اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
شرکت EA تاریخ انتشار بازی Gotfather را اعلام کرد...... این بازی در آمریکای

شمالی در تاریخ 21 مارچ و در اروپا در تاریخ 24 مارچ برای pC , PS2 و Xbox به

بازار خواهد آمد در حالیکه نسخه ی ها Xbox 360 و PSP آن تا اواخل سال میلادی جاری به بازار عرضه نخواهد شد...;)

--------------------------------------------------------------------------------------

و اما در مورد اسپلینتر سل
Ubisoft is extending the launch of Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent in order to deliver the highest quality gaming experience. The additional development time will allow for a simultaneous worldwide launch on all platforms and will allow Ubisoft's development teams to push the technical boundaries on each platform.

بوبی دلیل تاخیر در انتشار اسپلینتر سل را بالا بردن کیفیت بازی و همچنین بدست آوردن زمان بیشتری که بتوانند همزمان این بازی را برای تمام پالتفرم ها منشتر کند اعلام کرده...;)

-----------------------------------------------------------------------------------

و اما یوبی سافت....

یوبی سافت سال گذشته را با سود سر شاری به پایان رساند....

سومین فصل مالی یوبی که در تاریخ 31 دسامر به پایان رسید نشان ار درآمدی حدود 250 میلیون یورو معادل با 305.7 ملیون دلار میباشد که نسبت به در آمد یوبی در دوره ی مشابه سال گذشته که در حدود 185 ملیون یورو (226 ملیون دلار) بودحدود 35 در صد رشد نشان می دهد.. یوبی سهم عمده ای از این سود در سه ماهه آخر سال 2005 را مدیون دو بازیه Prince of Persia The Two Thrones و Peter Jackson's King Kong: The Official Game of the Movie. میباشد.....فروش یوبی در 9 ماهه ی اول سال 2005 نیز معادل چیزی در حدود 403 میلیون یورو (429.7 میلیون دلار ) بود.

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فرزاد جان به تقویم ایرانی
god father
کی میاد و scar face
راستش من تقویم شمسی_میلادی ندارم برای همین نمی دونم دقیقا چه روزی میشه اما اگه بخوام حول و حوشش را بگم scar face حدودا اول اکتبر میاد که میشه حدودا اواسط ماه مهر و بازیه God Father هم اوایل فروردین (فکر کنم 2 فروردین ) میاد;)

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط SamFisher:
ای وای یعنی اسپلینتر سل رفت تا شهریور ؟
دلمونو صابون زده بودیم تو عید بازی کنیم :(
حیف منم خیلی امید داشتم که بازی کنم گرچه دیگه باید برم خدمت سربازی فکر کنم دیگه نتونم زیاد بیام تو سایت الان یه 2 ماهی هست نمیتونم بیام دیگه هم باید برم سربازی هر بدی خوبی از من دیدین ببخشید حلالم کنید شاید تا چند ماه دیگه نتونم بیام :( :( :(
البته اگه تهران بیفتم حتما سعی میکنم بیام تو سایت

آخرین ویرایش:

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط ChaosTheory:
سلام.
یه Teaser از SC4 در یک تلویزیون فرانسوی پخش شده که واقعا قشنگ هست.لینک دانلودش رو میذارم.سایزش 11.49 مگ هست.میتونم بگم بهترین Teaser ی بود که تا حالا دیدم.حتما دانلود کنید:

http://www.jeuxpo.com/splintercellda.avi
عالی بود دستت درد نکنه پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید
آقا یه سوال این prey و Hellgate کی ریلیز میشن؟

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط persian_king:
نه نمیشه...
ببخشید به چه دلیل نمیشه من گیج شدم ممنون میشم یک توضیح کوچک و مختصری در پیام خصوصی به دلیل نیمشتون بگید
دوستان ببخشید عذر می خواهم ولی اینجا چت روم خصوصی نیست اگر چت روم می خواید برید:
http://www.bazicenter.com/forums/chat/flashchat.php
چت کنید
فرزاد دقیق گفتی فقط شاید یک دوروز اینور اونور بشه
مثل بازی درایور فکر میکنم بشه که 2فروردیم اومد

با تشکر از دوستان

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط Miesam:
ببخشید به چه دلیل نمیشه من گیج شدم ممنون میشم یک توضیح کوچک و مختصری در پیام خصوصی به دلیل نیمشتون بگید
دوستان ببخشید عذر می خواهم ولی اینجا چت روم خصوصی نیست اگر چت روم می خواید برید:
http://www.bazicenter.com/forums/chat/flashchat.php
چت کنید
فرزاد دقیق گفتی فقط شاید یک دوروز اینور اونور بشه
مثل بازی درایور فکر میکنم بشه که 2فروردیم اومد

با تشکر از دوستان

دلیلش رو اگر میدونستم که مینوشتم به فلان دلیل فرق دارن لابد نمیدونم دلیلشو که میگم نمیشه

فقط فکر میکنم اگر هم این تبدیلی باشه با تبدیل اون فرق میکنه حالا میاد معلوم میشه...اونایی که میگن تبدیلش مثل onimusha میشه مگه دلیل آوردن ؟ اینم همینجوری قبول کن

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آقا یه سوال این prey و Hellgate کی ریلیز میشن؟
علیرضا جان خوشحالم که میبینمت ..امیدوارم هر جا باشی موفق باشی و بتونی به سایت هم سر برنی
بازیه Prey در تاریخ 6 June ریلیز میشه البته برای PC و برای Xbox 360 حدود 5 روز زود تر میاد یعنی اول June
بازیه Hellgate: London هم هنوز تاریخ مشخصی برای انتشارش تعیین نشده

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
سلام.
یه Teaser از SC4 در یک تلویزیون فرانسوی پخش شده که واقعا قشنگ هست.لینک دانلودش رو میذارم.سایزش 11.49 مگ هست.میتونم بگم بهترین Teaser ی بود که تا حالا دیدم.حتما دانلود کنید:

وقتی شما بگی ارزش داره پس داره منم دارم دانلودش میکنم.
ممنون.
+++
فرزاد به خحاطر خبر ها ممنونم.
+++
خوشحالم که میبینمت علی رضا
41.gif

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
سلام.

منم دانلود کردم...تریلر قشنگی بود...
امیدوارم بازیشم به قشنگی تریلرش باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر