اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

چند تا عكس ازForza Motorsports 2 براي 360
Forza%20002.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Forza%20003.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Forza%20004.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------

اقا بالخره اين چشم و هم چشمي ها به نفع 360 شد.silent hill5 براي 360 و پي اس 3 توراهه.;)
اينم لينكشhttp://xbox360.qj.net/category/Silent-Hill-5/cid/2069

این لینک رو سال ها پیش (!!) فک کنم سینا جان گذاشته بود.در ضمن هنوز خبر نیست و شایعه است ولی احتمالش زیاده.

Grand Fake Auto II

یه نگاهی به این لینک
بندازین xbox360 تا به حال فقط یک عنوان رو تحت تسخیر خودش داره ps2 در این زمان که گذشته بوده چند جایگاه رو به تسخیر در اورده بود به تاریخ بازی ها هم نگاه بندازین
عکس های جدیدی از مراحل بازی red steel

مثل اینکه wii قرار نیست فقط 4 تا دسته داشته باشه
این کنسول برای هر بازی که نه ولی مثلا یک بازی معروف دسته داره مثلا دسته های مختلفی به شکل اره و دیگر وسایل جمگی میدن بیرون اینم یک fake از این حرفا:

wii
Tasmanian Tiger

نوشته شده توسط gameware:
chainsaw.jpg

این عکس متعلق به دسته GameCube و مخصوص Resident Evil 4 هست
فکر نکنم برای هر بازی یه دسته اون موقعه برای هر بازی یه دسته هم باید بگیری این هم همچین چیز جالبی نیست باید هر بار به یه نوع دسته عادت کنی

به اين ليست نگاه كنيد
--------------------------------------------------------------------------------------------------
game-stop-product-release-information-may-30th.jpg
اون ته مهاش نوشته pimp my ride بعضي ها اين برنامه رو ميشناسند و مي دونند كه موضوع برنامه چي هست و در كجا پخش ميشود حالا براي اون هايي كه نمي دونند من مينويسم.اين برنامه در شبكه mtv پخش ميشه با مجري گري xibit و موضوع اين برنامه اسپرت كردن ماشيناست چند وقت پيشا با خودم گفتم چي ميشد كه تو بازي هاي ماشين سواري بشه اينطوري ماشين اسپرت كرد

فکر نکنم برای هر بازی یه دسته اون موقعه برای هر بازی یه دسته هم باید بگیری این هم همچین چیز جالبی نیست باید هر بار به یه نوع دسته عادت کنی
عزیز من این دسته رو نساختن که باهاش بازی کنی
این دسته فقط برای یه عده ی معدودی که Limited Edition رو توی ژاپن سفارش داده بودن فرستادن و بیشتر برای کلسیونرهاست و نمی دونی چه معامله های هنگفتی توی Ebay برای این دسته ها شد .
----------------------------------
دوست عزیز آقای Wii60 با این کارتون نظم تاپیک رو بهم زدین لطف کنید عکسا رو در سایز کوچیک بزارید .

آخرین ویرایش:
يه بازي براي 360 به نام gtr كه اول هاي سال 2007 عرضه ميشه و ناشرش هم thq هستش
1146257291.jpg

----------------------------------------------------------------------------------------
1146257290.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------
http://screenshots.teamxbox.com/screen-hires/48440/GTR

نوشته شده توسط Sony:
متاسفانه نه اگه کمی دقت کنید متوجه میشید که اون نیست تازه عکسم الکیه من که نگفتم اینه:cool:
اولی یه چیزی میزاره دومی هم یه چیزی روش اضافه میکنه سومی هم که منم یه چیزه بی ربطی میگم

نوشته شده توسط Esikhafan:
اولی یه چیزی میزاره دومی هم یه چیزی روش اضافه میکنه سومی هم که منم یه چیزه بی ربطی میگم
روش خوبی رو برای زیاد کردن پستات انتخاب نکردی
پ . ن . ب. ت . ر. ن . د . ر.:
باشه بابا خودشه ولی این عکسه از ارشیو بود و هیچ ربطی به موضوع نداره در ضمن :
کی گفته عادت کردن به دسته بده مگه بده با هر ابزی با یه دسته مربوط به خودش بازی کنی البته به نظر من همین 4 تا کافی بود
----------------------------------
http://gamedot.blogfa.com/
نقد گاد او وار از زبان یکی از بهترین دوستانمون
--------------------------------
عکس های جدید cod3 خیلی نامید کننده بودن احتمالا مثل big red one نسخه خوبی نمیشه:((
------------------
prey هم که بعضی ها روش خیلی مانور میدادن 7.5 گرفت

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or