اخبار جدید Battlefield 6

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
193747

Andrew Wilson مدیر EA بعد از آخرین جلسه ای که EA با سهامدارها در مورد بازیهای آینده این شرکت داشته ، تایید کرده که نسخه بعدی سری بتلفیلد در تعطیلات سال نو 2021 (اواخر پاییز/زمستان 1400) منتشر میشه و زمان رونمایی بازی هم 3-2 ماه دیگه بهار 2021/1400 هست.
ایشون تایید کرده که نسخه بعدی از همه لحاظ بزرگتر خواهد بود و کاملا از ویژگیها و قدرتهای سخت افزاری کنسولهای PS5/XSX استفاده میکنه.
تایید شده که BF6 تعداد پلیر بیشتر، تخریب پذیری واقعی تر خواهد داشت.
دایس با این نسخه به دوران جنگهای مدرن برمیگرده و گیم پلی مبارزات با اسلحه ، جنگهای هوایی و زمینی وارد مرحله جدیدی خواهد کرد.
میشه به مراحل توسعه و تکمیل بازی هم خوش بین بود چرا که طبق تایید ویلسون دایس حتی از زمانبندی خودشون هم جلوتر هستن.

منبع

این توضیح هم من اضافه کنم که ویلسون در مورد انتشار بازی روی کنسولهای نسل 8 (PS4/X1) چیزی نگفت ولی با توجه صحبتای قبل و حالا میشه بین خطوط خوند که بازی کاملا نسل بعدی خواهد بود.

=================

تریلر معرفی

تریلر گیم پلی

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اولین اطلاعات رسمی از نسخه جدید BF در وبسایت DICE LA ؛
" با درگیری 64 بازیکن در زمین، هوا و دریا در محیط وسیع بازی و مسلح به سلاح ها و وسایل نقلیه قدرتمند، به راحتی می توان گفت هر اتفاقی ممکن است بیافتد. "

ABDB89E0-F4AE-411E-9E13-634DE3B9EF3A.jpeg

رونمایی از بازی داره نزدیک میشه.من دو ماهه 70 دلار خوابوندم حسابم برای پیش خرید نسخه ps5 ولی اگر قرار باشه نسخه دیلاکس ۹۰ دلاری در کار باشه و ۳ روز دسترسی زودتر بده حاظرم براش بیشتر هزینه کنم چون به شدت هایپم بالاست :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
اولین اطلاعات رسمی از نسخه جدید BF در وبسایت DICE LA ؛
" با درگیری 64 بازیکن در زمین، هوا و دریا در محیط وسیع بازی و مسلح به سلاح ها و وسایل نقلیه قدرتمند، به راحتی می توان گفت هر اتفاقی ممکن است بیافتد. "
این فکر کنم مربوط به توصیف از گیم پلی نسخه های قبلی بازی باشه، چون عکسی هم که گذاشتن کنارش برای BFV هست.
Capture.JPG
===============

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
این فکر کنم مربوط به توصیف از گیم پلی نسخه های قبلی بازی باشه، چون عکسی هم که گذاشتن کنارش برای BFV هست.
View attachment 201922
===============
کلا این توصیف برای همه نسخه ها صدق میکنه اما چه اون عکس باشه چه نباشه دیگه الان اکثر اخبار مربوط به نسخه جدید هستن قاعدتا چون تمرکز روشه.
راستی من این تاپیک که زدی رو الان دیدم اگر اخباری که الان میزارم تکراری هستن معذرت چون یه سری اخبار جسته گریخته توی نت در رابطه با نسخه جدید هستن

BB22122F-7796-4401-90AB-7CA5CB04A627.jpeg

1) انیمیشن های مربوط به فینیشر ها بسیار چشم گیر خواهند بود.

2) فیزیک و افکت های مربوط به تخریب پذیری وسایل و ساختمان ها به گونه ای خواهد بود که نظیر آن را تا حالا مشاهده نکرده‌اید.

3) تگ و امبلم مربوط به کلن شما قابل کاستومایز خواهد بود.

4) بخش مولتی نسخه جدید BF شبیه به نسخه های BF3/BF4 خواهد بود، اما با نبرد هایی به مراتب بسیار بزرگتر و دارای ویژگی هایی منحصر بفرد.

5) نسخه جدید BF، بزرگترین پروژه ای است که شرکت DICE تا حالا برروی آن کار کرده است.
DICE : Main Game
DICE LA : DLC's
Criterion : Game Mode's

4F93194D-8A20-4D5B-B590-AD66A45A5671.jpeg

? ║ Dr Disrespect ؛
" من برای بتل رویال BF6 هیجان زده هستم. قرار است سریع و نفس گیر باشد. "

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
اگر تمام مپ ها و حالت های نسخه های قبلی Battlefield توی بخش مولتی پلیر این بازی در دسترس باشن، خیلی خوب میشه. من نمی دونم مثلا چرا توی CoD تمام مپ های نسخه های قبلی که چندان قدیمی نیستن رو بدون هیچ تغییری توی بازی جدید هم قرار نمیدن تا از لحاظ کمبود محتوای بخش آنلاین، متای بازی هاشون کم نشه و پلیر ها ناراضی نشن!

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
پکیجی که DICE برای توسعه دهندگان BF6 فرستاده است

5BDD5C94-7D33-48A5-B4B9-F94B4CE0B52F.jpeg
همانطور که در جریان هستید بخاطر همه گیری ویروس کرونا بسیاری از پروژه ها بصورت دورکاری و در خانه انجام می‌شود به همین دلیل شرکت ها برای روحیه دادن به کارکنان خود هر از گاهی پکیجی برای آنها ارسال می‌کنند.
امیدوارم یک گیم پلی سرو سنگین تحویل بدن...نسخه قبلی بیشتر شبیه کال اف شده بود....
انشالله امسال همه جوره بتلفیلد ، کال اف دیوتی رو تار و مار خواهد کرد.تمامی اخبار گواه بر این مساله هستن
602F67FB-2D5D-4F16-83C1-8B77C4AEE5DE.jpeg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
کلا این توصیف برای همه نسخه ها صدق میکنه اما چه اون عکس باشه چه نباشه دیگه الان اکثر اخبار مربوط به نسخه جدید هستن قاعدتا چون تمرکز روشه.
راستی من این تاپیک که زدی رو الان دیدم اگر اخباری که الان میزارم تکراری هستن معذرت چون یه سری اخبار جسته گریخته توی نت در رابطه با نسخه جدید هستن
بیشتر منظورم این بود که چون همه جا صحبت از سرورهای 128 نفرست، اون نقل قول شاید مربوط به کل سری باشه.
نه بابا هر خبر/شایعه ای دیدی آپدیت کن، منم تا حالا هرچی گذاشتم شایعه بوده (البته بیشتر مهم هاش گذاشتم)، نهایتا تریلر که اومد معلوم میشه چند درصد از این مطالب حقیقت داشته.

• Like
Reactions: ps34 and reza51

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
کمپین سری بتلفیلد فقط نسخه BFBC2 و دگیر هیچ ...
قصه کمپین سری همونجا تموم شد.

View attachment 201901

سماور... \m/

اصلا بنظرم وقت نزارن روش بهتر هست، اگرچه برای کامل نشون دادن و جذاب تر کردن بازی برای پلیرها یک چیزهایی توش میچپونن.

چقد خنده دار بود این واقعا تو بازی بوده؟
کم پیش میاد دیالوگ بازیا خنده دار باشن معمولا فقط چیزی ان

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
چقد خنده دار بود این واقعا تو بازی بوده؟
کم پیش میاد دیالوگ بازیا خنده دار باشن معمولا فقط چیزی ان
آره این فقط بخشی از طنز روابط این گروهه.
جدای از این اگه بازی نکردی واقعا از دست دادی.
من تو شوترهای نظامی کمپین سری MW1,2,3 و BO1 رو 4-3 باری بازی کردم، اما بدکامپانی کمِ کم 8-7 بار تموم کردم.
نمیخوام بگم از اونها بهتره نه، ولی یه جادویی داره که خیلی لذت بخش.

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
اخبار جدید از منتفی شدن نسخه نسل هشتم بازی حکایت داره هرچند تا خوده EA تایید نکنه نمیشه قطعی گفت

View attachment 202008
روز اولی که خبرش اومد که دی وان میاد رو گیم پس با خودم گفتم احتمالش خیلی کمه چون مایکی خودش هیلو رو داره و شایعه فورتزا و استارفیلد هم همچنان داغه و وقتی به اندازه کافی بازی داره که بیاد روی گیم پس دلیلی نداره اینقدر بخواد خرج کنه واسه بازی ای که یه جوری توی جذب مخاطبِ بخش چند نفره رقیب هیلو حساب میشه!
اما الان که فکرشو میکنم میبینم شاید تمایل EA واسه اوردنش روی گیم پس حتی بیشتر از مایکروسافت باشه! :D
واقعا الان سخته که battlefield بخواد توی‌ جذب مخاطب با cod رقابت کنه...خیییلی سخت!
و خب قطعا اومدنش روی گیم پس میتونه معادلات رو عوض کنه و حتی شاید موفقیت outriders بیشتر EA رو تحریک کرده واسه اینکار

هرچند هنوزم این معامله رو رویایی میبینم ولی بنظرم احتمالش هم کم‌ نیست :D

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
واقعا الان سخته که battlefield بخواد توی‌ جذب مخاطب با cod رقابت کنه...خیییلی سخت!
و خب قطعا اومدنش
والا اتفاقا مثل اب خوردنه براش تو موقعیت فعلی کالاف، cold war انچنان به دل طرفدارا کود ننشست و زیاد فحش خورد، وارزون هم که با اسلحه های کلد وار داد همرو در اورده شایعه قویم هست که امثال برمیگرده جنگ جهانی که خب این تیر خلاصه به کالاف فکر کنم با این حرکت ۲ سال طول بکشه ریکاور کنن، یعنی رسما بهترین فرصته برای بتل بیاد فینیشر بزنه روش

• Like
Reactions: m.d.makan

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
روز اولی که خبرش اومد که دی وان میاد رو گیم پس با خودم گفتم احتمالش خیلی کمه چون مایکی خودش هیلو رو داره و شایعه فورتزا و استارفیلد هم همچنان داغه و وقتی به اندازه کافی بازی داره که بیاد روی گیم پس دلیلی نداره اینقدر بخواد خرج کنه واسه بازی ای که یه جوری توی جذب مخاطبِ بخش چند نفره رقیب هیلو حساب میشه!
اما الان که فکرشو میکنم میبینم شاید تمایل EA واسه اوردنش روی گیم پس حتی بیشتر از مایکروسافت باشه! :D
و خب قطعا اومدنش روی گیم پس میتونه معادلات رو عوض کنه و حتی شاید موفقیت outriders بیشتر EA رو تحریک کرده واسه اینکار

هرچند هنوزم این معامله رو رویایی میبینم ولی بنظرم احتمالش هم کم‌ نیست :D
پول مایکروسافت احتمالا اینقدر خوبه که Eaرو‌راصی کرده از سود نسل 8بگذره ???

خدایی این همه پول که داره روی گیم پس خرج میکنه خیلی خیلی خفنه ??

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
لیستی از کنفرانس امسال EA play لیک شده که اگر این لیست فیک نباشه تاریخ ریلیز تمام بازی های 2021 که EA ناشرشون هست رو‌ مشخص میکنه و در این لیست تاریخ ریلیز بتلفیلد رو جمعه 28 آبان ماه مشخص کردن

8E33445D-691F-4536-AD91-57A06BE91464.jpeg

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
خود من فعلا بتل 3 و 4 و 1 رو دوباره نصب کردم و دارم لذت میبرم
بتل V هم اصلا ارزش وقت گذاشتن دوباره نداره .

تا تریلر یا گیم پلی ای از بازی بدن ما پیر شدیم ! شاید تو نمایشگاه E3 امسال ی دموی قابل بازی ازش ببینیم !
امیدوارم از بتل V درس گرفته باشه .

پهلوانان نمیمیرند (کال آف):)) :D :Shrewd:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر