اجرا نشدن بازی خدای جنگ 2 در PS2

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
سلام خسته نباشید من PS2 هاردخور دارم و بازی خدای جنگ 2 رو نصب کردم ولی اجرا نمیشه وارد بازی میشه ولی اجرا نمیشه در ضمن من خدای جنگ1 رو دارم واجرا میشه بازی هم کردم فقط مشکلم خدای جنگ2 هستش لطفا اگه میشه راهنماییم کنید

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
هارد اینترنال با برنامه HDLOODER همین که میزنم روی بازی همون اول که میخوام بازی کنم دیگه بالا نمیاد یعنی شروع بازی که انتخابش میکنم

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
از کجا باید بدونم ورژن چندم هستش بعدش چجوری ورژن جدید رو پیدا کنم آخه من مشهدم و اینجا هم که دستگاهو بردم پیششون اینقدر قدیمی بود که از دستگاه چیزی نمیدونستن

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
سلام ممنون از راهنمایتون ولی من رفتم matrix infinity manager دانلود کنم صفحه های وب قدیمی بود لینک های دانلود اصلا باز نمیشد شما ندارین برام فایلشو بفرستین

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
سلام من داشتم روی هارد کار می‌کردم یه دفعه اطلاعاتش پرید بعد هرطور بود اطلاعات رو برگردوندم و الان با وینهیپ که هاردو باز میکنم همه بازی ها میاد بالا ولی روی دستگاه که نصب میکنم ماتریکس اجرا میشه ولی دیگه بعدش صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد لطفا کمکم کنین موندم توی این وضعیت و از نرم افزار مننجر چجوری باید استفاده روی کامپیوتر. اگه امکانش هست یه شماره تماس بدین بتونم زنگ بزنم تلفنی صحبت کنم راهنمایی کنین

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
از opl استفاده کن hd loader رو بعضی بازیها خوب پچ نمیکن قدیمی..خودم god of war 1 و۲ روچندین بار تا آخر بردم با نتوورک آدابتور..بدون کوچکترین مشکل ..هارد کنسولم 500 گیگ..
در ضمن بهترین هارد برای ps2 توشیبا هست اگه گیر بیاری عالی ظرفیت ide ..

Attachments

• IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۵۳۸.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۵۳۸.jpg
    837.5 KB · مشاهده: 25
  • IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۷۵۸.jpg
    IMG_۲۰۱۸۰۷۳۰_۲۰۳۷۵۸.jpg
    566.8 KB · مشاهده: 24
  • IMG_۲۰۱۷۱۱۰۹_۱۷۱۶۰۳_optimized.jpg
    IMG_۲۰۱۷۱۱۰۹_۱۷۱۶۰۳_optimized.jpg
    121.1 KB · مشاهده: 21

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
چون من شدیدا کارم گیره مشهد یاد ندارن درست کنن گفتم شماره تونو میدادین باهاتون صحبت می کردم چون کارم راه نیوفته باید برم یک دستگاه دیگه بخرم

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
ما اومدیم هاردو دستکاری کردیم همه اطلاعات پاک شد الان با وین هیپ ریپیر کردیم اطلاعات برگشته. من قبلا که دستگاهو روشن میکردم L1 نگه می‌داشتم تا hdloader اجرا بشه بازی‌ها بیان بالا ولی الان که L1 نگه میدارم هیچی بالا نمیاد صفحه سیاه میشه بعد شما میگین با opl کار کنین بعد گفتین که opl رو بریزم توی هارد دستگاه ولی دستگاه من چون بوتشو تغیر دادن فلش نمیگیره بعد لنزشم گرفتن همون 14 سال پیش برداشتن الان من این دستگاهو چجوری مثل روز اولش کنم

mohammad2018

کاربر سایت
Aug 1, 2019
15
با winhiip چه کاری انجام دادید ؟ وقتی ps2 رو روشن میکنید از دکمه های shortcut استفاده کنید البته خیلی از این مبدلهای ide به usb هم آشغال و خرابکارند.
با اون کاری نکردیم با یه نرم افزار دیگه که شبیح همین وین هیپ بود اومدیم از بازی ها کپی بگیریم بعد ارور اومد چندبار یه دفعه کل پوشه ها رفت بعد با وین هیپ ریپیر کردیم فایل ها برگشت حتی بازی هایی که قبلا با خود دستگاه پاک کرده بودم اومدن ولی موقعی که دستگاه روشن میکردم L1 نگه می‌داشتم هیچی بالا نمیاد راهی نیست مستقیم با pc انتقال بدیم توی هارد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر