد، گه دانه دانه."

تا اونجائی هم که من یادمه فقط من بودم که گفتم PS3 رو بخاطر MGS4 میخرم. حالا مثلاً فکر میکنی اگر MGS4 روی 360 عرضه بشه من کم میارم میرم 360 میخرم؟! نه من بازم PS3 میخرم. چون همیشه هم گفتم MGS دلیل اصلیه کنسول خریدنه منه. اما همیشه گفتم تعداد بازی هائی که من رو سرگرم میکنه روی برند PlayStation خیلی خیلی بیشتر از XBox ـه تنها بازی هم که در نسل گذشته از XBox خیلی دلم میخواست بازی کنم و هیچ موقع نشد (دقت کنید تنها بازی) Concker: Live and Reloaded بوده و هست. فکر میکنی یه بازی ارزش این رو داره که من 300 تومان خرج کنم؟! نه نداره... من در واقع اصلاً هدف از ساخت کنسول بازی رو از طرف مایکروسافت درک نمیکنم وقتی همه بازیهای شاخش قراره برای PC هم عرضه بشه. ولی مثلاً MGS یا Ace Combat یا SOCOM و ... برای کجا دیگه قراره عرضه شن؟! متاسفانه یا خوشبختانه دیدگاه من در مورد کنسول خیلی با دیدگاه عامه مردم فرق میکنه. من خوشحالم از این وجه تمایز. همونقدر که مثل شما فکر نمیکنم برای من خیلی ارزشمنده....

پ.ن: حالا از اون ضرب المثل شکایت نکنی!! بگی توهین بود و اینا... اون یک ضرب المثله .. همین...

اما در مورد بقیه حرفات، تا اونجائی که من یادمه هر موقع بحثی اینجا شکل گرفته به اون صورتی که خوشایند نبوده یک طرفش شما و یکی دیگه بودید که هردوی شما طرفدار 360 بودید مثل الان اینجا هر موقع بحثی راه میافته توپ جنابعالی از همه برتره... MGS4 هم روی PS3 باقی میمونه چون اصولاً طرفدارای Xbox درکی از این بازی ندارن و سونی هرچیزی رو از دست بده MGS رو نمیده اینو همیشه به خاطر داشته باش در گذشته هم تلاشهای زیادی کردید اما بیشتر از MGS2: Substance چیزی گیرتون نیومد! اونم تازه زمانی بود که یکسال و نیم دوسال از عرضه MGS2 اصلی روی PS2 میگذشت. تازه خیلی خوشحالم که خود کوجیما از همون اول این ابهامات رو برطرف کرد و گفت من از بازی مولتی پلتفرم ساختن خوشم نمیاد اگرم بخوام برای 360 بازی بسازم یک پروژه جدید دست میگیرم... پس اینجا نقل مثلی میکنم: "شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد، گه دانه دانه."

تا اونجائی هم که من یادمه فقط من بودم که گفتم PS3 رو بخاطر MGS4 میخرم. حالا مثلاً فکر میکنی اگر MGS4 روی 360 عرضه بشه من کم میارم میرم 360 میخرم؟! نه من بازم PS3 میخرم. چون همیشه هم گفتم MGS دلیل اصلیه کنسول خریدنه منه. اما همیشه گفتم تعداد بازی هائی که من رو سرگرم میکنه روی برند PlayStation خیلی خیلی بیشتر از XBox ـه تنها بازی هم که در نسل گذشته از XBox خیلی دلم میخواست بازی کنم و هیچ موقع نشد (دقت کنید تنها بازی) Concker: Live and Reloaded بوده و هست. فکر میکنی یه بازی ارزش این رو داره که من 300 تومان خرج کنم؟! نه نداره... من در واقع اصلاً هدف از ساخت کنسول بازی رو از طرف مایکروسافت درک نمیکنم وقتی همه بازیهای شاخش قراره برای PC هم عرضه بشه. ولی مثلاً MGS یا Ace Combat یا SOCOM و ... برای کجا دیگه قراره عرضه شن؟! متاسفانه یا خوشبختانه دیدگاه من در مورد کنسول خیلی با دیدگاه عامه مردم فرق میکنه. من خوشحالم از این وجه تمایز. همونقدر که مثل شما فکر نمیکنم برای من خیلی ارزشمنده....
ببین سیاوش,من یه چیزی رو رک و پوسکنده بهت بگم که البته فکر کنم تا حالا زیاد هم گفتم...
بازی مثل MGS واسه من هیچ ارزشی نداره...حتی اگه یه موقع دیدم این بازی واسه 360 هم اومد,حتی حاضر نمیشم این باز رو فقط امتحان کنم ! (خدا کنه ناراحت نشی چون هر کی یه نظری داره !) تا چه برسه که بخوام باهاش پز بدم یا عامل اصلی موفقیت مایکروسافت رو روی این بازی بدونم.!منم اگه اون بالا گفتم طرفدارای PS3 ,منظورم کلی بود نه شما تنها,خیلی ها مثل شما اینجا بودن و میگفتن PS3 میخریم فقط واسه متال گیر !

اگه شما میری واسه این بازی PS3 میخری,خوب اگه این واسه 360 هم بیاد دیگه کمتر کسی حاضر میشه بره 500-600$ دلار دیگه پول بده که فقط بره روی PS3 بازی کنه ! پس ترجیح میده بره روی خود 360 بازی کنه تا تجربش رو هم داشته باشه و این حرفت از نظر بنده یه نظر شخصی بیشتر نبود.
در مورد اون حرفت هم که گفتی تمام بازیهای 360 داره واسه PC ساخته میشه هم باید بگم که الان خیلی از بازیهای PS3 هم قراره بیاد روی 360 ! و امکان اینکه بره روی PC هم خیلی زیاده !
پس اینجور که شواهد نشون میده هیچ کدوم از پلتفرم های نسل بعد بازیه آنچنان اختصاصی هم ندارن که حالا بگیم فلان کنسول بازی اختصاصی زیاد داره و احتمال موفقیتش زیاده ! نه از این خبرا نیست...وقتی Crysis با اون عظمتش گفتن واسه کنسولهای نسل بعد هم میاد (هر چند که رسمی اعلام نشده!) دیگه متال گیر که سحله...
کوجیما هم وقتی ببینه هزینه ساخت بازی خیلی رفته بالا و ماکیروسافت هم داره پول خوبی بهش میده اصلا چنین ریسکی رو نمیکنه که بیاد واسه یه کنسول فقط بازی بسازه که حالا چون خوشش نمیاد بازی مولتی بسازه بره ورشکست بشه یا از دور خارج بشه !!! اصلا چنین کاری نمیکنه.هزینه ساخت بازیهای نسل بعد اینقدر بالا هست که طرف فکر ریسک کردن رو هم از کله خودش بیرون کنه.
پس همینطور که گفتم بازیهای اختصاصی PS3 رو فقط میتونه خود سونی شاملش بشه (که رقمشون به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسه!) و خودشم چون روی ساخت بازیها سرمایه گذاری میکنه, اگه یه وقت اون بازیها هم با کمبود فروش مواجه بشه و ضرر کنه ککشم از این ماجرا نمیگزه ! منم فکر نمیکنم کوجیما اونقدر پول داشته باشه که با از دست دادن بزرگترین بازی خودش (متال گیر) ککشم نگزه !!!

ببین سیاوش,من یه چیزی رو رک و پوسکنده بهت بگم که البته فکر کنم تا حالا زیاد هم گفتم...
بازی مثل MGS واسه من هیچ ارزشی نداره...حتی اگه یه موقع دیدم این بازی واسه 360 هم اومد,حتی حاضر نمیشم این باز رو فقط امتحان کنم ! (خدا کنه ناراحت نشی چون هر کی یه نظری داره !) تا چه برسه که بخوام باهاش پز بدم یا عامل اصلی موفقیت مایکروسافت رو روی این بازی بدونم.!منم اگه اون بالا گفتم طرفدارای PS3 ,منظورم کلی بود نه شما تنها,خیلی ها مثل شما اینجا بودن و میگفتن PS3 میخریم فقط واسه متال گیر !

اگه شما میری واسه این بازی PS3 میخری,خوب اگه این واسه 360 هم بیاد دیگه کمتر کسی حاضر میشه بره 500-600$ دلار دیگه پول بده که فقط بره روی PS3 بازی کنه ! پس ترجیح میده بره روی خود 360 بازی کنه تا تجربش رو هم داشته باشه و این حرفت از نظر بنده یه نظر شخصی بیشتر نبود.
در مورد اون حرفت هم که گفتی تمام بازیهای 360 داره واسه PC ساخته میشه هم باید بگم که الان خیلی از بازیهای PS3 هم قراره بیاد روی 360 ! و امکان اینکه بره روی PC هم خیلی زیاده !
پس اینجور که شواهد نشون میده هیچ کدوم از پلتفرم های نسل بعد بازیه آنچنان اختصاصی هم ندارن که حالا بگیم فلان کنسول بازی اختصاصی زیاد داره و احتمال موفقیتش زیاده ! نه از این خبرا نیست...وقتی Crysis با اون عظمتش گفتن واسه کنسولهای نسل بعد هم میاد (هر چند که رسمی اعلام نشده!) دیگه متال گیر که سحله...
کوجیما هم وقتی ببینه هزینه ساخت بازی خیلی رفته بالا و ماکیروسافت هم داره پول خوبی بهش میده اصلا چنین ریسکی رو نمیکنه که بیاد واسه یه کنسول فقط بازی بسازه که حالا چون خوشش نمیاد بازی مولتی بسازه بره ورشکست بشه یا از دور خارج بشه !!! اصلا چنین کاری نمیکنه.هزینه ساخت بازیهای نسل بعد اینقدر بالا هست که طرف فکر ریسک کردن رو هم از کله خودش بیرون کنه.
پس همینطور که گفتم بازیهای اختصاصی PS3 رو فقط میتونه خود سونی شاملش بشه (که رقمشون به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسه!) و خودشم چون روی ساخت بازیها سرمایه گذاری میکنه, اگه یه وقت اون بازیها هم با کمبود فروش مواجه بشه و ضرر کنه ککشم از این ماجرا نمیگزه ! منم فکر نمیکنم کوجیما اونقدر پول داشته باشه که با از دست دادن بزرگترین بازی خودش (متال گیر) ککشم نگزه !!!

اول جا داره که ازت تشکر بکنم، چون بعداز مدت ها که ما اکثراً با هم نتونستیم خوب و معقول برخورد کنیم در این پست نشون دادی که هردومون میتونیم بهتر و معقولتر باهم گفتگو کنیم من واقعاً متشکرم.

اما در مورد بقیه بحث دیگه انتخاب کنسول و انتظارات ما از بازیهای اون دیگه کاملاً بحث سلیقه ای هست و هیچ کدوم نمیتونیم که به دیگری (یا دیگران) تحمیل کنیم که چی رو دوستداشته باشیم و چی رو بخریم یا بالعکس! درسته شاید از دید من خرید کنسول مایکروسافت یعنی 360 معقولانه و بصرفه نباشه و در طرف دیگه این دیدگاه برای شما میتونه درمورد PS3 بهمین شکل صدق کنه.

اما درمورد بازیهای 360 و PS3 باید بگم که البته من منظورم همه بازیهای 360 نبود اما عناوین قابل توجهی از 360 با PC مشترک هستن عناوینی مثل Alan Wake, GoW, Halo و ... که قراره نقش مهمی رو برای موفقیت 360 ایفا کنن روی PC هم میاد! خوب اگر من قرار 360 و PC داشته باشم. و خیلی از بازیهای 360 رو بتونم روی PC شاید حتی با کیفیتی بهتر (شاید!) بازی کنم چرا 360 داشته باشم؟! در حالی که اگر PS3 داشته باشم خیلی Option های بیشتری دارم (دیدگاه شخصی). اگر قرار 400 دلار پول بدم و برای Gold membership سالی 50$ پول بدم (قطعاً هم میخوام از XBL استفاده کنم دیگه!! اونم نه برای یکسال!) خوب چرا 500 یا 600 دلار ندم یک کنسول با امکانات بهتر نگیرم (دیدگاه شخصی) و بصورت رایگان از سیستم لایو PS3 استفاده نکنم؟!

میگم دیدگاه ها کاملاً متفاوته و در پایان فکر میکنم ما نباید به کامنتهای احساسی و یا جهت دار دیگران خیلی وسواس نشون بدیم. مهم اینه که خودمون چی فکر میکنیم و خودمون چی رو انتخاب میکنیم. از این انتخاب مام کسی به جز ما نفع یا ضرر نمیبره! قبول داری این قسمت رو؟!...

عناوینی مثل Alan Wake, GoW, Halo و ... که قراره نقش مهمی رو برای موفقیت 360 ایفا کنن روی PC هم میاد!
اولا که GOW و 3 HALO هنوز مشخص نشده که برای PC بیاد
اگر هم در فرض کنیم بیاد 2 تا نکته داره
1-مدت زمانی که طول خواهد کشید که مصرف کننده ی PC بخواد این بازی به دستش برسه، در حقیقت زمانی که بازی برای PC هم بخواد بیاد خیلی طول میکشه
و اومد چنین عناوینی در مدت زمان زیاد نقش خیلی مهمی در خرید کنسول XBOX 360 خواهد داشت ، خیلی ها حاضر هستند هزینه ی قابل توجهی را تحمل کنند که حتی 1 ماه زودتر قادر به انجام بازی باشند ، البته این 1 ماه را شوخی عرض کردم
2-سخت افزاری که قادر باشه عنوانی مثل GEARS OF WAR را در پلتفورم PC اجرا کنه هزینه خیلی خیلی زیادی را می طلبه ،(البته منظورم از اجرا ، اجرای قابل تحمل با فریم و تنظیمات بالا)
در آخر هم هنوز هیچ اعلام رسمی مبنی بر اومدن GOW و HALO 3 بر روی PC نشده

البته GoW رو Halo رو نمیدونم دقیقاً اما بنظرم که GoW که 100% میاد. و اینکه خوب این عناوین بقصد تبلیغات برای Vistav برای PC هم میان پس خیلی هم طول نمیکشه که برای ویندوز هم بیاد. بله سخت افزار قوی هزینه بالا میخواد بعضیا مثل من حاضر هستن این هزینه رو بکنن. بعضی هام نه...

اما درمورد بازیهای 360 و PS3 باید بگم که البته من منظورم همه بازیهای 360 نبود اما عناوین قابل توجهی از 360 با PC مشترک هستن عناوینی مثل Alan Wake, GoW, Halo و ... که قراره نقش مهمی رو برای موفقیت 360 ایفا کنن روی PC هم میاد! خوب اگر من قرار 360 و PC داشته باشم. و خیلی از بازیهای 360 رو بتونم روی PC شاید حتی با کیفیتی بهتر (شاید!) بازی کنم چرا 360 داشته باشم؟! در حالی که اگر PS3 داشته باشم خیلی Option های بیشتری دارم (دیدگاه شخصی). اگر قرار 400 دلار پول بدم و برای Gold membership سالی 50$ پول بدم (قطعاً هم میخوام از XBL استفاده کنم دیگه!! اونم نه برای یکسال!) خوب چرا 500 یا 600 دلار ندم یک کنسول با امکانات بهتر نگیرم (دیدگاه شخصی) و بصورت رایگان از سیستم لایو PS3 استفاده نکنم؟
خوب همینطور که گفتم,همونقدر که بازیهای 360 شایعه شده که میخواد بره روی PC,همونقدر هم بازیهای PS3 شایعه شده که میخواد بره روی 360 و یا بلعکس! و اگه قرار باشه بازی اختصاصی هم چیزی بین این 2 کنسول وجود داشته باشه تعداشون خیلی کمه !, و بنظر من اگه PS3 یا 360 بگیرید چیزی از بین بازیهایی که قراره واسشون بیاد هیچکدوم چیزی کم ندارن.پس اگه میخوای PS3 بگیری باید فکر اومدنش توی ایران هم بکنی ! قبول دارم 100$ یا 200$, اختلاف خیلی بالایی نیست ولی باید ببینی آیا واقا ارزش اینهمه صبر کردن رو داره (به قول خودت دیدگاه شخصی)
اگه یکی باشه از اون ور آب با قیمت مناسب واست بفرسته ارزششو داره,ولی مشکل اصلی کپی خور شدنش هست ! میتونی صبر ایوب داشته باشی کلی وقت صبر کنی کنسول با اینهمه تاخیر منتشر بشه حالا هم باید کلی صبر کنی کپی خور بشه !!! اگه میخوای بازیهای اریجین بگیری که قضیش جداست ! (که اینم باز تنها کسی پیدا میشه که این کارو بکنه)
اگه واقا میتونی این 2 مشکل رو حل کنی من حرفی ندارم.
ولی اگه نمیتونی حلش کنی (که منم اینجور فکر میکنم) قضیه PS3 در ایران میره واسه سال 2008 شاید هم 2009 !!! (به نسبت امکاناتی که داره, فعلا هیچ هکری نمیتونه هک کردنش رو از الان تضمین کنه!)و اونموقع دیگه وقتی چیزی نمیمونه,شاید اصلا اونموقع موقعی باشه که مایکروسافت بخواد کم کم کنسول جدیدشو به بازار بفرسته ! و اگه یه همچین اتفاقی بیوفته...
میگم دیدگاه ها کاملاً متفاوته و در پایان فکر میکنم ما نباید به کامنتهای احساسی و یا جهت دار دیگران خیلی وسواس نشون بدیم. مهم اینه که خودمون چی فکر میکنیم و خودمون چی رو انتخاب میکنیم. از این انتخاب مام کسی به جز ما نفع یا ضرر نمیبره! قبول داری این قسمت رو؟!...
این قسمت حرفت رو قبول دارم...,ولی متاسفانه اگه بعضی ها ظرفیت چیزی رو داشتن الان وضیعت داشت بهتر از این پیش میرفت...

مثلا یکی میاد توی همین تاپیک خبر میزاره که,فروش 360 در استرالیا به 100 هزار دستگاه رسیده و میگه که بیشتر از PS2 بوده ! و من اینجا باید یه نکته رو اضافه کنم :
بیشتر از PS2 بوده در زمان خودش
بعد یه کاربر میاد,چون تعصب زیاد روی سونی داره از هر طرف ایراد میگیره که چرا فروش 360 رو با PS2 مقایسه کردی !!!
خوب من اینجا باید عرض کنم که PS2 الان دیگه اصلا فروش آنچنانی نداره که ایشون بیاد با فروش الان PS2 مقایسه کنه !!. هر چی بوده مال زمان خودش بوده یعنی قبل از اینکه 360 وارد بازار بشه.و من فکر میکنم چون ایشون ننوشتن "از فروش قبل از ورود 360 به بازار" با وجودی که خودش فهمیده طرف چه منظوری داشته,میاد یه پست دم و دراز میزنه که از سیر تا پیاز قضایا تعریف میکنه و اونو به همه چیز ربط میده ! که الان هم میبینید باعث شد 3 صفحه توی این تاپیک بحث پیش بیاد.
من واقا با این حرفت موافقم که هر کسی نظر خودش داره و با 100 تا دلیل و مدرک هم نمیشه اون رو از تصمیمش منصرف کرد !
و بعضی ها فکر میکنن تا یه خبری شده یکی اومده از کنسول مخلافش خبر گذاشته دیگه دنیا رو روی سرش خراب کردن !! متاسفانه تمام اینها به واضحی کامل دیده میشه.

آقایون من علنا نمی‌دونم توی این چند صفحه بحث سر چیه و کی درست می‌گه و کی غلط. یدونه پست هم توجه‌م رو جلب کرد و اونم پست فرزاد بود که مثه همیشه حاوی خبر بود. بقیه رو نخوندم اصلا چون ربطی به این تاپیک نداره. هر موضوعی هست برید یه تاپیک براش درست کنید و توش بحث کنید.

بعد از پست خودم توی این تاپیک اگه پستی دیدم که حاوی خبر نبود، کسی که اون پست رو زده از سایت بن می‌کنم.

از همکاریتون ممنون.

امین تو دیگه رسما ترکوندی!:)
لینک اول: تاریخ ثبت Nov 16th 2005
لینک دوم: تاریخ ثبت December 16, 2005
لینک سوم: تاریخ ثبت 19/12/2005

سلام.
یعنی باز سوتی؟؟:cheesygri:blushing:
خب من سرچ کردم تو گوگل و اون نتایج رو دیدم و حدس زدم ماله بحث الانمونه!
اخه یادم نیماد قبلا شایعه شده باشه که MGS4 واسه 360 میاد;)
به هر حال ببخشید
بای

کسایی که دوست دارن گیم پلی Dead or Alive Xtreme 2 رو ببینند بشتابند!

http://xboxyde.com/news_3753_en.html

آخرین ویرایش:
میخوام چند مطلب را واقعا دوستانه بگم در مورد کنسولها و مقایسه انها .
اول از همه بدون رودرواسی و بدون تعصب باید قبول کرد هر دو کنسول از نظر سخت افزاری قدرت یکسانی دارن و هیچ کدام برتر از دیگری نیست . اگه تعریفی در سایتها از سخت افزار کنسولها بشه بزرگنمایی ای بیش نیست . درسته ps3 یک ÷ردازنده ی قدرتمند به نام cell داره ولی هنوز هیچ مدرکی برای این گفته نیست زمانی قدرت اصلی cell مشخص میشه که مورد ازمایش چند متخصص سخت افزار و بدون طرف بیوفته . نه دست بازی سازان یا شرکت سازنده ی این ÷ردازنده IBM . ولی من شخصا خودم قبول دارم که این ÷ردازنده کمی قدرتمندتر از ÷ردازنده ی XBOX360 هست و از اون طرف هم بایذ واقعا قبول کنیم که ÷ردازنده ی گرافیکی XBOX360 از PS3 قدرتمندتر است با کمی مقایسه بدون تعصب میشه ÷ی برد . ولی در کل همین CELL میتونه به این ضعف هم مشکل را حل کنه که دراخر یه سخت افزار کاملا مساوی برای هر دو میتونیم ببینیم .
در کل شاید من اشتباه میکنم و نیاز نیست که برای این مطالب ÷اسخی برای من بدین .

ولی اصلی ترین موضوع سر بازی هاست که برای کنسولها ساخته میشه . واقعا هر دو کنسول یه تعداد بازی های انحصاری و عالی دارن و نمیشه به این راختی ها از اونها گذشت .
خوب PS3 بازی های بزرگی مثل : MGS4 . DMC4.final fantasy.تکن . و......... داره . ولی از ان طرف xbox360 بازی های بسیار خوبی مانند : HALO3. gears of war . splinter cell . fable2.mass efect. و................. داره که نمیشه از اونها هم به راحتی رد شد .
ولی سومین مسئله مهم که در ارو÷ا و امریکا زیاد برای ان اهمیت میدند اون شبکه انلاین هست .
خوب همه میدونید که تاکنون xbox live به تعداد 4 میلیون اشتراک داره و روز به روز هم داره زیادتر و امکانات زیادتری براش میاد .
خوب اگه بخواییم شبکه انلاین ps3 را با xbox360 مقایسه کنیم باید اعتراف کنیم که مایکروسافت برنده ی نهایی خواهند بود . خوب دلایلش واقعا منطقی . که براتون میگم :
1- از یک طرف سونی اومد بازی های انلاین خود را مجانی کرد . خوب دلیل این کاملا مشخصه جون با بدون این عمل اصلا نمیتونست با مایکرو جنگ کنه زیرا مایکرو با دارا بودن 4 میلیون اشتراک داره میتازه .
2- سونی هیچ وقت نمیتونه در مقابل مایکروسافت در زمینه انلاین ایستادگی کنه دلیل بسیار مهمه اینه که هر دو شرکت سونی و مایکروسافت باید روز به روز سبکه انلاین خود را بروز کنند خوب منطق اینو میگه که مایکروسافت خیلی بهتر میتونه عمل کنه . به دلیل اینکه مایکرو از شبکه انلاین خود ÷ول زیادتری در میاره به دلیل مجانی بودن سبکه انلاین ps3 . خوب مسلما مایکروسافت با ÷ول بیشتر بهتر میتونه بروزرسانی کنه .
3- مایکروسافت در نرم افزار هم میتونه خیلی بهتر عمل کنه دلیل این هم اینکه همه میدونید مایکرو کارش نرم افزار هست و سلطان نرم افزار جهان و میتونه اون را به بهترین شکل و راحت در اختیار کاربران قرار بده .
4- ایا ps3 خواهد توانست امکانات xbox live را در اختیار کاربران قرار بده یا اینها همش یه تبلیغ هست ؟ این خودش خیلی مهمه .
ولی در کل باید قبول کنیم که xbox live همیشه برتر خواهد بود و نباید مجانی بودن ps3 را با ائن مقایسه کرد . که ضرب و مثل های زیادی در این مورد هست که نیاز به گفتین چون خودتون بهتر از من میدونید :cheesygri

در اخر من هر دو کنسول را دوست دارم و هیچ کدام را بهتر از یکی نمیدونم . ولی انتخاب من xbox360 هست بنابه دلایل شخصی خودم .

1- بازی های xbox360 برای من بیشتر حال میدن و مثل صلیقه خودم هستند .
2- ارزان قیمت تر هست .
3- داشتن بازی انحصاری زیاد .
4- هک شدن بسیار راحت ان .
5- اگه من ps3 بخرم ایا ps3 هک میشود با توجه به اینکه کاملا سخت افزار متفاوتی داره و کاملا ÷یچیده .
6 - ایا بازی های ps3 به راختی میتونن هک بشن با وجود فشارهای زیاد سونی برای این مسئله .6
7- هک کردن ps3 چند سال طول میکشه ایا یک سال یا دو سال یا سه سال . واقعا این همه صبر ارزش داره . با این که من ببینم همه دارن با xbox360 بهترین بازی ها را انجام میدن و من نگاه کنم و حسرت بکشم که الان هک میشه فردا هک میشه .
درضمن کسانی که میگن بازی های xbox360 برای pc میاد خوب جواب من اینه که بهد چند مدت میخواد بیاد
همین gears of war اگه قرار باشه بیاد کی میاد ؟ خوب همه میدونید تا زمانی که این بازی برای xbox360 یه ÷ول خوب در نیاره بیخیال pc میشه یا بلعکس که اینو باید بین 4 تا 6 ماه در نظر بگیرید .
خوب منی که درام برای این بازی لحظه شماری میکنم میتونم 5 ماه دیگه صبر کنم . منکه عمرا بتونم همین یک روز تاخیر این بازی برای من خیلی سخته تا صبر کنم حالا چه برسه برای 4 و 5 ماه . خیلی از اشخاص هم مثل من هستند . بازی halo3 را هم باید برین روی یک سال . مثل halo2 .و بازی های دیگه هم مثل این .

خوب در اخر باید همه چی را در نظر گرفت . ولی مهمترین عامل غیر منصرف کردن برای خرید ps3 برای من همین قضیه ی هک شدن اونه .
خوب نظر من اینه نظر شما چیه؟:confused:

میخوام چند مطلب را واقعا دوستانه بگم در مورد کنسولها و مقایسه انها .
اول از همه بدون رودرواسی و بدون تعصب باید قبول کرد هر دو کنسول از نظر سخت افزاری قدرت یکسانی دارن و هیچ کدام برتر از دیگری نیست . اگه تعریفی در سایتها از سخت افزار کنسولها بشه بزرگنمایی ای بیش نیست . درسته ps3 یک ÷ردازنده ی قدرتمند به نام cell داره ولی هنوز هیچ مدرکی برای این گفته نیست زمانی قدرت اصلی cell مشخص میشه که مورد ازمایش چند متخصص سخت افزار و بدون طرف بیوفته . نه دست بازی سازان یا شرکت سازنده ی این ÷ردازنده IBM . ولی من شخصا خودم قبول دارم که این ÷ردازنده کمی قدرتمندتر از ÷ردازنده ی XBOX360 هست و از اون طرف هم بایذ واقعا قبول کنیم که ÷ردازنده ی گرافیکی XBOX360 از PS3 قدرتمندتر است با کمی مقایسه بدون تعصب میشه ÷ی برد . ولی در کل همین CELL میتونه به این ضعف هم مشکل را حل کنه که دراخر یه سخت افزار کاملا مساوی برای هر دو میتونیم ببینیم .
در کل شاید من اشتباه میکنم و نیاز نیست که برای این مطالب ÷اسخی برای من بدین .

ولی اصلی ترین موضوع سر بازی هاست که برای کنسولها ساخته میشه . واقعا هر دو کنسول یه تعداد بازی های انحصاری و عالی دارن و نمیشه به این راختی ها از اونها گذشت .
خوب PS3 بازی های بزرگی مثل : MGS4 . DMC4.final fantasy.تکن . و......... داره . ولی از ان طرف xbox360 بازی های بسیار خوبی مانند : HALO3. gears of war . splinter cell . fable2.mass efect. و................. داره که نمیشه از اونها هم به راحتی رد شد .
ولی سومین مسئله مهم که در ارو÷ا و امریکا زیاد برای ان اهمیت میدند اون شبکه انلاین هست .
خوب همه میدونید که تاکنون xbox live به تعداد 4 میلیون اشتراک داره و روز به روز هم داره زیادتر و امکانات زیادتری براش میاد .
خوب اگه بخواییم شبکه انلاین ps3 را با xbox360 مقایسه کنیم باید اعتراف کنیم که مایکروسافت برنده ی نهایی خواهند بود . خوب دلایلش واقعا منطقی . که براتون میگم :
1- از یک طرف سونی اومد بازی های انلاین خود را مجانی کرد . خوب دلیل این کاملا مشخصه جون با بدون این عمل اصلا نمیتونست با مایکرو جنگ کنه زیرا مایکرو با دارا بودن 4 میلیون اشتراک داره میتازه .
2- سونی هیچ وقت نمیتونه در مقابل مایکروسافت در زمینه انلاین ایستادگی کنه دلیل بسیار مهمه اینه که هر دو شرکت سونی و مایکروسافت باید روز به روز سبکه انلاین خود را بروز کنند خوب منطق اینو میگه که مایکروسافت خیلی بهتر میتونه عمل کنه . به دلیل اینکه مایکرو از شبکه انلاین خود ÷ول زیادتری در میاره به دلیل مجانی بودن سبکه انلاین ps3 . خوب مسلما مایکروسافت با ÷ول بیشتر بهتر میتونه بروزرسانی کنه .
3- مایکروسافت در نرم افزار هم میتونه خیلی بهتر عمل کنه دلیل این هم اینکه همه میدونید مایکرو کارش نرم افزار هست و سلطان نرم افزار جهان و میتونه اون را به بهترین شکل و راحت در اختیار کاربران قرار بده .
4- ایا ps3 خواهد توانست امکانات xbox live را در اختیار کاربران قرار بده یا اینها همش یه تبلیغ هست ؟ این خودش خیلی مهمه .
ولی در کل باید قبول کنیم که xbox live همیشه برتر خواهد بود و نباید مجانی بودن ps3 را با ائن مقایسه کرد . که ضرب و مثل های زیادی در این مورد هست که نیاز به گفتین چون خودتون بهتر از من میدونید :cheesygri

در اخر من هر دو کنسول را دوست دارم و هیچ کدام را بهتر از یکی نمیدونم . ولی انتخاب من xbox360 هست بنابه دلایل شخصی خودم .

1- بازی های xbox360 برای من بیشتر حال میدن و مثل صلیقه خودم هستند .
2- ارزان قیمت تر هست .
3- داشتن بازی انحصاری زیاد .
4- هک شدن بسیار راحت ان .
5- اگه من ps3 بخرم ایا ps3 هک میشود با توجه به اینکه کاملا سخت افزار متفاوتی داره و کاملا ÷یچیده .
6 - ایا بازی های ps3 به راختی میتونن هک بشن با وجود فشارهای زیاد سونی برای این مسئله .6
7- هک کردن ps3 چند سال طول میکشه ایا یک سال یا دو سال یا سه سال . واقعا این همه صبر ارزش داره . با این که من ببینم همه دارن با xbox360 بهترین بازی ها را انجام میدن و من نگاه کنم و حسرت بکشم که الان هک میشه فردا هک میشه .
درضمن کسانی که میگن بازی های xbox360 برای pc میاد خوب جواب من اینه که بهد چند مدت میخواد بیاد
همین gears of war اگه قرار باشه بیاد کی میاد ؟ خوب همه میدونید تا زمانی که این بازی برای xbox360 یه ÷ول خوب در نیاره بیخیال pc میشه یا بلعکس که اینو باید بین 4 تا 6 ماه در نظر بگیرید .
خوب منی که درام برای این بازی لحظه شماری میکنم میتونم 5 ماه دیگه صبر کنم . منکه عمرا بتونم همین یک روز تاخیر این بازی برای من خیلی سخته تا صبر کنم حالا چه برسه برای 4 و 5 ماه . خیلی از اشخاص هم مثل من هستند . بازی halo3 را هم باید برین روی یک سال . مثل halo2 .و بازی های دیگه هم مثل این .

خوب در اخر باید همه چی را در نظر گرفت . ولی مهمترین عامل غیر منصرف کردن برای خرید ps3 برای من همین قضیه ی هک شدن اونه .
خوب نظر من اینه نظر شما چیه؟:confused:

آقایون من علنا نمی‌دونم توی این چند صفحه بحث سر چیه و کی درست می‌گه و کی غلط. یدونه پست هم توجه‌م رو جلب کرد و اونم پست فرزاد بود که مثه همیشه حاوی خبر بود. بقیه رو نخوندم اصلا چون ربطی به این تاپیک نداره. هر موضوعی هست برید یه تاپیک براش درست کنید و توش بحث کنید.

بعد از پست خودم توی این تاپیک اگه پستی دیدم که حاوی خبر نبود، کسی که اون پست رو زده از سایت بن می‌کنم.

از همکاریتون ممنون.

در نتیجه دسترسی کاربر kherse_siyah به مدت 1 هفته از سایت قطع میشه ...

سلام.
کسایی که دوست دارن گیم پلی Dead or Alive Xtreme 2 رو ببینند بشتابند!

http://xboxyde.com/news_3753_en.html
بازی اصلا در حده 360 نیست. هم سایه ها هم موها اصلا روش کار نشده. تو عکس مشخصه اما اگه یه تریلر ببینید دیگه کاملا حرفم رو تایید میکنید. موها کاملا 2بعدی هستن. انگاری یه سری نوار داخل کاست چسبوندن به کله کاراکترها.
حالا امین تو چه گیری دادی به این بازی:)

بازی اصلا در حده 360 نیست. هم سایه ها هم موها اصلا روش کار نشده. تو عکس مشخصه اما اگه یه تریلر ببینید دیگه کاملا حرفم رو تایید میکنید. موها کاملا 2بعدی هستن. انگاری یه سری نوار داخل کاست چسبوندن به کله کاراکترها.
حالا امین تو چه گیری دادی به این بازی:)
:)
من بی تقصیرم زیاد ازش تریلر میاد جدیدا!
در مورد موها هم موافقم ولی خب من فکر میکنم سازنده ها از عمد این طور ساختن مگه نه گروه ننیجا سابقه ی خوبی داره و مطمئنا میفهمیده که موها این طوری هست;)

چنتا عكس از medal-of-honer-airborne:
)x360(

اگه اين گرافيكشه به پاي cod اصلا نخواهد رسيد;) :)
البته عكسها رو بزرگ كنيد تا گرافيك نابود به چشم بياد.:(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or