شایعه احتمال عرضه نسخه جدید بازی Dragon Age در سال 2023

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
طبق شایعه جدیدی که از سوی جف گراب مطرح شده، بازی Dragon Age 4 برای عرضه در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.
بازی Dragon Age 4

شب گذشته EA Play Live برگزار شد و الکترونیک آرتز در این رویداد، آخرین اطلاعات از مجموعه‌هایی مانند بتلفیلد، دد اسپیس و Grid را با طرفداران به اشتراک گذاشت. اما استودیوی BioWare مدتی قبل از برگزاری رویداد، اعلام کرده بود نسخه جدید بازی‌های Mass Effect و Dragon Age در برنامه حضور ندارند.

اکنون جف گراب، ژورنالیست وب‌سایت ونچربیت بازه زمانی عرضه Dragon Age 4 را لو داده. منابع او مدعی شده‌اند که این عنوان نقش آفرینی فانتزی برای انتشار در سال 2023 آماده خواهد بود. باید توجه داشت که شرکت EA تاکنون هیچ صحبتی درباره زمان انتشار بازی نداشته و این خبر فعلا یک شایعه محسوب می‌شود.

گراب در ادامه اضافه کرد که طرفداران نباید بابت روی آوردن دراگون ایج جدید به مدل لایو سرویس نگران باشند، چرا که نسخه جدید یک تجربه تک‌نفره داستان‌محور را ارائه خواهد داد. البته به گفته او بازی همچنان همانند Dragon Age: Inquisition دارای بخش چندنفره آنلاین خواهد بود.

بازی Dragon Age 4 ابتدا در سال 2018 معرفی شده بود و جز چند تریلر کوتاه و تصاویر هنری، تاکنون اطلاعات چندانی از آن منتشر نشده است. احتمال می‌رود که در سال 2022 بازاریابی بازی آغاز شود.​

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
رسمی
به گفته ی یکی از نمایندگان EA به رسانه ی کوتاکو،
مت گلدمن (senior creative director سری دراگون ایج) پس از توافق متقابل برای جدایی ، استودیوی Bioware را ترک کرد!!!!

پ.ن: بگاجی دیگر در راه است؟:/

Dragon Age's Creative Director Matt Goldman Has Left BioWare

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
رسمی
به گفته ی یکی از نمایندگان EA به رسانه ی کوتاکو،
مت گلدمن (senior creative director سری دراگون ایج) پس از توافق متقابل برای جدایی ، استودیوی Bioware را ترک کرد!!!!

پ.ن: بگاجی دیگر در راه است؟:/

Dragon Age's Creative Director Matt Goldman Has Left BioWare
احتمالا EA دیده یکسری بازی مثل Halo infinite میتونه موفق باشه (از اونطرف هم ubi داره AC infinite میسازه) و گفته خب بچه ها جمع کنید برگردید به همون لایو سرویس و دوباره پروسه تولید ریبوت کردن:|
فکر کنم کم کم باید انتظار داشته باشیم ریسپاون بیاد جور بایوور بکشه و یک دراگون ایج درست حسابی تحویل پلیرها بده.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تاپیک که نداره
من اینو آپ کنم:D

رسمی:
نام نسخه چهارم سری دراگون ایج Dragon Age Dreadwolf هستش
اواخر امسال قراره اطلاعاتی در رابطه با این نسخه منتشر کنن🔥

View attachment 257217
بایوور باید باور کنه که یکبار تونسته اینکویزیشن بسازه پس باز میتونه شاهکار بسازه ‌. باید مبارزات و‌سیستم قدرت ها رو فقط اورهال کنن یکم مبارزات تکراری نشه و ریل تایم تر باشه ‌‌البته اگر زیاد هم اکشن کنن اون ریتم خاص نوبتی وار سری زیر سوال میره ولی در کل جهان و جهانبینی سری خیلی عالی بود در اینکویزیشن .شخصیت ها برا خودشون انسان واقعی بودن با تمام ضعف ها و برتری ها و تصمیمات ...

خیلی خوب نوشته بودنشون . اون بحث معجزه‌در برابر اتفاق تصادفی خیلی قشنگ بود در دل داستان وقتی ایمان داران فکر میکردن آندراسته ما رو نجات داده ولی وقتی از ماسوال میشد میتونستیم اعتقاد پیدا کنیم و بگیم بله اندراسته پشت سرمون بوده و کمک الهی بهمون رسیده یا کلا انکار میکردیم امداد الهی رو .... خیلی قوی بود رایتنگ‌ لامصب برا خودش دنیایی داشت .

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
Dragon Age: Dreadwolf is releasing on PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X, and PC.

2023 تازه اگه 2024 نشه هنوز میان نسلی 8-| بابا بکشین بیرون دیگه
لوگوش منو یاد اون بازی موبایلیا که تریلراشون هیچ شباهتی به خود گیمش نداره میندازه :-" :D

Inoeex

کاربر سایت
Apr 1, 2014
224
تحلیل هایی که من از leak های اخیر خوندم این بود که بازی به 2023 نمیرسه و میافته برای 2024.

تغییراتی هم که در گیم پلی ایجاد شده شخصا برای من جالب نیست، به نظرم بازی رو سطحی میکنه اما باید دید.
این جور که معلومه بازی اکشن شده و گیم پلیش شبیه به FF15 هست.
فقط یک کاراکتر رو کنترل میکنی و نمیتونی بقیه اعضای تیم رو کنترل کنی.
همچنین UI بازی هم توی اسکرین شات های لیک شده مشخص بود، اون هم به نسبت ساده تر شده و فکر میکنم 3-4 تا ability بیشتر نمیشد داشته باشی.

تمام هیجان بازی قبلی برای من این بود که روی آخرین درجه ی سختی برم اژدها ها رو بکشم و بعد ازاکشن بازی رو pause کنم و فکر کنم الان روی کدوم کاراکتر سوییچ کنم و چه کاری انجام بدم.

تنها چیزی که جالب هست talent tree هست که ظاهرا خیلی پیچیده است اما من ترجیح میدادم که همون سبک و سیاق Inquisition حفظ بشه.
اون بازی یکی از 3 بازی برتر RPG برای من بود.

• Like
Reactions: m.a.t and Polaris

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر