اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

حمید من نمیدونم این هیلو چی داره که اینقد تو بوق وکورناش می کنی من که نه با 1 حال کردم نه با 2 اصلا اروپایی ها و امریکای ها نمیتونن به گرد ژاپونی ها برسن من اگه بخوام 360 بگیرم به خاطر نینجا میگیرم و بس

حمید این پسره تو امضات چرا سمت راست بدنش رو گرفته ؟ به نظرت این مسخرس یا اسم wii?

بابا تمام عالم دارن به این اسم میخندن بازم شما دارین طرفداری میکنین!!!
اگه پسفردا نینتندو بیاد بگه مثلا شوخی کردیم بازم شما میگین ما میدونستیم
به قول بعضی ها اگه میخواین ادمهای تعصبی رو بشناسین کافیه به همین موضوع نگاه کنین که در هر صورت طرفدار کنسولی مورد علاقشون هستن و واسشون هیچی مهم نیست کاشکی لااقل چیزی از این کنسول میدونستیم!! البته برای بعضی ها فرق نمیکنه در هر حال طرفدار weeeeeeeeeeee و ps3 هستن و هیچ چیز هم نمیتونه عقیدشونو عوض کنه.

کنترلر این دستگاه برای حرکات ظریف فکر کنم خوب نباشه ولی باید صبر کرد و در e3 همه چی روشن میشه.

نمیدونم چرا بعضی ها جواب همه رو میدن مگه کسی با اونا کار داشته که به همه جواب میدن و تازه مگه نمیشه تو یه پست جواب همه رو داد !!! شاید بعضی ها میخوان تعداد پستشون زیاد بشه:exclaim: :cheesygri
--------------------------------------------------------
راستی سایت ویژه gears of war هم راه افتاده و خیلی جالبه حتما یه سر بزنین;)
http://www.gearsofwar.com/

آخرین ویرایش:
اگه میخواین ادمهای تعصبی رو بشناسین کافیه به همین موضوع نگاه کنین که در هر صورت طرفدار کنسولی مورد علاقشون هستن و واسشون هیچی مهم نیست
البته برای بعضی ها فرق نمیکنه در هر حال طرفدار weeeeeeeeeeee و ps3 هستن و هیچ چیز هم نمیتونه عقیدشونو عوض کنه.
اگه مایکروسافت بیاد یه اسم تو همین مایه های Wii برای کنسولش بزاره شما نظرت راجع به این کنسول عوض میشه؟

من یکی کاری ندارم بقیه چی میگن درباره نینتندو . من دلیلی اصلی ام برای خرید روو بازیهای نینتندو و بخصوص ZELDA بودش که دیگه این دفعه دوست ندارم از دستش بدم حالا اسم کنسول عوض شده چه فرقی میکنه ؟ Wii یا Revolution یا هر چی دیگه؟ خود من اون اول که شنیدم اسم کنسول عوض شده ناراحت شدم ولی این مسئله فکر نمیکنم اون قدر ها هم مهم باشه
نمیدونم مشکل شما با نینتندو چیه ولی خودت قبلا گفتی که اصلا تا حالا کنسولهای نینتندو رو نداشتی و بازیهاشم بازی نکردی . من در عجبم چه طور میای دربارش نظر میدی!!

آخرین ویرایش:
خداییش هم revelation درسته قشنگ بود ولی هیچ معنی خاصی نداشت

icon_eek.gif

اين حرف رو جاي ديگه نزن بهت ميخندن !

همه سر این اسم دارن وارد بحث های پیچیده میشن :) از نظر ما که بود و نبود خود نینتندو هم اهمیتی نداره حالا اینکه این وسط اسمه کنسولش رو چی میخواد بذاره اصلا مطرح نیست :)
سلایق مختلفه ... مثلاً یه عده اینجا دوست داشتن اسمش Reveletien باشه !!
ولی در کل بنظر من هم Nintendo Wii مشکل خاصی نداره
عادت میکنین !
نمیدونم چرا بعضی ها جواب همه رو میدن مگه کسی با اونا کار داشته که به همه جواب میدن
شما میتونید فرض کنید که ما بهشون گفتیم جواب همه رو بدن، مشکلی که نیست ؟

اول اینکه من نه طرفدار 2 آتیشه نیتندو هستم! نه به این برند تعصبی دارم!! پس نظر من بعنوان شخص بیطرف روی این مسئله مطرحه... اسم wii بنظر من اصلاً ضایع نیست! و اگر حتی فرض رو براین قضیه بگذاریم که اصلاً این اسم ضایع هست و ضایع تر از این ممکن نبود!! مگه شما کنسول بخاطر اسمش میخرید؟! مهم کارائی متفاوت این کنسول هست که از بقیه کنسولها متفاوته.. این نوع آوری باعث میشه که سازنده بخودش اجازه بده یک اسم مرموز رو هم روی کنسولش بگذاره... واین امر ممکنه دلایل زیادی داشته باشه.. مثل جلب توجه گیمر ها.. حالا این جعبه اکس هم اسم خاصی نیست!! میشه روی یک قوطی کبریت هم یه اکس سبز رنگ کشید به ملت انداخت بجا xbox :)) (مزاح) ...

بابا دست وردار mt3691 جان.. باز بحث تعصب رو پیش نکش! که اگر فرض رو بر این بگیریم که من متعصبترین کاربر سایت هستم شما اگر اولیش نباشی دومیش نیستی ;)

مگه شما کنسول بخاطر اسمش میخرید؟! مهم کارائی متفاوت این کنسول هست که از بقیه کنسولها متفاوته

بالاخره اسم هم مهمه ؛ اگر فكر ميكني اسم مهم نيست اسم خودت رو بذار مش غضنفر ! ؛ چون كه اسم مهم نيست مهم ذات آدمه :cheesygri

نوشته شده توسط arash_13:
اگه مایکروسافت بیاد یه اسم تو همین مایه های Wii برای کنسولش بزاره شماره نظرت راجع به این کنسول عوض میشه؟

من یکی کاری ندارم بقیه چی میگن درباره نینتندو . من دلیلی اصلی ام برای خرید روو بازیهای نینتندو و بخصوص ZELDA بودش که دیگه این دفعه دوست ندارم از دستش بدم حالا اسم کنسول عوض شده چه فرقی میکنه ؟ Wii یا Revolution یا هر چی دیگه؟ خود من اون اول که شنیدم اسم کنسول عوض شده ناراحت شدم ولی این مسئله فکر نمیکنم اون قدر ها هم مهم باشه
نمیدونم مشکل شما با نینتندو چیه ولی خودت قبلا گفتی که اصلا تا حالا کنسولهای نینتندو رو نداشتی و بازیهاشم بازی نکردی . من در عجبم چه طور میای دربارش نظر میدی!!

اقا ارش مطمئن باش اگه ms یه اسم به بدی وییییی برای xbox360 میذاشت من اولین نفر بودم که ناراحت میشدم ولی این دلیل برای نخریدن کنسول نمیشه ولی خوب اسم خوب خودش یه فاکتوره مهمه
اگه دقت کنی من نظر در مورد اسمش دادم نه بازی پس لازم نیست بازی کرده باشم و در مورد کنترلر هم نظر خودمو گفتم شما هم میتونی نظر خودتو بگی;)

-------------------------------------------------------------------------
نوشته شده توسط Metal Gear:
شما میتونید فرض کنید که ما بهشون گفتیم جواب همه رو بدن، مشکلی که نیست ؟

جواب دادن به دیگران عیبی نداره ولی ادم باید دقت کنه که به کسی توهین نکنه فکر نکنم شما به کسی اجازه توهین داده باشین:confused:
اگه زحمت نیست یه نیگا به صفحه قبل بکن ببین جواب منو چی داده)

آخرین ویرایش:
البته قصدی ندارم.. اما بنظر من مسخره ترین اسمی که میشد برای یک کنسول گذات 360 ـه :) من مشکلی با تغییر اسم روو ندارم. بنظرم جالب هم میاد. نمیدونم چرا هروقت یکی میگه Xbox 360 یاد یخچال میافتم. اما در کل باید بگم هرکسی بالاخره یک نظری داره و در اقلب اوقات هم نباید به نظرات دیگران خیلی اهمیت داد مثل همین مسئله. کنسول رو من یا شما نمیسازیم که بخوایم اسمشم انتخاب کنیم و در عین حال Revolution یک عبارت روتینیه و بنظر من تغییر اسم کنسول جدید نینتندو به یک اسم عجیب و غریب تازه نینتندو رو به اصل خودش برگردونده چون نینتندو همیشه یک همچین استایلی داشته.. تازه Wii تکراری نیست، اما 360 رو قبل از MS خیلی های دیگه هم استفاده کردن!

Yahoo 360 - 360.yahoo.com/ - البته این درجه است اما بالاخره 360 داره :)
Austin360 - www.austin360.com/ - سایتی راجع به شهر آستین در تگزاس و البته شهر آستین از قدیم 360 دنبالش میومد دلیلش رو نمیدونم اما این مسئله مربوط به خیلی قدیمه...
System/360 - http://en.wikipedia.org/wiki/System/360

همونطور که گفتم هیچ قصدی ندارم.. اما لااقل کسی حق داره اسم کنسول نینتندو رو مسخره کنه که اسم کنسول مورد علاقه خودش.....

حالا کی گفته ماها طرفدار XBOX 360 یم ؟
آقا اینقدر خودتونو اذیت نکنید این اسمی که واسه نینتندو گذاشتن از زشتم یه چیزی اونورته ...اصلا ببینم مگه اسم قحطی بود آخه.میتونستن این اسمها رو هم واسش در نظر بگیرن :
1-وییییییییییش
2-ویییییییییییی (فارسی)
3-ویییییییییییگولنزژگ
4-وییییییییییییراژ
:cheesygri

نویسنده های GI که Red Steel رو بازی کرده بودند گفته بودند که این واقعا یک انقلابه و شما وقتی با این کنسول بازی کنی دیگه گیم پلی بازیهای کنسولهای دیگه برات مسخره میشه.

بابا این یوبی اگه Red Steel رو نمیساخت نینتندو چیکار میکرد :)
این نینتندو هر چی عمر داره و کار میکنه باید بده به Ubisoft ...! (طفلک) :cheesygri

حیف که ایران شرکت بازیسازی نداره وگرنه اینهمه استعداد ناب هدر نمیرفتند. با این نظریات جالب باید یکی از تصمیم گیرندگان اصلی یه شرکت یزرگ باشی تو. مثلا EA , Activision , THQ , Take Two , Sega Sammy , Konami , Square Enix , Namco Bandai یا یک چیزی توی این مایه ها. البته Ubisoft نه چون اصلا شرکت خیلی بزرگی نیست و حیفه که تو با اینهمه ایده های جالب توی یک شرکت خیلی بزرگ نباشی. :cheesygrin:

آخ راست گفتی حرف دلمو زدی ! این Uibsoft هم شد شرکت با اون Red Steel ش ...!
البته من الان توی شرکت نینتندو در حال ساختن یک بازی اختصاصی و انحصاری برای کنسول قدرتمند وییییییییییی هستم.البته این پروژه رو بخاطر نام جدید کنسول نینتندو راه انداختم ! :D
:cheesygri

حالا نمیشد Namco Bandai رو نمی نوشتی استاد :( این شرکت یک تایتل داره که من براش جون میدم معلوم نیست علی آقا که بیاد نزنه Project Aces رو بترکونه یا نه... (بترکونه یعنی اینکه منحل کنه)...

این شرکتا چیه...! من فقط با نینتندو کار میکنم.
آها یادم اومد اسم اون پروژه "Project Mario" هستش تاریخ ریلیزشم Q4 2015 !;)

حمید این پسره تو امضات چرا سمت راست بدنش رو گرفته ؟ به نظرت این مسخرس یا اسم wii?

حمید جون فکر کنم موقع کپی کردن عکس ان اتفاق افتاده اگه عکسو یه بار flip کنی درست میشه;)
شاید حمید تو هم خواستی مثل نینتندو یکار عجیب بکنی:cheesygri

آخرین ویرایش:
دوستان لطفا بحث رو به جاهایی نکشونید که بعد بخواد دلخوری پیش بیاد ...

حمید من نمیدونم این هیلو چی داره که اینقد تو بوق وکورناش می کنی من که نه با 1 حال کردم نه با 2 اصلا اروپایی ها و امریکای ها نمیتونن به گرد ژاپونی ها برسن

اون چندین میلیون نفری که خریدنش لابد یه چیزی توش دیدن که خریدنش ... مگر اینکه شما بخوای فرض رو بر این بگیری که همه اون چندین میلیون نفر نفهم بودن و ژاپون خیلی خوبه !

اقا ارش مطمئن باش اگه ms یه اسم به بدی وییییی برای xbox360 میذاشت من اولین نفر بودم که ناراحت میشدم ولی این دلیل برای نخریدن کنسول نمیشه
خوب عزیز من خودت داری میگی دلیل بر نخریدن کنسول نمیشه . منم همون اول گفتم که به نظرم Revolution اسم مناسب تری بود ولی این تغییر اسم دلیل بر نخریدن کنسول نمیشه! ;)

نوشته شده توسط Behzad:
اون چندین میلیون نفری که خریدنش لابد یه چیزی توش دیدن که خریدنش ... مگر اینکه شما بخوای فرض رو بر این بگیری که همه اون چندین میلیون نفر نفهم بودن و ژاپون خیلی خوبه !

حالا معلوم میشه که چی داره!! خوبه که برای PC قراره بیاد و من همینجا اعلام میکنم که این بازی حتی نسبت به زمان خودش حرفی برای گفتن نداشته... چه برسه به الان :) بنظرت قابل قیاس با HL2 یا Quake4 هست؟!

اول از همه یه چیز رو بگم لطفا با Halo , Master Chief و بیل گیتز نه شوخی بکنید نه توهین کنید که واسه من در حد فحش خوارمادر هست!!! دست خودم نیست یهو قاطی میکنم....

شاید تو فارسی ضایع باشه و مثلا به زبون خودشون خیلی قشنگ باشه
اتفاقا فارسیش در مقابل انگلیسیش پادشاهه. تلفظ این اسم مثل Wee هست حالا برو معنی اش رو چک کن تا ببینی چه اسم نازیه :laughing: :laughing:

خداییش هم revelation درسته قشنگ بود ولی هیچ معنی خاصی نداشت
برای بار n ام: اسم کنسول Revolution به معنای انقلاب بود نه Revelation. در ضمن Revelation به معنای افشا است (کی میگه معنی نداره) یا حتی الهام!

حمید من نمیدونم این هیلو چی داره که اینقد تو بوق وکورناش می کنی من که نه با 1 حال کردم نه با 2 اصلا اروپایی ها و امریکای ها نمیتونن به گرد ژاپونی ها برسن
:evil1: خیلی جلوی خودم رو گرفتم تا ...:angry:
اون حداقل 10 میلیون نفر آدم اوشکول بودن حتما که مثلا نرفتن بازیهای پشمکی ژاپنی بخرن به جای Halo1/2؟؟ همه اوشکولن... الله اکبر خدایا خودت شاهدی که من تا حالا هزار بار گفتم به Halo گیر ندین ولی...
نه پس واقعا این مارخور(MGS) حتما بوق و کرنا کردن داره :laughing: :laughing: :laughing:

این چیزا قدرت درک فلسفی بالا میخواد و من هم حوصله توضیح دادن ندارم. حتما Wii هم یک اسم فلسفیه:cheesygri

از نظر ما که بود و نبود خود نینتندو هم اهمیتی نداره حالا اینکه این وسط اسمه
:laughing: :laughing: ایول هر چند باهات هم نظر نیستم ولی تیکه خدایی بود!

مگه شما کنسول بخاطر اسمش میخرید؟! مهم کارائی متفاوت این کنسول هست که از بقیه کنسولها متفاوته..
ببخشیدا فقط یک مثال میخوام براتون بیارم ناراحت هم نشید. فرض کنید شما با یک دختری آشنا شدید (دوست شدید) بعد اسمشو ازش میپرسید اونم مثلا میگه سکینه یا مثلا صغری یا اصلا کلثوم :laughing: بعد حتما شما هم خیلی ریلکس میگید از آشناییتون خوشبختم؟ و اصلا هم احساسستون نسبت به اون فرد عوض نمیشه و حتما هم اسم اصلا مهم نیست؟ بعد مثلا فرض کنید خواستید اون دخترو به یکی از دوستاتون معرفی کنید واقعا از این که اسم اون دختر رو بگید شرم سار نمیشید؟ :laughing: یا اون طرف مقابل بهتون نمیخنده:laughing: حتما میخواید بگید اصلا مهم نیست؟ اگه میخواید اینو بگید که باید بهتون بگمکه خیلی کارتون درسته و شما یک انسان استثنایی هستید. اگر هم جوابتون منفیه معلومه که یک انسان نرمال از لحاظ شعوری هستید :cheesygri

آخ راست گفتی حرف دلمو زدی ! این Uibsoft هم شد شرکت با اون Red Steel ش ...!
Red Steel خداست به زودی این مطلب بهتون ثابت میشه و اون روزی رو میبینم که در آرزوی انجام این بازی هستید :cheesygri و یا اون رو بازی کردید و اومدید تو این فروم از بس کف کردید نمیدونید چی بگید :cheesygri

من واقعا دیگه نمیدونم چی بگم حتی طرفدارای خوف نینتندو هم در به در دنبال Petition هستند تا رای نینتندو رو بزنن (هر چند همشون میدونن که این کار محاله)
نظر شما اینه که این اسم قشنگه؟ آره؟ تبریک میگم شما یک انسان استثنایی و متفاوت هستید و این خودش یه هنره! ما هم دیگه درباره این اسم بخث نمیکنیم چون این قدر مزخرفه که اصلا جای بحث نداره. اگه از نظر شما قشنگه هم خب این نظر شخصیتون هست و من فقط میتونم واستون آرزوی موفقیت بکنم :cheesygri

Hey Nintendo! Wii Want Revolution! Viva la Revolution!
Wii Am Cry!!! :cheesygri Booooooooooooooooooooooooooooooooo

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or