اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
بر اساس گفته های یک منبع آگاه در سری های بعدی بازی Call of duty
تغییراتی روی خواهد داد...

مهمترین این تغییرات احتمالا شامل جایگزین کردن نازی ها با تروریست ها و تغییر زمان جنگ ها از قدیم به زمان مدرن میباشد...

جنگ ها در سری های بعد در مکان هایی نظیر لندن..آتلانتیک شمالی و خاورمیانه روی خواهد داد...و به تجهیزات و سلاح های مدرن جنگی مجهز خواهند شد ..

چه کار بیخودی. تمام جذابیت Call of duty به زمان قدیم بودنش بود و سبک قدیمیش. اسلحه های قدیمی. لوکیشن های قدیمی. تروریست بشن که میشه یه بازی مثل کانتر دیگه. واقعا کار بیخودی کردن. حیف شد. اصلا اسم Call of duty رو خراب میکنن.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط Sayeh:
چه کار بیخودی. تمام جذابیت Call of duty به زمان قدیم بودنش بود و سبک قدیمیش. اسلحه های قدیمی. لوکیشن های قدیمی. تروریست بشن که میشه یه بازی مثل کانتر دیگه. واقعا کار بیخودی کردن. حیف شد. اصلا اسم Call of duty رو خراب میکنن.
سایه جان این خبر به این معنی نیست که دیگه قرار نیست Call of Duty در مورد جنگ جهانی دوم ساخته بشه..
الان سازندگان Call of Duty دارند روی دو پروژه کار میکنند...که یکیش در مورد جنگ جهانی دومه و توسط یک استودیوی دیگه داره ساخته میشه...
و یکی دیگش هم مربوط به جنگ های مدرنه به نام Call of Duty: Modern Warfare که توسط استودیوی اصلی ساخته خواهد شد

آخرین ویرایش:

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
خب. اینجوری بهتر شد. بازیهایی که در مورد جنگهای مدرن هستن به نظر من هیچوقت جذابیت اون جنگهای قدیمی و اون سلاحهای محدود و قدیمی رو ندارن.ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
این بازی از موتور Unreal 3 استفاده می کنه

در شماره های قبل از همین موتور استفاده میکرد؟؟؟

+++++
دست همتون درد نکنه.
72.gif
72.gif

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اگه میخوای من برات بفرستم....
راستی حالا جریان این Call of duty چی قراره بشه.یعنی دیگه از اون زمان در میاد؟؟؟برای چه پلتفرمهایی قراره بیاد...

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
دموی قابل بازیه Act of War: High Treason منتشر شد. این دمو شامل مراحل 9 و 10 و 11 از کل 34 مرحله ی بازی و هم چنین سه مپ در قسمت skirmish و 1 مپ در قسمت multiplayer هست. سایز این دمو 750mb هست !

MINIMUM SPECIFICATIONS

- Windows® 2000/XP
- Pentium® 4 1.5 GHz or AMD Athlon 1500+ or higher (Pentium® 4 2.5 GHz or AMD Athlon 2500+ recommended)
- 256 MB RAM (512 MB RAM recommended)
- DirectX 9.0c compatible ATi Radeon 8500 or nVidia GeForce FX 5700 video card or greater*
- DirectX® 9.0c
- sound card, mouse, keyboard
- 3 GB free hard drive space

لینک دانلود :
http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=1699&id=6878

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
برای چه پلتفرمهایی قراره بیاد...
فکر نکنم هنوز معلوم شده باشه ولی مطمئن باش برای pc و کنسول های نسل بعد حتما میان.

فکر کنم یا از unreal 2 استفاده میکرد یا quake III.
کسی دقیقش رو نمیدونه.:)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
امین راستشو بگو به چه دردت میخوره که تو سریهای قبلی BIAاز چه انجینی استفاده شده؟خوب من الان میگم:UnreaL2 الان این به چه دردی میخوره که دنبالشی؟!بعدشم واقعا فکر میکنی امکان داشته باشه که تو سریهای قبلی از Unreal3استفاده کرده باشن؟!!!!!:D
بعدشم اینکه وقتی یه بازی برای پیسی و کنسول های نسل بعد میاد یعنی اینکه واسه همه پلتفرما میاد!(امروز افتادم رو دور گیر دادن!)
کلا میخواستم بگم که اگه میشه سوالهایی که میکنید سوالهایی باشه که جابشو لازم دارین.جواب سوال با خبر فرق داره.به عنوان مثال در مورد همین انجین،وقتی کسی میاد خبر یه بازیو میذاره اطلاعاتی کهع راجه به بازی هست رو میگه که بعضی موقعها موتوری که از اون در ساخت استفاده شده هم گفته میشه.و دست کسی که خبرو میذاره درد نکنه.ولی دیگه حالا اینکه تو شماره های قبل این بازی از چه انجینی استفاده کردن خیلی سوال چرتیه و مشخصا جوابش به درد نمیخوره.
کلا اینی که الان گفتم خیلی جاها اتفاق میوفته.
مثلا:آقا این بازی شخصیتش چند سالشه؟!اسمش چیه؟...و سوالهای دیگه ای که تا دلتون بخواد تو این تاپیک مخصوصا پیدا میشه.(البته اینی که الان به امین گفتم چون دم دست بود گفتما!!)و به اضافه ی اینکه بعضیا میان Release Daeیه بازی رو هزار بار میپرسن!پرسیدن تاریخ انتشار هم فقط برای بازیهایی که تا حالا تو تاپیک تاریخ انتشارش گفته نشده.برای 4 تا عدد که پست نمیزنن!یا اگه بر فرض فقط اینجا میتونستین بیاین و سایت دیگه ای نمیتونین برین توی تایپیک ی که فقط برای تاریخ انتشار هست سوال کنین.
از پست من به بعد هر پستی که از دو نوع پست بالا باشه پاک میشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
عماد از اون لحظاتیه که دلممیخواد خفت کنم:D ولی چه میشه که نمیتونم.

امین راستشو بگو به چه دردت میخوره که تو سریهای قبلی BIAاز چه انجینی استفاده شده؟خوب من الان میگم:UnreaL2 الان این به چه دردی میخوره که دنبالشی؟!بعدشم واقعا فکر میکنی امکان داشته باشه که تو سریهای قبلی از Unreal3استفاده کرده باشن؟!!!!!:D

خب خواستم بدونم زیاد مهم نبود که بدونم ولی خواستم به اطلاعاتم اضافه کنم فکر نکنم هم سایت هدف دیگه ای هم داشته باشه به جز افزایش اطلاعات افراد.
امکان نداره که از انریل 3 استفاده کرده باشه ولی امکان داره از یه موتور دیگه استفاده کرده باشه...

بعدشم اینکه وقتی یه بازی برای پیسی و کنسول های نسل بعد میاد یعنی اینکه واسه همه پلتفرما میاد!(امروز افتادم رو دور گیر دادن!)
والا عماد جان من نگفتم که قراره برای همه پلتفمها بیاد فقط گفتم برای پی سی و کنسول های نسل بعد ببین:
فکر نکنم هنوز معلوم شده باشه ولی مطمئن باش برای pc و کنسول های نسل بعد حتما میان.
این از اون گیر دادن ها بود ها...

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,991
نام
Behzad
سلام دوستان
من نظرم رو در مورد این بازی که Call Of Duty که می خوان درست به صورت مدرنیزه درست کنن وبدن بیرون مسخره بابا بازی Call Of Duty مزه اش به جنگهای قدیمی مخصوصا جنگ جهانی باشه که خیلی با حاله نه الان سلاحهای پیشرفته است مسخره کرده رفته اصلا ندن این بازی رو بیرون بهتر تا این طوری این بازی رو مسخره کن

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

اگه به یاد داشته باشین وقتی بازیB&W در سال 2000 (اگه تاریخشو اشتباه نکنم ) اومد. بعد از چند وقت یه مد برای بازی اومد.

حالا این بار LionHead برای بازی B&W 2 اولین مد رسمی خود رو داده.که میتونید دانش کنید.

البته برای این مد نیاز هستش که پچ هی بازی رو داشته باشید.

که یه پچ 106 مگی و یه پچ 31.7 مگی برای این بازی هست و چون این بازی به صورت کرکی نیست شما میتونید راحت پچ بازی رو دان کنید و نصبش کنید.

این لینک اصلی صفحه برای این مد :

کلیک کنید

و حجم این مد هم 9.53 مگ هستش.

++++++++++++++++++++

یه چیزی رو همین الان اول صبحی خوندم که برای خودم هم عجیب بود.امیدوارم که از این خبر اشتباه برداشت نکنم.

Blizzard, The9 face WOW player protests in China

انگار یه کوچولو بلیزارد با طرفداران چینی بازی WoW به مشکل خورده.بازار چین که حدو 1.5 میلیون نسخه رجیسترشده در این بازی داره اخطار داده که امکان داره بازی WoW رو بایکوت کنن.

این عمل به خاطر سرویس ضعیف و بد بازی در چین از طرف بلیزارد هستش.

چینی ها اعلام کردن مدت زمان وارد شدن به بازی و ... در این بازی خیلی طولانی شده و ممکنه اونها از خیر این بازی بگذرن.

انگار این مشک البته نه تا این حدش در اروپا و امریکا هم ایجاد شده ولی بلیزاد قول داده که این مشکل حل یشه.

(فکر کنم اینا به خاطر شلوغی بازی هستش)

و حالا سونی داره از این مشکل نهایت استفاده رو میکنه و نسخه بتای بازی EQ 2 رو که در چین ازمایش شده و در اول تا 30 مارچ توی چین تست شده و قراره اکانت چینی ها به سرور امریکایی اونها منتقل بشه.

اینم لینک خبر :

کلیک کنید

امیدوارم که منظورمو دست رسونده باشم.اگه اشتباه کردم خوشحال میشم که منو روشن کنید.چون با فروشی بالغ بر 6 میلیون نسخه در کل دنیا و پولی که از این بازی داره نصیب بلیزارد میشه این خبر یکم برای من نامفهومه.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر