اجرای بازی ها از طریق هارد با فرمت های FAT32/ NTFS

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
الان من SSBB رو دانلود کردم ولی نمیتونم توی درایو FAT32 بریزمش..........
بازی هایی با حجم بیش از 4 گیگ به دو قسمت تقسیم می شوند.
با توجه به این باید چه کنم؟:d
ویرایش:
به WBFS که تبدیل کردم خودش 2تا شد:d

آخرین ویرایش:

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
با سلام نصب شده ولی وقتی از تو کانال wii برنامه رو اجرا میکنم دوباره برمیگرده منو wii در ضمن اون دوتا فایل dol لینکاش خرابه ؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
بچه ها من میخوام ssbb رو از روی فلش اجرا کنم. ولی وقتی از روی دی وی دی با نرم افزار wii backup manager ایمیج wbfs میخوام بگیرم توی dvd9 دوتا فایل نشون میده هر کدوم 6.9 گیگ (جمعا 13.5 گیگ!)! هر کدومم میریزم روی فلش usb loader gx نمیتونه بازش کنه و همونجا wii میره توی کما. کسی میدونه اشکال از خود دیسک یا راه دیگه ای داره؟

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
بچه ها من میخوام ssbb رو از روی فلش اجرا کنم. ولی وقتی از روی دی وی دی با نرم افزار wii backup manager ایمیج wbfs میخوام بگیرم توی dvd9 دوتا فایل نشون میده هر کدوم 6.9 گیگ (جمعا 13.5 گیگ!)! هر کدومم میریزم روی فلش usb loader gx نمیتونه بازش کنه و همونجا wii میره توی کما. کسی میدونه اشکال از خود دیسک یا راه دیگه ای داره؟
باید به دو تا اسپلیت شه که یکیش حدود 4 گیگ یکیشم حدود 3 گیگ.
اصلا امکان نداره توو فلش فت32 فایلی با حجم بالا تر از 4 گیگ جا بگیره!!!
بعد جفتشون باید باهم تو یه فولدر کنار هم توو فلش باشن.
(جدیدترین کپی خور و CIOS و ازین خضعولات:D هم داشته باشی بد نیست اگه نشد:D)
در ضمن اگه دیسک مشکل داشت اصلا تو بکاپ منیجر نشون نمیداد
موفق باشین

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
باید به دو تا اسپلیت شه که یکیش حدود 4 گیگ یکیشم حدود 3 گیگ.
اصلا امکان نداره توو فلش فت32 فایلی با حجم بالا تر از 4 گیگ جا بگیره!!!
بعد جفتشون باید باهم تو یه فولدر کنار هم توو فلش باشن.
(جدیدترین کپی خور و CIOS و ازین خضعولات:D هم داشته باشی بد نیست اگه نشد:D)
در ضمن اگه دیسک مشکل داشت اصلا تو بکاپ منیجر نشون نمیداد
موفق باشین
خیلی خیلی ممنون
ممکنه بگید اینو چطوری میشه دو تیکه ش کرد؟
البته زلدا 2011 رو فکر کنم بالای 4 گیگ بود و از این بابت مشکلی نداشت

BeauTeenBoy

کاربر سایت
Feb 7, 2013
102
خیلی خیلی ممنون
ممکنه بگید اینو چطوری میشه دو تیکه ش کرد؟
البته زلدا 2011 رو فکر کنم بالای 4 گیگ بود و از این بابت مشکلی نداشت
خواهش
خود Wii Backup Manager وقتی داره به اصطلاح به WBFS تبدیل میکنه، به 2 تیکه تقسیم میکنه
مگه اینکه تو تنظیماتش ور رفته باشی:D:

تو آپشن>تنظیمات>FAT32/NTFS> قسمت WBFS Split Style روی 4 گیگ باشه

بهتره محل ذخیره فایل تبدیل شده رو روی فلش بزارین!!

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

سلام

اون هارد 500 به احتمال زیاد هِدِش خراب شده ، شما وقتی به pc میزنی هم همین صدا رو میده ؟
این لودرا داخل خود وی هم هاردها رو یه خورده با تاخیر میشناسن
شما یه کاری کن ببین میتونی با نرم افزار زیر هارد رو بشناسی
WiiMC Downloads
یه پلیر هست اگه هارد رو سریع شناخت پس اون لودر ها هم باید بشناسن
اون لودرها آخرین ورژنشون رو تست کردی ؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام

اون هارد 500 به احتمال زیاد هِدِش خراب شده ، شما وقتی به pc میزنی هم همین صدا رو میده ؟
این لودرا داخل خود وی هم هاردها رو یه خورده با تاخیر میشناسن
شما یه کاری کن ببین میتونی با نرم افزار زیر هارد رو بشناسی
WiiMC � Downloads
یه پلیر هست اگه هارد رو سریع شناخت پس اون لودر ها هم باید بشناسن
اون لودرها آخرین ورژنشون رو تست کردی ؟

عزیز یه سوال جایی نوشته میشه دسته pc که usb هست با نصب برنامه خاصی به wii وصل کرد استفاده کرد
آیا الان امکانش هست؟ چوری انجام میشه؟ همه بازیا اجرا میکنه یا فقط بازیایی که با دسته ویی کلاسیک انجام میشن رو ساپورت میکنه؟

mostafajan

کاربر سایت
Nov 9, 2011
10
سلام

من یک سوال تخصصی در مورد کنسول وی داشتم اگر از دوستان کسی میدونه ممنون میشم جواب بده

داخل این تاپیک پرسیدم سوالمو

آیا ریجن فری کردن کنسول از طریق PriiLoader یا تغییر ریجن باعث از بین رفتن قابلیت بازی آنلاین میشه ؟

اگر ممکنه داخل تاپیک جواب بدین که بقیه دوستان هم استفاده کنن و در موردش بحث کنیم

متشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر