اخبار داغ بازی ها

• Thread starter Thread starter Konami
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Konami

Administrator
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:
وای من دوباره این امینو دیدم یاد اسپلینتر سل افتادم امین من تو رو خیلی دوست دارما همیشه دارم از خودم برات عشق در وکنم اون اسپلینتر سلتو نیمیدی یه چند روز بازی کنیم جیگر....
اخه این برنامه ها چیه میسازن جوون مردم رو از حرف زدن معمولی میندازن
63.gif

در مورد اون مسئله پیغام خصوصی بده
72.gif

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اینم چند تا عکس از اسپلینتر سل 4 هست که از دموش گرفته شده :

فعلا تناه عکس های این بازی همینه :mrgreen:
دمت گرم امین جان امیدوارم این یکی رو حداقل دیگه بازی کنم آقا کسی خبر نداره که این کوئک 4 کرک شده یا نه ؟

نوشته شده توسط mohandes_register:
Brother In Arms : Earned In Blood گرفتم بايد باحال باشه چند روزه تهران اومده؟
4 شنبه پیش اومد
خواهش ميكنم عليرضا جان در مورد كواك 4 هم فكر نميكنم از اون قفل ها استفاده كرده باشه چون اگه كرده بود تا حالا مشخص شده بود مثل f.a.e.r
خدا کنه همینطور که میگی باشه
راستی کسی خبر نداره که The Suffering Ties That Bind کرک شده یا نه؟

نوشته شده توسط Saman:
لطف كنيد تاپيك رو منحرف نكنيد.اينجا فقط اخبار بنويسيد.در مورد سيستم هاي ذغاليتون(مون) هم اينجا چونه نبايد زد.

فير بازي سنگيني هست كه سيستم هاي ما توش به تته پته مي افتند.بازي هم شوتر هست.بازي شوتر اگه زير 35 فريم اجرا بشه مفت نمي ارزه.

من سيستمم 384 مگابايت رو داره اونم باس 266 . يه سي پي يو 1700 هم بهش اضافه كنيد با يه 6800.مطمينا رو سيستم من به 35 فريم نميرسه.من الكي ميخوام بازي رو بخرم فقط 5 دقيقه بازي كنم ... چون من بدم مياد تنظيمات بازي رو كم كنم براي اينكه بازي سريع اجرا بشه.

بازي بايد با حداكثر تنظيمات و كيفيت انجام شه و يا اصلا نشه.به هرحال تا يكي دو ماه ديگه اكس باكس 360 مياد و اونو ميخرم و از اين همه بدبختي هاي پي سي راحت ميشم.پي سي ماله كسي هست كه پول داره و ميتونه هميشه به روز باشه.الان 6800 هم ديگه از دور داره خارج ميشه.360 رو ميگيريه 3 سال راحتي.سي دي رو هم ميذاره تو دستگاه همون لحظه به بهترين صورت اجرا ميشه.ديگه مشكل نصب و كرك و پچ و اينا رو هم نداري...

به هر حال صلاح مملكت خويش خسروان دانند.اما به همه تون توصيه ميكنم كه به سمت كنسول هاي جديد بگراييد ! چون هر 5 سال يه بار اين چنين موقعيته خوبي گيرتون مياد.الان به نظر من كسي كنسول نخره و رو پي سي سرمايه گذاري كنه اشتباه كرده چون تا دو ماه ديگه دور دوره كنسول هست.بهترين بازي ها هم براي كنسول ها مياد.به صورت مقطعي پي سي ميره كنار.

-----------

امين(يا امير ؟ هميشه قاطي مي كنم) امضات هم خيلي بزرگه كوچيكش كن.

----------

اين خبر رو شنيديد كه ورداشتن جي تي اي رو دستكاري كردند ري... توش ؟ لينكش اينه.واسه من آفلاين اومده بود :

Grand Theft Auto : Street Racers

http://www.parsateam.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=46#283

--------------

چقدر فروشنده هاي پايتخت پست هستن ! امروز مخصوصا رفتم پيش يكيشون كه آشنا هم بود گفتم Age3 رو داري گفت آره.منتظر بودم ببينم به خراب و درست بودنش اشاره ميكنه يا نه ؟ هيچي نگفت سي دي رو اورد خواست بده به من.گفتم اونوقت اين مشكلي نداره ؟ گفت نه.گفتن اين ستاپ داره ؟ گفت چطور ؟ گفتم چون ستاپ ندار هاش صداشون خرابه.يارو ديد من حاليمه گفت : اره صداش خرابه.تمام Age هامون هم خرابه...حالا فكر كن يه بنده خدايي ندونه بايد سي دي رو بگيره ببينه خرابه و ... لعنت به اين مملكت بي كپي رايت !

------------

منم زياد بي ربط نويسي كردم لطف كنيد اينجا فقط اخبار بنويسيد...

لینکی که داده بودی خیلی جالب بود ....
راستی خودت هم که از سیستم....نوشتی :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

نوشته شده توسط Rezahajizadegan:
یعنی اگه اینو بریزیم دیگه اون مشکل آهنگ رفع می شه؟ :confused:
سلام
نه هیچ ربطی به اون مشکل اهنگش نداره.
این فقط یه سری ایرادات در هنگام معرفی مرحله و باگهای بازی رو رفع کرده.
اون مشکل صدا و موسیقیش برا اینه که ایرانیا از یه جا دان کردن که ایراد داشته سورسشون.

بای بای

طرفدارای Empire Earth II بخونن :

یه Expansion Pack جدید به نام Art of Supremecy برای Empire Eartrh 2 داره ساخته میشه که گفته شده بهار 2006 وارد بازار میشه

در این نسخه 15 تمدن جدید (همون کشور میشه ؟!) ، 15 مرحله جدید در قالب 3 تا Campign ، قابلیت ایجاد کردن تمدنهای دلخواه با استفاده از Civilization Editor جدید و بسیاری از ویژگیهای جدید که هنوز اعلام نشدن گنجانده شده ... هنوز هم به صورت رسمی این خبر اعلام نشده باز نرید تو گیم اسپات بگید چرا اینجا چیزی ننوشته !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or