اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
چند شات جدید از Far Cry Instincs : Predator برای Xbox360
xMHRAr1M.jpg

image.php

image.php

image.php

image.php

-------------------------------------------------------------------------
چند وقتی است اعضای سایتهای دیگر بازی به زبان فارسی اخبار این فوروم را می دزدند و عین خبر را در آنجا کپی می کنند.بهتر نیست فکری برای جلوگیری ازین کار بکنیم ؟ در مورد عکسها که می توان آرم بازی سنتر را کنارش گذاشت ولی کلمات چطور ؟ فکر می کنم می توان یک کد برای این قسمت قرار داد تا کلیک راست در اینجا غیر فعال شود.

آخرین ویرایش:
نه متاسفانه مدیران مثل اینکه زیاد تو این فکر نیستن چند وقت پیش یک مقاله دزدیده شده بود توسط یک سایت من به یکی از مدیران گفتم گفت ما با کسی جنگ نداریم بزار بردارن برن التبه راستم میگفت بخاطر یک مقاله جنگ که درست نیست

سلام...
چند تا شات جدید از بازی FIFA World Cup 2006

---------------------------------------------------------------------------------------
اینم تعدادی عکس از کاراکتر ها و شخصیت های بازی Far Cry Instincts Evolution

---------------------------------------------------------------------------------------

بنا بر جدید ترین گزارش ها اشتراک بازی های آنلاین در سال 2005 حدود 43 درصد افزایش پیدا کرده است....

بر طبق این گزارش بازی World of Warcraft در این افزایش سهم عمده ای داشته است..و سبب شده که درآمد حاصل از اشتراک بازی ها ی آنلاین در در سال 2005 به 2 میلیارد دلار برسد..

بازی World of Warcraft خود بتنهایی بیش از 6 میلیون مشترک دارد..که این تعداد از جمعیت بسیاری از کشور های جهان بیشتر است...

بیشترین سهم از درآمد بازی های آنلاین متعلق به پلتفرم PC بوده است اما کارشناسان پیش بینی میکنند که تا سال 2011 کنسول ها حدود 29 درصد از بازار بازی های آنلاین را ازان خود کنند...

تا بعد....;)

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط farzadlion:
سلام...
چند تا شات جدید از بازی FIFA World Cup 2006

چه عجب بالاخره یه جام واقعی هم دیدیم !
خیلی عالی بود
مرسی
ازنسخه PC عکس نیست ؟

بنا بر جدید ترین گزارش ها اشتراک بازی های آنلاین در سال 2005 حدود 43 درصد افزایش پیدا کرده است....

بر طبق این گزارش بازی World of Warcraft در این افزایش سهم عمده ای داشته است..و سبب شده که درآمد حاصل از اشتراک بازی ها ی آنلاین در در سال 2005 به 2 میلیارد دلار برسد..

بازی World of Warcraft خود بتنهایی بیش از 6 میلیون مشترک دارد..که این تعداد از جمعیت بسیاری از کشور های جهان بیشتر است...
این بلیزارد دیگه داره میترکونه.واقعا باید به این شرکت تبریک گفت.سیاست این شرکت فوق العاده هست(به قولی میدونه بازار چی میخواد) یه بازی میده بیرون واسه 5 سال خودشو میبنده!

سلام

ازنسخه PC عکس نیست ؟
از PC هم میگردم اگه عکسی پیدا کردم حتما برات میزارم;)

اما بریم سراغ بازی Runaway 2

کسانی که شماره ی قبلی این بازی را بازی کردند با این بازی که در سبک ادونچر هست بخوبی آشنایی دارند...

باید بدونید استودیوی Pendulo داره با جدیت روی شماره ی دوم این بازی کار میکنه و وعده وعید های زیادی هم در مورد این بازی داده

اسمی که برای این بازی انتخاب کردند هست Runaway: The Dream of the Turtle

گفته شده در این بازی بیش از صد مکان مختلف وجود داره..از آلاسکا بگیرید تا هاوایی .. در ته دریا و یا بر فراز آسمان ، در جنگل و یا سوار بر یک کشتی .... در کل به گفته ی سازندگان در این بازی تجربه ی فراموش نشدنی از یک بازی ماجرایی خواهید داشت ..;)

این بازی قراره در 3 ماه سوم سال 2006 برای PC روانه ی بازار بشه..;) پس منتظر باشید

در زیر عکس های جدیدی که از این بازی منتشر شده را میبینید

تا بعد

آخرین ویرایش:
سلام

خبر اول اینکه :

بازی GW:Factions از طرف Arena Net و NC soft برای 28 اوریل زمان انتشار اون مشخص شد.

++++++++++++++++++++++

و حالا یه سوپر خبر :

لیست بازی هایی که UBI در دستور کار خودش داره لو رفته :

به این لیست نگاه کنید:

بازی هایی میبینید که فوق العادس.

Tom Clancy's Firehawk (PS3, Xbox 360, PC)
Tom Clancy's Rainbow Six 5 (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PSP)
Tom Clancy's Ghost Recon 4 (PS3, Xbox 360, PC, Xbox, PS2)
Assassin (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PSP)
Lumines 2 (PS2, PSP)
Game 5 (PS3, Xbox 360, PC)
Alive (PS3, Xbox 360, PC)
Naruto (Xbox 360)
Rayman 4 (PS3, Xbox 360, Rev, PC, PS2, handheld)
Dark Messiah of Might & Magic (PC, PS3, Xbox 360)

خب :

حالا کسی در مورد این FIREHAWK چیزی میدونه ؟؟؟؟

بازی ASSASSAIN من این بازی رو الان دیدم.یکم از دنیا بیخبرم.:(( :(( :((

در مورد GAME 5 چی ؟؟؟ :(( :((

ALIVE ؟؟؟؟ :(( :(( :((

فکر کنم اقا ارشام و یا اقا فرزاد و یا باقی دوستان بتونن این خبر رو تکمیل ترش کنن.

نکته اینجا اینه که اسم RAYMAN 4 رو هم داریم میبینیم .

احتمال زیاد باز هم Michel Ancel که بر روی بازی Beyon good and Evil کار کرده بوده و روی کینگ کونگ روی این بازی کار میکنه.چون خالق ریمن این باباس.

و دارک مسایح که یه شاهکار با انجین سورس VALV.

+++++++++++++++++++++++++++++++

در جواب اقا فرزاد که در باره بازی RUNAWAY2 زحمت کشیدن اینو بگم که Ascaron که بازی Sacred رو منتشر کرده و تولید کرده حق پخش این بازی رو برای UK گرفته.

و این وظیفه بر عهده این ناشر شده.

خداحافظ

آخرین ویرایش:
بچه ها یه خبر بد توی بازیکده نوشته بود که امیدوارم واقعی نباشه اما ...
37.gif

طبق اعلام رسمی EA بازی Fifa Street 2 که به تازگی برای کنسولها منتشر شده است برای کامپیوترهای شخصی عرضه نمی شود . این در حالی است که مدتی پیش سازندگان بازی خبر از انتشار این بازی بر روی PC و دیگر کنسول ها داده بودند.در ضمن طبق صحبت های به عمل آمده نسخه بعدی این بازی برای کنسولهای نسل بعد ساخته خواهد شد.
37.gif

میگم منم چند روز پیش رفتم تو سایتش همه کنسولها رو نوشته بود به جز پی سی
37.gif
.
حالا جای تشکر کتکم بزنین ! :p

سلام
من از سایت God Father میخوام یه تریلر مثلا دانلود کنم باید چیکار کنم ؟
همونجا واسم پخش میکنه
الان توی قسمت Videos من TV Commerical 30 و Highlight II رو میخوام
کسی میتونه واسم یه URL دانلود بده .
چون وقتی که روش کلیک میکنم که همونجا پخش میکنه
وقتی هم که Save Target as میزنم یا آدرسشو توی Download Manager میزنم صفحه رو وا میکنه
قسمت Videos سایت God father

حالا کسی در مورد این FIREHAWK چیزی میدونه ؟؟؟؟

Firehawk خیلی خیلی وقت پیش یادمه که اعلام شد ولی در مورد خود بازی هیچی نگفتن!

بازی ASSASSAIN من این بازی رو الان دیدم.یکم از دنیا بیخبرم.
Project assassin هم که حدودا 4 ماهی میشه اعلام شده حتی یک تریلر هم ازش پخش کردن. این بازی اونجور که اعلام کردن کاملا توسط تیم سازنده Prince Of Persia ساخته میشه. مطمئن نیستم ولی شاید جردن مکنر هم تو ساختش دخالت داشته باشه!

بعدش هم این لیست به هیچ وجه نمیتونه 100% قابل اعتماد باشه اصلا معلوم نیست GamePro اینا رو از کجا آورده ! به هر حالهر چی که هست فعلا فقط در حد شایعه در نظر بگیریدش!

سلام...;)

The Elder Scrolls V در حال ساخت است

بله درست خوندید..در حای که هنوز بازی The Elder Scrolls IV یعنی

نسخه ی 4 بازی وارد بازار نشده استودیو ی Bethesda سازنده ی بازی خبر

از ساخت نسخه ی پنجم این بازی داده...آقای Pete Hines آشکار کرد که در حال حاضر 3 تیم دارند بر روی پروژه های مختلف کار میکنند..

تیم اول با ساختن پچ ها و بروز رسانی ها و اضافه شونده هایی از بازی The Elder Scrolls IV :Oblivionکه بزودی عرضه میشود پشتیبانی خواهد کرد ...

در حالی که تیم دیگر در حال کار بر روی بازی FallOut3 میباشد

ولی از همه مهمتر و جالب تر تیم سوم است که در حال توسعه ی Elder Scrioll V میباشد..البته بنظر میرسد این گروه هنوز در مراحل اولیه ی ساخت و توسعه این بازی است

هنوز هیچ جزییاتی از محتوا و پلتفرمی که این بازی برایش ساخته خواهد شد گفته نشده

تا بعد...

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط SamFisher:
سلام
من از سایت God Father میخوام یه تریلر مثلا دانلود کنم باید چیکار کنم ؟
همونجا واسم پخش میکنه
الان توی قسمت Videos من TV Commerical 30 و Highlight II رو میخوام
کسی میتونه واسم یه URL دانلود بده .
چون وقتی که روش کلیک میکنم که همونجا پخش میکنه
وقتی هم که Save Target as میزنم یا آدرسشو توی Download Manager میزنم صفحه رو وا میکنه
قسمت Videos سایت God father
رامین جون من چی گفتم تشکر کردی ؟ :cheesygri
کسی کمک نمیکنه لینک بده به من ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or