احتمال رونمایی از BF4 در GDC

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
09594887157403737476.jpg

دعوت‌نامه‌هایی که EA برای خبرنگارها فرستاده است، احتمال رونمایی از BF 4 را بسیار بالا می برد. تصویر زیر دعوت نامه ای است که امروز از طرف EA برای IGN فرستاده شده و خبر از رویدادی در روز 26 مارس، ساعت 7 بعد ظهر [در همایش GDC] را می دهد. پالت رنگی که در عکس استفاده شده شباهت بی اندازه ای به BF3 و باکس آرت آن (پایین سمت چپ) دارد. "تاریخ را به خاطر بسپارید" در بالای تصویر نیز دیده می شود و به گفته ی IGN این رویداد (مراسم) قرار است در یکی از سالن های بزرگ سینما در سان فرانسیسکو [و در زمان همایش GDC] برگزار شود. با این موضوع که BF4 مدتی پیش نمایشی را در پشت درهای بسته با حضور خرده فروشی های معتبر به مانند گیم استاپ داشته است، آیا می توان گفت که در این رویداد شاهد اولین رونمایی رسمی بازی خواهیم بود؟

این اولین بار نیست که EA از همایش GDC برای معرفی کردن بازی های خود استفاده کرده است. در GDC پارسال شاهد اولین رونمایی از MoH: Warfighter و همچین محتوای اضافه‌ی Close Quarters برای BF3 بودیم. اولین رونمایی رسمی BF3 نیز در GDC دو سال پیش صورت گرفت.

GDC امسال که به مانند گذشته در سان فرانسیسکو برپا می شود، از 25 مارس آغاز شده و تا 29 مارس ادامه خواهد داشت.

Source

به روز رسانی:

EA تایید کرد که اولین رونمایی رسمی بازی در 26 مارس (GDC) صورت خواهد گرفت.

اولین والپیپر:

برجی که در عکس که دقیقا در سمت راست کرکتر بازی قرار دارد، به نظر می آید برج معروف Oriental Pearl (مروارید خاور یا گردان) در شانگهای باشد.

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
نمیدونم چرا، ولی من فکر می کردم قطعی شده رونمایی توی GDC :d
در نتیجه، سورپرایزی برای من در کار نبود :d

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
PS4 هم که تو GDC هست! :d یه نمایش نسل بعدی از بازی؛ اول از سینگل و بعدش از مولتی با 64 بازیکن رو کنسول با محیط های فوق العاده بزرگ! :d

پ.ن: (البته BF همچنان رو PC باید بازی بشه! :|:d)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
PS4 هم که تو GDC هست! :d یه نمایش نسل بعدی از بازی؛ اول از سینگل و بعدش از مولتی با 64 بازیکن رو کنسول با محیط های فوق العاده بزرگ! :d

پ.ن: (البته BF همچنان رو PC باید بازی بشه! :|:d)

آهان، همین خبر رو خونده بودم . البته شایعه بود، گفته بودن که قراره BF4 روی PS4 نمایش داده بشه :d

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
پالت رنگی که در عکس استفاده شده شباهت بی اندازه ای به BF3 و باکس آرت آن (پایین سمت چپ) دارد.
به احتمال 90٪ این دعوت‌نامه مربوط به BF4ـه. پالت! رنگی اینا لازم نیست. این فونت فقط تو یه بازی دیده شده، اونم BF3 بوده. اون فیلطر(!) رنگی و سبک انعکاس نور هم بیشتر از همه در Frostbite 2.0 استفاده میشه. بعلاوه PS همواره کنسولی در اولویت بالاتر نسبت به بقیه بوده، همه‌چی با هم جور درمیاد :d
Can't Wait !

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
میمیرم واسه BF :d
End Game برای BF3 که واقعا عالیه و پایان خوبی برای بازی بود
بی صبرانه منتظر BF4 هستم >:d

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
یه پک جدید و اعلام نشده برای BF3 پریمیوم
سولفیلیز میشیم. :|

خواهش میکنمفکر کردن بهش هم مورد داره
تو همین مدت هر وقت DLC و پک جدید اومده باش یه چند گیگ اپدیت فقط برا رفع باگ اومده که دهن مارو سرویس مخصوصا CD KEY های روسی همین چند روز پیش 7 گیگ اپدیت کردم بازی رو:|

پ.ن:خدا کنه دیگه رو اورجین نباشه دهن بچه های ایرانی و حتی بضی خارجی ها رو سرویس کرده این اورجین با این سرعت زپرتیش

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
خوب مثل اینکه اولین تیزر تریلر این هفته (فردا یا پس فردا) منتشر میشه. البته هنوز شایعه است.

Battlefield 4 to be Shown Soon? | Page 2 | BATTLEFIELDO

ادیت: فردا احتمالش زیاده! :d jrb از battlefieldo و یوزر KyleN از که اولین بار یه ویدیو از پری آلفای bf3 رو لیک کرده بود، خبر رونمایی و تیزر رو برای فردا تایید کردند.

------------

و اینم مثل این که یه تیکه ای از باکس آرت بازیه: (دو سه نفر مثل اینکه تاییدش کردن)

1qbwavcin5mr2wd7d82.jpg

تصویر اصلی:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
Bf3 روي كنسول هاي اين نسل اصلا خوب نبود و تفاوت زيادي با نسخه pc داشت ولي bf4 قطعا تجربه اي يكساني رو براي كنسول هاي نسل بعد و pc به ارمغان مياره و همه ميتونن ازاين عنوان لذت ببرن.
بي صبرانه منتظر ديدن گرافيك اين بازي روي كنسول هاي نسل بعد هستم.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
رونمایی کامل در 26ام مارچ تایید رسمی شد. امیدوارم تا آخر امشب تیزر و باکس آرت رو داشته باشیم.

4Bm.png

5Bm.png

https://twitter.com/geoffkeighley/status/312632636835246080

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

اولین عکس (والپیپر) ....

uef2x0mrrqopxrc3tis.jpg

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این برجه جفت کرکتر مال شانگهایه:

bhumpzmubcddhwddnflb.bmp

220px-Shanghai_oriental_pearl_tower.JPG

پس کلا تا حالا هرچی اون لیکه که چند وقت پیش اومد درست بوده. (خبر DLC جدید و بعدم این که چین هم یکی از جناحاس و تو بازیه).

پیشنهاد میشه دوباره بخونیدش: :d
http://forum.bazicenter.com/thread70418/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر