شایعه اخبار جدید از BF4

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
83342987442525788164.png

به نظر می‌آید اطلاعاتی از شوتر بعدی دایس یعنی بتلفیلد 4 لو رفته است. یکی از اعضای فروم چینی ChiphHell با نام Archangel اطلاعاتی در این زمینه لیک کرده که به گفته‌ی وی از کنفرانس اختصاصی BF4 که برای تیم چینی EA تدارک داده شده بود آمده است.

نسخه‌ی آلفای بازی در کنفرانس به نمایش در آمد و به گفته‌ی کارکنان آمریکایی تیم چینی EA که در آن جا حضور داشتند، BF4 از 80 درصد قدرت موتور Frostbite 2 استفاده خواهد کرد (به گفته‌ی آن‌ها BF3 تنها از 30-40 درصد قدرت موتور استفاده کرده بود). تاریخ عرضه‌ی بازی فعلا برای 23 اکتبر 2013 در نظر گرفته شده و قرار است هم برای این نسل و هم برای نسل آینده‌‌ی کنسول های سونی و ماکروسافت (به همراه PC) عرضه شود. به این معنی که BF4 قرار است برای PS3 ،360 ،PS4 ،Xbox 720 و PC عرضه شود.

بر طبق صحبت‌های اعضای EA، بازی بر روی کنسول‌های فعلی در 30 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود، در حالی که نسخه‌های نسل بعدی آن در 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد. البته دایس ممکن است نسخه‌ی PC بازی را بر روی 100 فریم در ثانیه قفل کند (به همراه ساپورت تستلیشن و نورپردازی پویا).
کنسول‌های نسل بعد (به همراه PC) در مالتی پلیر از 64 بازیکن پشتیبانی می‌کنند. در مورد کنسول‌های فعلی همچنین ویژگی وجود ندارد (احتمالا 32 نفر).
مد Commander (به همراه ویژگی های جدید برای این مد مانند ابزار و امکانات جالب جدید) به همراه ساپورت Voice Commands برای مالتی پلیر تایید شده است. علاوه بر آن، بتل لاگ بهبودهای فراوانی یافته و این بار توانایی بیشتری برای یکپارچه سازی آمار و رکوردهای بازیکنان دارد. همچنین ویژگی ضبط ویدیو و اشتراک گذاری آن به بازی اضافه شده، به این معنی که بازیکنان پس از ضبط ویدیو می‌توانند آن را در بتل لاگ به اشتراک بگذارند و بقیه مستقیما آن ها را از طریق این سرویس تماشا کنند. ذخیره سازی Cloud برای رکوردها و آمارهای بازیکنان نیز تایید شده است. پروفایل هایتان رو می‌توانید از طریق دوایس‌های دیگر مانند IPad و ... کنترل کنید.
کیفیت بازی از همین حالا به BF3 رسیده است. به مانند BF3 سناریوی بازی در روزهای مدرن جریان دارد.
برای اولین بار در سری بتلفید NPCی زن در بازی وجود دارد و شما می‌توانید آن ها را در مولتی پلیر کنترل کنید. سه جناح روسیه، آمریکا و چین (به مانند BF2) برای بازی تایید شده.
ساخت بازی "به نظر می‌آید" در مجموع دو سال زمان ببرد (یک سال با یک تیم کوچک برای پری پروداکشن و کارهای مقدماتی (2012)) و 2013 نیز با تمرکز کل تیم دایس بر روی آن.

Soruce
Source

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
جووووووووووون. ;;)چه شود!!!! >:d<
Call of Duty برو کنار داریم میایم. :D
وحید؟ خب من الان چی بهت بگم؟8-|
دفعه قبل BF از روی خودش رد شد:biggrin1: ولی بهتره BC3 رو بسازن. خداییش خیلی جالب بود.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
EA تو نابود کردن IP خودش ید بالایی داره این نسخه بده میشه مشابه Medal پله پله شماره میده کلا 4 5 میرسه دیگه چیزی از بازی نمیمونه :p
دیگه BC رفت 2014 ............... 8-|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
باز کوبیدن شماره سوم توسط دوستان شروع شد!!!:|شماره چهارم هم هنوز نیومده خیلی دوستان شروع کردن!!!
چه دوستان بخوان چه نخوان شماره سوم با متای 89 یکی از برترین بازیهای پارسال بود,شماره چهارم هم مسلما واسه خودش غولی میشه!!
حالا هرچی میخواین بگین!!!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اگه واقعا به این وعده ها عمل کنن خودم اولین کسیم که میخرمش ! What Defaq is Xbox 720 ؟! اون Xbox 8 هست ! اینا که دیگه باید بدونن !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
وحید؟ خب من الان چی بهت بگم؟8-|
دفعه قبل BF از روی خودش رد شد:biggrin1: ولی بهتره BC3 رو بسازن. خداییش خیلی جالب بود.
ما که بخیل نیستیم bad compny 3 رو هم بسازن که رسما تلفات میدیم از شدت ذوق. :D
به هر حال call of duty برو کنار داریم میایم. :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نميدونم من حافظه ام خيلي توپه يا شما كم حافظه ايد:d
باو اينكه هم روي كنسولهاي نسل بعد هست هم روي نسل فعلي كه خبرش قبلا اومده بود
با اين تفاوت قبلا يه عده اومدن گفتن محال از ممكناته كنسولهاي نسل بعد در e2013 رونمايي بشن چون ما مهندس طراح اين كنسولها هستيد سوني و مايكرو هم بخوان بيان بگن e2013 رونمايي ميكنيم ما ميگيم كشك گفتند:lol:
دقيقا مثه جريان سري pes در اين نسل كه كونامي هر سال مياد ميگه فيفا بهتر از ما هست و شبيه سازه مابايد به اون برسيم ولي باز يه عده مهندس طراح soccer ميگن حرف نزن ما همگي ميدونيم pes بهتر از فيفا هست:))
نميدونم همچين كارشناس زبده اي در ايران پيدا ميشه يا مثه اين عزيزان همه جاي دنيا يافت ميشوند:d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
این خبر رو که خوندم اصن دیگه نمی تونم به جلد بتل 3 ای که این قدر بابتش پول دادم نگاه کنم :|
از هم اکنون بازی کردن این عنوان روی کنسول های نسل حاظر حرام اعلام می شود (نقطه):d[2]

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
عزیزان یک سوال مگه بیشتر از 60 فریم بر ثانیه برای چشم انسان قابل تشخیص هست؟؟؟
فک نکنم حتما از یک دیده دیگه ای این 100 فریم بر ثانیه رو عنوان کردن

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
عزیزان یک سوال مگه بیشتر از 60 فریم بر ثانیه برای چشم انسان قابل تشخیص هست؟؟؟
فک نکنم حتما از یک دیده دیگه ای این 100 فریم بر ثانیه رو عنوان کردن
چشم انسان تا 25 فرم بیشتر رو نمی تونه تشخیص بده یعنی این که همه چیز رو با سرعت 25 فرم بر ثانیه می بینه سرعت 100 فرم با 25 فرم از نظر چشم انسان هیچ فرقی با هم نداره فقط سرعت 100 فرم و حالا یا 60 فرم باعث میشه که شما هیچ افت فرمی (سرعت) رو داخل بازی احساس نکنی همین هیچ تفاوت خاصی با 25 فرم نداره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چشم انسان تا 25 فرم بیشتر رو نمی تونه تشخیص بده یعنی این که همه چیز رو با سرعت 25 فرم بر ثانیه می بینه سرعت 100 فرم با 25 فرم از نظر چشم انسان هیچ فرقی با هم نداره فقط سرعت 100 فرم و حالا یا 60 فرم باعث میشه که شما هیچ افت فرمی (سرعت) رو داخل بازی احساس نکنی همین هیچ تفاوت خاصی با 25 فرم نداره
متوجه نشدم من، اونوقت چطوری میشه که فرق 30 فریم با 60 فریم رو در یک نگاه ساده تشخیص میدیم؟ اگه 25 فریم بر ثانیه ببینیم، پس تصویر چه 60 فریم باشه چه 30 فریم باشه ما باید همون 25 ببینیم دیگه.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
دوستان میشه یکی برای من توضیح بده فرق این بازی تو کنسول نسل حاظر با بعدی چیه؟
یعنی تو نسل بعدی ها فقط تفتاوت فریمشونه؟
گرافیک هیچ فرقی نداره؟
اصلا درباره ی اینا توضیحی دادن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر