اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
سلام
ایول ایول.
یه خبر توپ. :cheesygri :cheesygri :cheesygri
fo2jvb.jpg

بالاخره Obsidian لطف کردن و 4 تا شات از بازی NWN2 دادن.این شاتا رسمیه.
الان دارم از خوشحالی سکته میکنم. ;) ;) ;)
ببینید.و تبریک بگید به این بازی.
یاد شماره 1 و اضافه شونده هاش بخیر .
واقعا که زیباس.
ممنون از ابسیدین.
بببینم یه سوال؟؟؟
دوربین بازی از حالت ایزومتریک عوض شده؟؟؟
چون همه شات ها نماش پرسپکتیو شده.

+++++++++++++++++++++++++++++++++
خب: :lol: :lol: :lol:
ببخشید.
خودم جواب سوال خودمو پیدا کردم.
پس مجبور شدم پستمو ویرایش کنم.
اره دیگه محمد رضا ;) ;)
سه بعدی شده.سوال نداره که.بیا.
3D fantasy role-playing
+++++++++++++++++++++++++++++++++
ببخشید اگه صفحه یکم بهم خورد.
fo2ka0.jpg

fo2kie.jpg

fo2koo.jpg

fo2m0z.jpg

بای بای

آخرین ویرایش:
سلام
من اینو تازه دیدم.نمیدونم گفتنش خوبه یا نه.ولی دیدنش ضرر نداره.
انگار استودیوی ماکسیس برای بازی سیمز خود قراره یک پک جدید به مناسبت کریسمس بده.
این پک جدید با نام Holiday Edition هستش.
در این پک یک سری items های جدید به بازی اضافه شده.
میدونم شاید این پک خیلی مهم نباشه.ولی خب اینکه نهایت 40 تا Item جدید اضافه شده.
fod5xu.jpg

Get festive and decorate your Sim’s house with Mistletoe, Stockings, Snowmen, Wreaths, Winter-themed Paintings and more!
Complete the house exterior with Christmas Lights, Frosted Windows, and Reindeer Lawn Ornaments.
Get your Sims into the holiday spirit for Christmas, New Years, Easter, and Halloween.​

your Sims can celebrate the holidays with 40 new items​
نمیدونم این مطلب برای دوستداران این بازی خوب هست و یا اینکه ما اصلا این پک رو خواهیم داشت یا نه ؟؟؟

سلام .
آقا محمد رضا . بایت خبر خیلی خوبت در مورد Neverwinter Nights 2 ممنون . خیلی خوشحالمون کردی اما ....
من نورورنتر رو با همون سبک قبلی دوست دارم . اگه قراره سبک این شماره جدید اکشن آر پی جی بشه و مثلا بشه مثل Bard's Tale یا Fable من که اصلا برام قابل تحمل نیست ... :sad:

این عکسهای نوروینتر اشک منو در اورد یعنی ممکنه یه روز این بازی رو سیستممون باشه.
حداقل در آینده ی نزدیک نه چون هنوز زمان زیادی به تاریخ عرضه ی اون به بازار مونده

راستی انتشار یک بازیه دیگه هم به تعویق افتاد نمیدونم اینجا کسی گفته بود یا نه اما عرضه ی بازیه HL2:Aftermatch موکول شد به سال بعد

در فاصله یک هفته مانده تا انتشار XBOX 360 ، سایت IGN نوشتن Review برای بازیهای این کنسول رو شروع کرده تا دارندگان این کنسول بهتر بتونن به تهیه بازیها بپردازن

برای شروع 3 بازی Kameo Elements of Power ، NBA 2K6 و MADDEN NFL 06 ریویو شدن

Kameo در سبک ادونچر که یکی از بازیهای زیبای این کنسول میباشد امتیاز نسبتا خوب 8.4 رو از IGN گرفت ، Madden NFL 06 محصول EA Sports امتیاز 8 و NBA 2K6 محصول 2K Games (با NBA Live 06 اشتباه گرفته نشه) امیتاز 7.8 رو گرفتند

شاید با دیدن این امتیازهای متوسط نظر شما نسبت به کنسول X360 عوض شود و تصور کنید که این کنسول ، کنسول چندان جالبی نیست ... اما من به همه شما توصیه میکنم تا ورود بازیهای اصلی این کنسول مثل PGR3 ، Condemned ، GUN ، Perfect Dark 0 و ... صبر کنید تا از قدرت واقعی این کنسول آگاه بشید.

نوشته شده توسط qx_roham_xp:
سلام من يک سري اطلاعات راجع به hellgate:london مي خوام!!!
سلام
نمیدونم دنبال اطلاع راجع به خود منی یااسم بازی ؟؟؟؟ ;) ;) ;)
اگه منظورت بازی Hellgate:london هستش.
باید این کارو کنی:
به اولین پست صفحه معرفی استودیو بازی سازی برو.اینم لینکش:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=74&page=1
در اولین پست در مورد استودیوی این بازی توضیح دادم.
بازی کار namco هستش . استودیوی Flagship.
در مورد بازی هم توی تاپیک معرفی بازی های کامپیوتری یه تاپیک به این عنوان هست اقا رهام و
اینم لینکش:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=149&page=1
اگه چیزی دیگه هم بخوای بهت میگم. ;) ;)
الان دارم روی حیوانات و دشمن های بازی کار میکنم.تا مطلبشو کامل کنم.
داستان بازیهم رسیدم خط 6.اخه زبونش المانیه.منم که المانی بلد نیستم که.منظورم داستان بازیه.به محض اینکه برسم تموم کنم ترجمشو داستان بازی رو هم میزارم.
من بیشتر امار این بازی رو دارم.
اخه خود اسم منه دیگه !؟!؟!؟! ;) ;)
اگه چیزی مطلبی میخوای بگو تا برات گیر بیارم.در مورد این بازی.اگرم خودم بدونم بهت میگم.
خوشحال میشم.

بای بای

نوشته شده توسط qx_roham_xp:
قربونت علي رضا جون!!!!
سلام این پست بی خودیه منم میدونم.
ولی
اقا رهام جون هر کی دوست داری اسممو درست بگو.
محمدرضا نه علی رضا.
من روی اسمم حساسم.ببخشید.فکر کنم اینو برای بار 5 یا 6 بود دارم میگم. ;) ;)
علی رضا کیه دیگه.من نمیشناسمش.؟؟؟؟؟

سلام
ببخشيد محمدرضا جان اشتباه لپي بود:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
پانيشر دو هنوز IGN فقط اسمش رو نوشته و هيچي نزاشته اما معلوم هست که ساخته مي شه به زودي چون نميتونه خيلي لفتش بده چون داستان بد جايي تموم شد!!!

در ضمن امين جان متشكرم ولي اگه خبري در مورد پانيشر داشتي بگو.
پانيشر دو هنوز IGN فقط اسمش رو نوشته و هيچي نزاشته اما معلوم هست که ساخته مي شه به زودي چون نميتونه خيلي لفتش بده چون داستان بد جايي تموم شد!!!
اینم خبر که رهام جان دادن. البته ندیدم ولی رهام میگه حتما هست دیگه
http://ps2.ign.com/objects/734/734773.html
خوب من اینو پیدا کردم ببین:

The Punisher 2: The First Xbox 2 Game?
Posted on Monday, December 13th, 2004

An immigrant. An immigrant republican. An immigrant republican woman who has managed to succeed in the high-pressure world of high-finance and manages to maintain the work/life balance. Who isn’t even married! Sorry, you’ve caught us trying to think of something that could offend the average Daily Mail reader more than The Punisher. Nope, it can’t be done.

But while the disgusted letter writers of Godalming are sharpening their pens in anticipation of The Punisher, the net rumour mill is already spinning at maximum speed with talk of its sequel, The Punisher 2. But the fact that the perp-capping nutjob looks set to return isn’t the interesting part of this gossip-nugget. No, the interesting part is that a member of the Volition team has let it slip that the game is being developed for the Xbox 2/Next Box. Which, if this story turns out to be true, would make it the first Xbox 2 title to be revealed.

The Punisher will be sprung on PC, PS2 and Xbox in March 2005

خوب به جمله ی بالا توجه کن و حالش رو ببر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or