اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

دیگه دوربینش مثل شماره ی های قبلی از بالا نیست؟؟
73.gif

سکن های جدید از MGS4 از مجله فامیتسو. اینا کیفیتشون بهتره. اینا از Gameplay بازی هست که قراره تو TGS به نمایش در بیاد، مثل اینکه نمایش MGS4 در TGS قراره که 40 دقیقه باشه (خدا کنه).

خدا کنه

دیگه دوربینش مثل شماره ی های قبلی از بالا نیست؟؟

متاسفانه دوربین بازی شده دقیقا مثل Splinter Cell
آخه چرا؟ من به این بازی امید داشتم ولی سنت شکنی کرده و از روی اسپلینتر سل ...:(

آقایون کنفرانس سونی چی میشه؟

RE5 چی شد؟ خیلی واسم مهمه

متاسفانه دوربین بازی شده دقیقا مثل Splinter Cell
آخه چرا؟ من به این بازی امید داشتم ولی سنت شکنی کرده و از روی اسپلینتر سل ...:(

آقایون کنفرانس سونی چی میشه؟

RE5 چی شد؟ خیلی واسم مهمه

این دوربین در بازیهای 3rd Person یک استاندارد هست و هیچ ربطی هم به اسپلینترسل نداره!!!! و تازه قرار بود که مثل MGS3: Subsistance هر دو دوربین در بازی باشه، تا هرکس هرطوری که خواست بازی کنه!!... این دوربین یه جاهائی حسن محسوب میشه و یه جاهائی هم عیب. اگر هر دو نوعش باشه خیلی بهتر خواهد بود.

40 دقیقه
نکنه کوجیما میخواد بازی رو همونجا توی نمایشگاه تموم کنه:confused:
عکس ها خیلی زیادن صبر کنید تا لود بشن
کلی عکس اومده که تعجبم رو بر انگیخت:
Assassin's Creed:360:
pixel_c.gif

Far Cry 2 این همون بازی بود که کرای تک براش ادم استخدام میکرد:
pixel_c.gif

برای ps3-xbox360

Far Cry (1 :wii:
pixel_c.gif

Prince Of Persia Next-Gen:

باز هم ps32-xbox360 چ
Overlord:

Tiger Woods PGA Tour 2007
pixel_c.gif

با این حساب کلی چیزا مشخص شد و فهمیدیم جریانات چی بوده

آخرین ویرایش:
البته Far Cry نسخه اول و اون نسخه XBox حق انتشارش با یوبی بوده! و نسخه دوم چون یک تایتل جدید هست، دیگه به یوبی ارتباط نداره، البته من نمیدونم که حالا جدا شدن یا نه...

سلام دوستان
تا 3 روز دیگه که نمایشگاه TGS برقرار هست لطفآ به تاپیک این نمایشگاه برین و خبرها رو اونجا دنبال کنین و همه عزیزان هم خبرهای خودشون رو اونجا بنویسن.چون دیگه توی این روزها هیچ خبری منتشر نمیشه که مربوط به TGS نباشه.
موفق باشین.
لینک

سلام.
خیلی عالی بود فرزاد!
میگم صفحه خیلی سنگین شده کاشکی تامبنیل میزاشتی;)
میگم به نظرتون گرافیک این عکس ها نسبت به عکسهایی که در e3 ازش اومد کمتر نشده؟؟

دقت تصویر 1080p کنسول X360 در برابر PS3 هیچ است!

طی اعلانات کمپانی مایکروسافت در زمینه ی ارتقاء دقت تصویر کنسول Xbox 360 به 1080p یعنی چیزی همانند قدرتی که PlayStation 3 نیز آن را داراست٬ شرکت سونی چنین صحبت هایی را خطاب به آنان مطرح نمود:

"این باعث تاسف است که دیسک خوان HD-DVD مایکروسافت هرگز قادر نیست تجربه ی بازیکن را در بازی با Xbox 360 افزایش دهد. سونی عقیده دارد انتقال دادن صنعت بازی به دنیای نسل بعد نیازمند فرمت های ذخیره سازی حجیم تری است٬ چه برای بازی و چه برای فیلم. فرمت Blu-ray به سازندگان این امکان را می دهد تا 50 گیگا بایت فضای High Definition را تنها در یک دیسک دارا باشند٬ این در حالی است که فرمت HD-DVD مایکروسافت مانعی است بزرگ برای ذخیره ی چنین اطلاعات بالایی. همچنین شرکت مورد بحث اعلام کرده بازی های X360 تنها با چنین دقت تصویری سازگار خواهند بود. در اصل هیچ یک از این عناوین دارای دقت تصویر واقعی HD نیستند و فقط رزولیشن آنها بطور غیر طبیعی بالاتر خواهد رفت!"

منبع: www.persiangamers.com

چیزی که اینجا بیشتر توجه منو جلب کرده اینه:

امیدوارم که کوجیما 1 سال با اسنیکه پیر سر به سرمون گذاشته باشه :((

PS: Old or not, Still he is Solid Snake, and Snake slaps everyone in the face:cool:

اقا براي چي نوشته هاي من پاك ميشه من هر چي نوشتم پاك شده مگه من چي گفتم اصلا هم مطالب بي ربط نبودند پس اگه اينجا بايد جواب نداد لطفا تاپيكي باز كنيد كه جنگ و دوا بر سر هم بر روي كنسولها ها .

تصاویری از Afrika :

یه سری Artwork از Assassins Creed نسخه X360 منتشر شده :
تیم سازنده این شاهکار اعلام کرده که در حال کار بر روی نسخه چهارم از سری Prince of Persia هم هست که قراره برای کنسولهای نسل بعد منتشر بشه.

MotorStorm :
این بازی نسبت به قبل خیلی بهتر شده ولی با این وجود بازم مشکلاتی داره.

Resistance : Fall of Man :

یوبی اعلام کرده که عنوان جدید Splinter Cell هم در دست ساخت داره که چندتا Artwork هم ازش منتشر شده :

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or