اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

اگه قرار بود امثال تو هم طرفدار نینتندو باشند و از اینجور چیزا سردر بیارن که دیگه باید فاتحه دنیای بازی رو میخوندیم

آره دیگه اگه قرار همه طرافدارای نینتندو بیان Mario بسازن که دیگه الفاتحه !

هههههههههههههههههههه
من نمیدونم چرا اینجا همه عادت دارن راجع به چیزی که ازش سر در نمیارن نظر بدن.
نینتندو با یک دهم پولی که توی بانک خوابونده میتونه سه تا شرکت مثل Ubisoft رو بخره.
بنده خدا نینتندو !! بمیرم براش.
ضمنا بهتره یاد بگیری که پستها رو (یا حداقل پست منو) درست بخونی. من نگفتم نویسنده های گیم اینفورمر گفتن Red Steel خفنه که تو میگی اگه نمیساخت چی میشد. اونها نظرشون رو راجع به وی (روولوشن) و اینکه واقعا یک انقلابه گفته بودند.
راستی برای اینکه اطلاعاتت بره بالا و شاید کس دیگه ای هم باشه که این چیزها براش جالب باشه ، بهتره بگم که نینتندو توی سال گذشته بیشتر از 800 میلیون دلار سود خالص داشته. حدود 10 میلیارد دلار پول نقد توی بانک (cash reserve) داره ، ارزش سهام شرکت هم حدود 20 میلیارد دلار هستش. حالا برسیم به Ubisoft ، کلا سر جمع این شرکت حدود 300 میلیون دلار ارزش داره ، یعنی ارزش کل سهام شرکت حدود 300 میلیون دلار هستش. کل فروش سال گذشته این شرکت هم 691 میلیون دلار بوده. هنوز سود خالصش رو برای سال گذشته اعلام نکرده اما سال قبلش حدود 25 میلیون دلار بوده (یعنی سود نینتندو بیشتر از 30 برابر سود یک شرکت مثل Ubisoft هستش)

شما چرا فکر میکنی اگه ما داریم از اسم این کنسول مسخره میکنیم اول از همه با شما مشکل داریم بعدم با نینتندو ؟؟؟!!! ببین کنسول نینتندو هرچقدر قوی و دوست داشتنیه جای خودش ولی این اسمی که واسش انتخاب کردند واقا مسخرس آخه مگه Revolution چش بود که عوضش گذاشتن Wii ?! اصلا اسم روولوشن آدم یه حسابی دیگه از این کنسول میبرد مخصوصا واسه اون کسایی که تا حالا اصلا کنسول نینتندو رو نداشتند و خریداری نکردند.اسم روولوشن واقا اسم برازنده و پرمعنایی داشت که آدم تا اسم اینو میشنید درجا یاده نسل بعد میوفتاد.
همونطور که ما داریم از اسم این کنسول مسخره میکنیم خود طرفداری نینتندو هم دارن در فوروم های دیگه مسخره میکنن ! همونطور که در چند صفحه قبل شاهد چند عکس بودی که دوستان از فروم های خارجی گذاشته بودند...(البته خب بهت حق میدم خیلی تعصب داری:cheesygri )
در ضمن من خودم کنسول Game Cube رو داشتم و خودم میدونم چه برتریهای خاصی نسبت به کنسولهای دیگه داره مخصوصا با اون Rogue Squadron که سال 2001 Factor 5 زد که واقا اون زمان خدا بود !.
این موضوع مسخره کردنم زود گذره میگذره حالا اگه ما اینجا دست بکشیم کسایی دیگه جاهایی دیگه مسخره میکنن.چه بخوای چه نخوای این موضوع پیش میاد.;)

تا اونجایی که من میدونم Crysis قراره که برای کنسولهای نسل بعد عرضه بشه.
کیانوش جان. تا اونجایی که من می دونم آخرین خبر درباره ی Crysis این بوده که Cevat Yerli شخصا به CVG گفته که فعلا اصلا قصد چنین کاری رو ندارند و دوست دارند که فقط روی PC تمرکز کنند. البته سایت CVG الان واسه من باز نمیشه تا لینکش رو واست پیدا کنم...
آخه مگه Revolution چش بود که عوضش گذاشتن Wii ?!
revolution اصلا" اسم اصلی این کنسول نبود که شما میگی چرا اسمش رو عوض کردند !
revolution فقط یه codename بود ...

نوشته شده توسط Ali_Amini:
آره دیگه اگه قرار همه طرافدارای نینتندو بیان Mario بسازن که دیگه الفاتحه !

شما چرا فکر میکنی اگه ما داریم از اسم این کنسول مسخره میکنیم اول از همه با شما مشکل داریم بعدم با نینتندو ؟؟؟!!! ببین کنسول نینتندو هرچقدر قوی و دوست داشتنیه جای خودش ولی این اسمی که واسش انتخاب کردند واقا مسخرس آخه مگه Revolution چش بود که عوضش گذاشتن Wii ?! اصلا اسم روولوشن آدم یه حسابی دیگه از این کنسول میبرد مخصوصا واسه اون کسایی که تا حالا اصلا کنسول نینتندو رو نداشتند و خریداری نکردند.اسم روولوشن واقا اسم برازنده و پرمعنایی داشت که آدم تا اسم اینو میشنید درجا یاده نسل بعد میوفتاد.
همونطور که ما داریم از اسم این کنسول مسخره میکنیم خود طرفداری نینتندو هم دارن در فوروم های دیگه مسخره میکنن ! همونطور که در چند صفحه قبل شاهد چند عکس بودی که دوستان از فروم های خارجی گذاشته بودند...(البته خب بهت حق میدم خیلی تعصب داری:cheesygri )
در ضمن من خودم کنسول Game Cube رو داشتم و خودم میدونم چه برتریهای خاصی نسبت به کنسولهای دیگه داره مخصوصا با اون Rogue Squadron که سال 2001 Factor 5 زد که واقا اون زمان خدا بود !.
این موضوع مسخره کردنم زود گذره میگذره حالا اگه ما اینجا دست بکشیم کسایی دیگه جاهایی دیگه مسخره میکنن.چه بخوای چه نخوای این موضوع پیش میاد.;)
کسی با مسخره کردن اسم وی مشکلی نداره. شاید من خودم هم جای دیگه مسخره کنم این اسمو. اما نساختن بازی Red Steel و نینتندو همه پولهایی که در آورده باید بده به Ubisoft و وسط کشیدن Mario و ضعیف بودن کنسول بعدی نینتندو (وی یا همون روولوشن) و ... چه ربطی به اسم این کنسول داره؟
فکر کنم تو به جای مسخره کردن اسم کنسول بعدی نینتندو داری خود شرکت نینتندو رو مسخره میکنی.

نوشته شده توسط ChaosTheory:
کیانوش جان. تا اونجایی که من می دونم آخرین خبر درباره ی Crysis این بوده که Cevat Yerli شخصا به CVG گفته که فعلا اصلا قصد چنین کاری رو ندارند و دوست دارند که فقط روی PC تمرکز کنند. البته سایت CVG الان واسه من باز نمیشه تا لینکش رو واست پیدا کنم...
دلیل اینکه ایشون اینو گفتند اینه که قرار نیست Crytek وظیفه پرت کردن این بازی برای کنسولهای نسل آینده رو به عهده داشته باشه برای همین اونها فقط روی PC تمرکز میکنند. یک developer دیگه اینکارو میکنه و EA هم منتشرش میکنه. البته هنوز این موضوع صددرصد تایید شده نیست اما یک منبع موثق این موضوع رو گفته و به احتمال بالای 90 درصد درسته. البته اینم هنوز کاملا مشخص نیست که برای هر دو تا کنسول میاد یا اینکه فقط برای PS3 عرضه میشه. بنظر من با توجه به سابقه شرکت EA این بازی برای هر دو تا کنسول عرضه خواهد شد.

revolution اصلا" اسم اصلی این کنسول نبود که شما میگی چرا اسمش رو عوض کردند !
revolution فقط یه codename بود ...

میتونستن با همون Codename یه جوری کنار بیان دیگه...:cheesygri
من منظورتو از codename نمیفهمم ! یعنی این اسم Wii هم که الان واسش در نظر گرفتن Codename ه ؟ اگه نیست پس چرا گفته بودن اسمش تغییر کرده ؟؟؟

هیچ لزومی نداره که اینجا و توی این تاپیک کسی بیاد و اسم جدید کنسول روولوشن رو مسخره کنه
اینجا تاپیک اخباره
اگرم میبینید توی فرومهای دیگه این کار انجام میشه توی تاپیک مخصوص خودش انجام میشه نه هرجا که دستشون رسید یه چیزی بزارن
اینجام بچه ها چنتا عکس گذاشتن که نشون بدن یه عده با این اسم مخالفن
دیگه انقدر بحث کردن نداره که شما هی میای میپرسی آخه چرا عوضش کردن ؟ مگه اسم قبلی چش بود ؟
نینتندو یه تصمیمی گرفته و اجراش هم کرده تموم شده رفته ... الانم هرچی بیاین بگین آخه چرا ؟ چیزی عوض نمیشه

پس بحث سر دلیل عوض شدن اسم کنسول و مسخره بودن و مسخره کردنش رو همینجا تموم کنید و فقط اخبار رو بزارید

ما اینجا از بکار بردن کلمه وی ترس داریم اونوقت بیایم واسه مسخره کردنش تاپیک بزنیم...!!!
کیانوش پدرمونو در میاره :cheesygri
به هر حال من معذرت میخوام بحث تاپیک منحرف شد.از این به بعد دوستان کلمه wii رو بیشتر جدی بگیرن.

البته به من مربوط نیست ولی دیگه تمومشش کنید اینجا تاپیک اخبار نسل بعد هست حالا یک عده از دوستان که سالی یک خبر اینجا نمی زاشتن کار وزندگیشون رو ول کردند شروع به مسخره کردن این کنسول میکنند البته بر خلاف یک عده از دوستان که واقعا زحمت می کشند (این جانب واقعا چاکرشونم خودشون هم میدونند که کیا هستن)
دوستان دیگه پست زندن درباره این موضوع کافیه (اسم اسن کنسول هم هرچی باشه برای من فرقی نمی کنه من تصمیم دارم هر سه تا کنسول رو بگیرم یا حد اقل دوتاشو)
عکسهای جدید بازی The Darkness
یاداور بشم که این بازی توسط سازنده شاهکار خاطرات ریدیک:در فرار از زندان باچر بی ساخته میشه خودت پس حدس بزنید چه شاهکاری هست

31734_screen1_large_qjgenth.jpg
31734_screen2_large_qjgenth.jpg
31734_screen3_large_qjgenth.jpg

31734_screen4_large_qjgenth.jpg
31734_screen5_large_qjgenth.jpg
31734_screen6_large_qjgenth.jpg

31734_screen7_large_qjgenth.jpg
31734_screen8_large_qjgenth.jpg
31734_screen9_large_qjgenth.jpg

31734_screen10_large_qjgenth.jpg
31734_screen11_large_qjgenth.jpg
31734_screen12_large_qjgenth.jpg

31734_screen13_large_qjgenth.jpg
31734_screen14_large_qjgenth.jpg
31734_screen15_large_qjgenth.jpg

البته به من مربوط نیست ولی دیگه تمومشش کنید اینجا تاپیک اخبار نسل بعد هست حالا یک عده از دوستان که سالی یک خبر اینجا نمی زاشتن کار وزندگیشون رو ول کردند شروع به مسخره کردن این کنسول میکنند البته بر خلاف یک عده از دوستان که واقعا زحمت می کشند (این جانب واقعا چاکرشونم خودشون هم میدونند که کیا هستن)
دوستان دیگه پست زندن درباره این موضوع کافیه (اسم اسن کنسول هم هرچی باشه برای من فرقی نمی کنه من تصمیم دارم هر سه تا کنسول رو بگیرم یا حد اقل دوتاشو)
عکسهای جدید بازی The Darkness
یاداور بشم که این بازی توسط سازنده شاهکار خاطرات ریدیک:در فرار از زندان باچر بی ساخته میشه خودت پس حدس بزنید چه شاهکاری هست

همین که خودت داری نظر میدی داره بحث ادامه پیدا میکنه...اگه قراره هر کدوم از اعضای سایت بیان بگن بحث رو خاتمه بدید که فکر کنم یک 50 صفحه ای بشه !
این عکسهای هم که گذاشتی تکراریه برش دار , دیشب حمید لینکشو گذاشته...

توشیبا اعلام کرد شدیدا در حال گفتگو با سونی درباره الحاق نسل بعدی دیویدی هستش وبه
و ظاهرا به توافق نزدیک شدند (البته هنوز مشکل اصلی باقیه چون توشیبا ادعا می کنه که
بلوری از لحاظ امنیتی قوی نیست) به هر حال منبع خبر اعلام کرده که احتمال قوی در ماه جاری خبر الحاق دو تا فرمت رو می شنویم ولی پس ps3 استفاده خواهد کرد

مجله پی اس ام هم اعلام کرد که قیمت پی ای 3 299 دلار امریکا و322 یورو خواهد بود(اما اطمینان نکیند چون........)

سونی قبلا اعلام کرده بود 800 میلیون دلار در سال اول ورودش ضرر خواهد کرد ولی ظاهرا باید
این ضرر رو توی شش ماه اول 2007 تحمل کنه که واغا وحشتناکه............

چیپ پی اس 3 به تازگی تست شد از این رو امید میره که از تکلونوپی 65 نانومتری استفاده کنه(من موندم کهتا حالا سونی چی دست سازنده ها می داده)

لوکاس ارت هم اعلام کرده می خواد یک ایندیناجونز بر طبق استاندارهای نسل بعد تولید کنه که توی ای 3 از همه نظر توجه بینندگان رو به خودش جلب کنه برای همین سازنده بازی رو تغییر داده(البته فکر کنم این حرفها برای دهن لوکس ارت زیادی بزرگه)

همین که خودت داری نظر میدی داره بحث ادامه پیدا میکنه...اگه قراره هر کدوم از اعضای سایت بیان بگن بحث رو خاتمه بدید که فکر کنم یک 50 صفحه ای بشه !
بدون شرح
من چی گفتم چی شنیدم
این عکسهای هم که گذاشتی تکراریه برش دار , دیشب حمید لینکشو گذاشته...
حمید خان متاسفم من صفحه قبل رو ندیدم اگه مایلی پاکش کنم

در مورد 2K Games من همیشه رو این حساسیت داشتم که چرا خوب بودن یه بازی برای ناشر حساب میشه.2K Games در مورد آبلیوین و دارکنس فقط ناشره و حداکثر تاثیرش نظارتهو گاها سرمایه گذاری.کار اصلیو Developer انجام میده پس بهتره به Bethesda&Starbreeze تبریک بگیم.
در مورد Project Mario که قراره سال 2015 بیاد،فکر کنم در هر صورت زودتر از S.T.A.L.K.E.R بیاد،که خوشبختانه ناشر و سازنده ش خوب پخمه هایی رو پیدا کردن که هنوز منتظرشن و دارن به تاخیر های بازی علاقمند میشن!بهشون تبریک میگم!

میگم با اینکه من هلو (شما ها هالو بخونین) رو بازی نکردم ولی خداییش خیلی دوستش دارم این عکس ها رو فقط برای شوخی میزارم امیدوارم حمید جوش نیاره
I Warned more than 10000 times. do not insult Halo, Master chief or Bill Gates. it's forbidden in this forum! OK?
Do it again and you will get banned :cheesygri

وشیبا اعلام کرد شدیدا در حال گفتگو با سونی درباره الحاق نسل بعدی دیویدی هستش وبه
و ظاهرا به توافق نزدیک شدند (البته هنوز مشکل اصلی باقیه چون توشیبا ادعا می کنه که
بلوری از لحاظ امنیتی قوی نیست) به هر حال منبع خبر اعلام کرده که احتمال قوی در ماه جاری خبر الحاق دو تا فرمت رو می شنویم ولی پس ps3 استفاده خواهد کرد
Reckon: Blu-ray and HD DVD will NEVER merge!

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط kinopio:
تا اونجایی که من میدونم Crysis قراره که برای کنسولهای نسل بعد عرضه بشه. قبل از اینکه این موضوع خیلی جدی بشه هم من همین حدسو میزدم چون شرکت EA رو میشناسم. اگه بتونه برای GBA هم یک نسخه از Crysis رو عرضه میکنه :laughing:

خدائیش این آخر تیکه بود (منظور به EA) خیلی خدا انداختی استاد.

نوشته شده توسط Elvish Hero:
در مورد 2K Games من همیشه رو این حساسیت داشتم که چرا خوب بودن یه بازی برای ناشر حساب میشه.2K Games در مورد آبلیوین و دارکنس فقط ناشره و حداکثر تاثیرش نظارتهو گاها سرمایه گذاری.کار اصلیو Developer انجام میده پس بهتره به Bethesda&Starbreeze تبریک بگیم.
در مورد Project Mario که قراره سال 2015 بیاد،فکر کنم در هر صورت زودتر از S.T.A.L.K.E.R بیاد،که خوشبختانه ناشر و سازنده ش خوب پخمه هایی رو پیدا کردن که هنوز منتظرشن و دارن به تاخیر های بازی علاقمند میشن!بهشون تبریک میگم!

اینارو که ول کن .. این در پی رکورد زنین... میخوان رکورد 3D Realms و Blizzard رو بزنن... اولی که با Duke Nukem Forever ملتو 20 سال تو خماری گذاشته... بلیزاردم که از زمان D2: Lord of Destruction داره برا من StarCraft: Ghost میسازه.. آخرشم من باید برم روی همون پشت بوم...

نوشته شده توسط ChaosTheory:
اولين عكسها از Forza 2 در چند فروم و سايت منتشر شدند كه البته هنوز به طور رسمي نيستند و در واقع unofficial هستند.گفته شده كه Forza 2 فقط براي كنسول Xbox360 در دست ساخت است.هنوز هيچ اطلاعات ديگري درباره ي اين بازي اعلام نشده و بايد منتظر ماند.اين هم عكس ها :

forza2_1.jpg

forza2_2.jpg

forza2_3.jpg

یادم باشه منم پیکان بابامو ببرم وسط خیابون چندتا عکس بگیرم به اسم GT5 به ملت بندازم :))
ولی خارج از شوخی بنظر میاد که این تصویر از یک جسم و محیط حقیقی باشه، اگر به زمین و آسمانش دقت کنی متوجه میشی که این سره کاری میباشد

آخرین ویرایش:
احتمالا اونایی که تو جریانات شرکت های ژاپنی هستند شرکت معرو Nippon Ichi رو به خاطر RPG های خوبش میشناسند. خیلی وقت پیش این شرکت از بازی ای با نام Makai Wars برای PSP پرده برداشت اما به دلایلی این پروژه کنسل شد. ولی حالا این شرکت در حال ساخت این بازی برای ps3 است.

Remember Nippon Ichi's planned PlayStation Portable strategy / RPG Makai Wars? Well, don't worry about it if you don't, because Nippon Ichi does. Long thought cancelled due to its long absence, it turns out that the game has been moved to the PlayStation 3 instead. Though no other details beyond the sheer fact that it exists have been revealed, Sony Computer Entertainment Japan did confirm that the game is in development and headed for a PlayStation 3 sometime in the near future.

ولی خارج از شوخی بنظر میاد که این تصویر از یک جسم و محیط حقیقی باشه، اگر به زمین و آسمانش دقت کنی متوجه میشی که این سره کاری میباشد
Good Morning Sir! :cheesygri

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or