اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
دمت گرم ارشام یکی بهترین خبر هایی هست که این چند وقته شنیدم خیلی فاز داد اگه امتیاز re4 رو ps2 اون قدر بود امتیازش رویه pc باید سر به فلک بزن
من برعکس فکر میکنم..همانطور که امتیاز و کیفیت بازی در تبدیل از گیم کیوب به PS2 پایین اومد مطمعن باش در تبدلش به PC پایین تر هم میاد..کسانی که انیموشا را روی PC بازی کردند میفهمند که من چی میگم...این بازی صرفا قراره تبدیل بشه و از لحاظ گرافیک باحتمال بسیار زیاد تغییر چندانی نخواهد کرد..سطح توقع از گرافیک در PS2 خیلی متفاوته با PC و در ضمن کنترل بازی هم برای جوی استیک طراحی شده و شک نداشته باش با کیبورد یکم ناجور خواهد بود;)

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط farzadlion:
من برعکس فکر میکنم..همانطور که امتیاز و کیفیت بازی در تبدیل از گیم کیوب به PS2 پایین اومد مطمعن باش در تبدلش به PC پایین تر هم میاد..کسانی که انیموشا را روی PC بازی کردند میفهمند که من چی میگم...این بازی صرفا قراره تبدیل بشه و از لحاظ گرافیک باحتمال بسیار زیاد تغییر چندانی نخواهد کرد..سطح توقع از گرافیک در PS2 خیلی متفاوته با PC و در ضمن کنترل بازی هم برای جوی استیک طراحی شده و شک نداشته باش با کیبورد یکم ناجور خواهد بود;)
حالا کی گفته این بازی تبدیل نسخه ی پی اس 2 به پی سی هست که بخواد امتیازش کم بشه یا زیاد؟؟؟؟
73.gif
هنوز خبری که درباره ی تبدیلی بودن یا نبودنش نیست...

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
حالا کی گفته این بازی تبدیل نسخه ی پی اس 2 به پی سی هست که بخواد امتیازش کم بشه یا زیاد؟؟؟؟
73.gif
هنوز خبری که درباره ی تبدیلی بودن یا نبودنش نیست...
وقتی قراره دو ماه بعد بیاد معلومه دیگه.;)

مگه میخواد از همین الان شروع به ساختش بکنه؟؟؟؟
مطمعن باش الان تبدیلش تموم هم شده و فقط دنبال یک ناشر براش میگرده که حدودا تا دو ماه دیگه روانه ی بازارش کنه ;)
تازه تو کدوم بازیه Capcom را دیدی و یا میشناسی که برای PC اومده باشه ولی تبدیل شده از کنسول نباشه..؟؟

مطمعن باش الان تبدیلش تموم هم شده و فقط دنبال یک ناشر براش میگرده که حدودا تا دو ماه دیگه روانه ی بازارش کنه ;)
تازه تو کدوم بازیه Capcom را دیدی و یا میشناسی که برای PC اومده باشه ولی تبدیل شده از کنسول نباشه..؟؟
ناشر که ریخته .... از کجا معلوم ؟؟؟؟ شاید این شروعش باشه!!!!

ناشر که ریخته .... از کجا معلوم ؟؟؟؟ شاید این شروعش باشه!!!!
نه..اینطور که در خبر نوشته بود این بازی قراره اواخر ماه مارچ روانه ی بازار اروپا بشه..متن انگلیسیشا صفحه ی قبل گذاشتم میتونی بری بخونی

لطفا بحث اینکه RE4 روی pc موفق میشه یا نه رو فعلا ول کنید چون موضوع تاپیک منحرف میشه.
بعد از این خبرهای خوبی که اومد حالا یک خبر بعد اعلام شده.سایت معتبر GameFront نوشته که انتشار Splinter Cell: Double Agent تا ماه سپتامبر به تعویق افتاده.البته چون این سایت یک سایت آلمانی هست ممکنه که منظورش فقط انتشار در اروپا باشه ولی من بعید میدونم.

26.01.06 - Ubisoft teilt in einem Geschäftsbericht mit, dass Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent für alle Plattformen (Xbox 360, Xbox, PS2, GC) im September 2006 in Europa erscheinen wird. Ursprünglich war die Auslieferung für das 1. Quartal 2006 vorgesehen.

نه..اینطور که در خبر نوشته بود این بازی قراره اواخر ماه مارچ روانه ی بازار اروپا بشه..متن انگلیسیشا صفحه ی قبل گذاشتم میتونی بری بخونی
به اون فروم رفتم و مطلبش رو هم خوندم ( تا اونجایی که فهمیدم) ولی چیزی ندیدم که بگه تبدیل شدست
42.gif
یا نشده؟؟ هنز هیچی معلوم نیست...شاید یه پرو÷ه ی مخفی بوده!!!

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
به اون فروم رفتم و مطلبش رو هم خوندم ( تا اونجایی که فهمیدم) ولی چیزی ندیدم که بگه تبدیل شدست
42.gif
یا نشده؟؟ هنز هیچی معلوم نیست...شاید یه پرو÷ه ی مخفی بوده!!!
لطفا بحث اینکه RE4 روی pc موفق میشه یا نه رو فعلا ول کنید چون موضوع تاپیک منحرف میشه.
بعد از این خبرهای خوبی که اومد حالا یک خبر بعد اعلام شده.سایت معتبر GameFront نوشته که انتشار Splinter Cell: Double Agent تا ماه سپتامبر به تعویق افتاده.البته چون این سایت یک سایت آلمانی هست ممکنه که منظورش فقط انتشار در اروپا باشه ولی من بعید میدونم.

26.01.06 - Ubisoft teilt in einem Geschäftsbericht mit, dass Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent für alle Plattformen (Xbox 360, Xbox, PS2, GC) im September 2006 in Europa erscheinen wird. Ursprünglich war die Auslieferung für das 1. Quartal 2006 vorgesehen.
یعنی تا شهریور نههههههههههههههههههههههههههههه
37.gif
37.gif

نوشته شده توسط mohandes_register:
مزخرف ترين خبري كه خوندم تو اين تاپيك همين به تعويق افتادنه اسپلينتر سله...
ناراحت نباشید گاهی عقب افتادن زمان پخش بازی باعث پیشرفت بازی میشه (معلومه می خواهند روش بیشتر کار کنند!:cheesygri)

اقای persian_king
میشه بیشتر توضیح بدید به چه دلیل فرق داره
دوستان عذر می خوام ولی اینجا چت روم اختصاصی نیست
اقای عباسی البته شما که این حرف رو میزنید میشه یک بازی نام ببری
خودم میگم مثال بازی درایور به تعویق افتاد ولی نه تنها بهتر نشد بلکه بد تر هم شد
البته انشاالله که بازی Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent بعد از امد بسیار زیبا خواهد بود
ما که بی صبرانه منتظر هستیم تا این بازی زیبا منتظر بشه
یکی از دوستان میتونه لیست بازی هایی که این دوماه انتشار میابد رو به بنده بگه

تشکر از دوستان

نوشته شده توسط Miesam:
اقای persian_king
میشه بیشتر توضیح بدید به چه دلیل فرق داره
دوستان عذر می خوام ولی اینجا چت روم اختصاصی نیست
اقای عباسی البته شما که این حرف رو میزنید میشه یک بازی نام ببری
خودم میگم مثال بازی درایور به تعویق افتاد ولی نه تنها بهتر نشد بلکه بد تر هم شد
البته انشاالله که بازی Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent بعد از امد بسیار زیبا خواهد بود
ما که بی صبرانه منتظر هستیم تا این بازی زیبا منتظر بشه
یکی از دوستان میتونه لیست بازی هایی که این دوماه انتشار میابد رو به بنده بگه

تشکر از دوستان
خوب مثل بازی Sims 2 با ها تاخیر کرد ولی در چند ماه مانده به پخش بازی تغییرات خوبی کرد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or