اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
راستي ميدونستيد كه سري بعدي بازيهاي جي تي ا فقط براي پي اس 3ساخته بشه من اين خبرو توي سايت اكشن تريپ خوندم ميبينيم كه باز اين ژاپنيهاي عقده اي دست به كار شدن تا كنسول فسكي خودشونو به خورد مردم بدن وجيبهاشونو پر پول كنن يه كمي هم از مايكروسافت ياد بگيرن من اگه يه ارزو داشته باشم اينه كه سر اين كمپانيه سوني يه جوري به سنگ بخوره تا دست ز اين بامبول بازيهاش ورداره

دو تا بازي هست كه يه شباهتهايي به جي تي ا دارن ولي هنوز منتشر نشدند يكي crime life gang wars هست كه كونامي ميسازدش و قراره اوايل 2006 بيرون بياد وديگري بازي bad day laهست كهenlight software اونو ميسازه و قراره اواسط 2006 بياد اگه كسي اطلاعات بيشتري از اين بازيها داره بگه

راستي ميدونستيد كه سري بعدي بازيهاي جي تي ا فقط براي پي اس 3ساخته بشه من اين خبرو توي سايت اكشن تريپ خوندم ميبينيم كه باز اين ژاپنيهاي عقده اي دست به كار شدن تا كنسول فسكي خودشونو به خورد مردم بدن وجيبهاشونو پر پول كنن يه كمي هم از مايكروسافت ياد بگيرن من اگه يه ارزو داشته باشم اينه كه سر اين كمپانيه سوني يه جوري به سنگ بخوره تا دست ز اين بامبول بازيهاش ورداره
کمپانی راک استار معمولا همیشه اول بازیه GTA را برای کنسول PS میسازه اما چند ماه بعد معمولا برای PC هم به بازار میده....فکر نمی کنم از این جهت جای هیچ نگرانی باشه چون همین اتفاق برای GTA:San Andreas هم افتاده بود

نوشته شده توسط Hitman Code Name 47:
از ماکروسافت نگو که وقتی هالو 2 رو برای پی سی نداد جیگر منو کباب کرد. :sad:

سلام
خبر مربوط میشه جناب اقای وارن اسپکتور خالق بازی های Deus Ex و Thief.
این شخص بازی هایی که در محدوده شهری به قتل و کشتار میپردازد را به انتقاد گرفته.

متن کلی این خبر:
بر اساس خبرگزاری کانادا،وارن اسپکتور تهیه کننده و سازنده سری بازی های(System Shock ,Deus Ex ,Thief)به استودیوی RockStar و سری بازی های GTA ایراد گرفته.اسپکتور شخصی که رئیس سابق استودیوی Ion Storm بوده و اکنون به عنوان رئیس استودیوی Junction Point کار میکند.به بازی های که به عنوان قتل های رقت انگیز احمقانه معروف است ایراد گرفته.
" من واقعا از اعضای گروه Rockstar دلگیر هستم"
به خاطر اینکه بازی مثل GTA III از نظر طراحی مرا متحیر کرد.ولی اکنون من از RockStar مایوس و ناامید هستم. چون بازی یک انتهایی بسیار خوب داشته است ولی او همچنین به خشونت موجود در این بازی معترضه.GTA یک بازی نهایت خشونت شهری هستش.
اسپکتور در انتها از طراحان بازی خواسته بازی هایی طراحی کنند که مردم را به تحیر وا دارد نه اینکه بدتر جامعه را تخریب کند.او خودش این گونه بیان میکند که بازی هایی که ما میسازیم نباید در خشونت امیز نشان دادن فرهنگ ما قدم بر دارد.و ما باید از ان دوری کنیم.

تازه یکی یه حرف درست زده. ;) ;) ;)
بای بای

آخرین ویرایش:
سلام
این آخرین شات های بازی LOTR:BFME II هستش.
یک مصاحبه هم در مورد این بازی شده که به محض اینکه برسم ترجمه میکنم.و براتون میزارم.
ییخشد یکم رزولوشن عکس ها بالاس.
fm3ry9.jpg

fm3t52.jpg

fm3v9w.jpg

fm3vko.jpg

بای بای

از ماکروسافت نگو که وقتی هالو 2 رو برای پی سی نداد جیگر منو کباب کرد
بازی هالو برگ برنده ی مایروسافت برای فروش اکس باکسه.... پس انتظار نداشته باش مایروسافت این بازی را برای Pc هم بسازه

نوشته شده توسط farzadlion:
بازی هالو برگ برنده ی مایروسافت برای فروش اکس باکسه.... پس انتظار نداشته باش مایروسافت این بازی را برای Pc هم بسازه
زدی تو هدف . مسئله اینست . اگه این موضوع نبود الان داشتیم با پی سی حال میکردیم .

WoW

سلام
بازی WoW تا تاریخ 10 نوامبر یعنی 3 روز پیش 4.5 میلیون نسخه به ثبت رسیده(فروش رفته)
باور کردنی نیست.ولی کاشکی....
WoW Hits 4.5 Million Subscribers
Nov 10, 2005 @ 3:31pm

Summary: The wildly popular MMORGP continues to expand, officially launches in Taiwan, Hong Kong...

Full: World of Warcraft, Blizzard Entertainment's extraordinarily popular MMORPG, has reached 4.5 million subscribers and will officially launch in Taiwan, Hong Kong, and Macau, following an extremely successful best-test period
.

بای بای

ا توجه به پيشرفت تکنولوزي وپيدا شدن روشهاي جديدي براي محافظت از محصولاات نرم افزاري توليد شده هر روز عرصه بر استفاده کنندگان غير قانوني اين محصولت تنگتر ميشود و حتي عرصه بر هکرها هم که هميشه از برنامه نويسان برنامه هاي حفاظتي جلوتر بوده اند تنگ تر ميشود
با توجه به موارد فوق باز هم اين هکران هستند که در نهايت پيروز اين ميدانند امکان دارد که اندکي طول بکشد ولي در اخر هکرها کار خودشان را ميکنند در مورد بازيهاي جديد همواره اين ترس وجود دارد که براي استفاده کنندگان غير قانوني قابل اجرا در حال حاضر نباشد نکته مهم اين است که با
امدن کنسولهاي جديد وتدابير به کار گرفته شده براي انها اين امکان وجود دارد که بازيهاي روي کنسولها هم البته به صورت کپي قابل اجرا نباشد کما اينک ما در مورد کنسول گيم کيوب شاهد ان بوديم بنا بر اين پي سي شايد تنها وسيله قابل اتکا براي گيمرهاي ايراني در چند ماه ايند ه خواهد بود و مداحان وسينه زنان پلي استيشن 3
و ايکس باکس 360 تا چند ماه ديگر هرانچه به ذ هنشان ميرسد بر عليه دو کمپاني مايکرو سافت وسوني خواهند گفت هر کس ک اين موضوع را قبول ندارد حواله اش همين ضرب المثل فارسي جوجه رو اخر پاييز ميشمارنه بنابر اين هرکس که فکر کند اين مشکل فقط براي پي سي بازها وجود دارد
اشتباه ميکند وبايد صبر کند تا کنسولهاي جديد بيايند من با توجه به تجارب گذشته حدس ميزنم در مورد کينگ کنگ و پرنس اف پرشيا اين مشکل بروز کند البته فقط حدس ميزنم

نوشته شده توسط Hitman Code Name 47:
ما كه ازاين wow چيزي دستگيريم نشد يه مشت حيوون عجيب وغريب توش بود ابن بازي احتمالا تحت شبكش جذابه وگرنه من كه از انفراديش چيزي نديدم
سلام
فکر کنم الانه که اقا فرشین بیاد جوابتو بده. ;) ;) ;)
چون من هر موقع به این WoW چپ چپ نگاه کردم.اومده جواب داده.
من تنها یک ماه این بازی رو کردم.
ولی سینگلی که تو بازار هست قابل رقابت با بازی اصلی نیست.این نظر منه.البته با یک ماه بازی.

بای بای

نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
فکر کنم الانه که اقا فرشین بیاد جوابتو بده. ;) ;) ;)
چون من هر موقع به این WoW چپ چپ نگاه کردم.اومده جواب داده.
من تنها یک ماه این بازی رو کردم.
ولی سینگلی که تو بازار هست قابل رقابت با بازی اصلی نیست.این نظر منه.البته با یک ماه بازی.

بای بای
منم با تو کاملا موافقم اصلا اینی که تو بازار است زیاد حال نداد من که حال نکردم ولی عجب فروشی کرده

منم با تو کاملا موافقم اصلا اینی که تو بازار است زیاد حال نداد من که حال نکردم ولی عجب فروشی کرده
حتما این بازی یه چیزی داره که 1 سال هست در فروش رتبه ی اول رو داره.ما که ندیدیم که چه لذتی و هیجانی داره این بازی پس نمیتونیم نظر بدیم.ولی به نظره من که باید خیلی جذاب باشه. میری تو بازی 200 نفر دیگه هم هستن.

سلام
دقیقا درسته.
من تنها تا پچ 1.3 یا نمیدونم 1.4 بود که بازی کردم.
الان دیگه نمیتونم شارژ کنم.مگر نه حتما باز سراغش میرفتم و لذت میبردم.چون اون یک ماه برام خیلی خوب بود.درسته اون بازی (منظورم WoWه) اولین بازی بود که در این سبک بازی کردم.و قطعا هم مشکل داشتم توش.اینو منکر نمیشم.ولی خب الان دارم روی یک بازی دیگه که مجانییه وقت میزارم تا بتونم بیشتر وارد بشم.
شاید بازم WoW رو بازی کردم.مولتی با یک عامله آدم از سراسر این کره.
امیدوارم زودتر این اتفاق برام بیفته.و منم بیشتر توی این سبک بازی وارد بشم.تا بازم سراغش برم(WoW)
(با اجازه اقا فرشین)

بای بای

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or