اجرای بازی های XGD3 بعد از آپدیت Dae.bin

• Thread starter Thread starter Heska
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام دوستان
من یه مدت اخبار xbox رو نگاه نکردم ماشاالله باید هر وز یه سر زد
می خواستم بدونم کاربر title update کجاست؟ برای lt2 استفاده میشه یا lt3?
من lt3 رو به کمک شما ریختم . و الان بازیهای جدید میاد شکر خدا اما بازیی که دوسش دارم Forza MotorSport 4 رو نمیاره و ارور the disk not support میده.!
چوطوری این بازی رو اجرا کنم ؟ title update به کار نمیاد دیگه ؟ :( یا فقط تنها راهش پچ و رایت دوبارس؟ گرون میدن dvd هاش رو ! راهه دیگه نداره ؟
ممنون از پاسختون :)
یا علی
تایتل آپدیت رو فراموش کن.
اگه می‌تونی خودت پچ و رایت کن اگه نه دوباره بخر.

سلام بر شما
من تازه ایکس باکس خریدم و آپدیت ال تی 3 هست. بازی مس افکت 3 برای من اجرا نمی شه.با آپدیت کردن می تونم بازی کنم؟ خطر نداره؟

---------- نوشته در 08:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:03 PM ارسال شده بود ----------

چرا وقعی که می خوام horizon رو نصب کنم ارور میده؟

دوستان من بازي COD Modern Warefare3 رو بعد از آپديت با كمك همين Horizon تونستم اجرا كنم ولي بعد از اجراي بازي و اينكه ميخوام آنلاين بازي كنم ميگه يه دانلود آپديت بايد انجام بدي كه 6 مگ حجمشه. بعد از دانلود اون باز دوباره ديسك اجرا نميشه و ميگه ديسك ساپورت نميشود. مشكل از كجاست؟؟ درمون ميشه ؟

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

آقا يه سوال ديگه . باور كنين خيلي گشتم هاااااا اما نديدم اصلا. اين LT+3 رو چجوري بايد بريزم رو سيستمم؟؟؟ اصلا از كجا بدونم LT+3 هست دستگام يا LT+2؟؟؟؟؟

راستي من از كجا بدونم درايور كنسولم چه مدلي هست؟؟؟

دستگاهت رو باز کن روش نوشته که چه مدلیه !

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من بازي COD Modern Warefare3 رو بعد از آپديت با كمك همين Horizon تونستم اجرا كنم ولي بعد از اجراي بازي و اينكه ميخوام آنلاين بازي كنم ميگه يه دانلود آپديت بايد انجام بدي كه 6 مگ حجمشه. بعد از دانلود اون باز دوباره ديسك اجرا نميشه و ميگه ديسك ساپورت نميشود. مشكل از كجاست؟؟ درمون ميشه ؟

---------- نوشته در 07:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:02 PM ارسال شده بود ----------

آقا يه سوال ديگه . باور كنين خيلي گشتم هاااااا اما نديدم اصلا. اين LT+3 رو چجوري بايد بريزم رو سيستمم؟؟؟ اصلا از كجا بدونم LT+3 هست دستگام يا LT+2؟؟؟؟؟

اموزش ریختن LT3 تو بخش فریم ویر هست . ( یه کم با حوصله تیتر تایپیک ها ) رو بخونی پیداش میکنی .

هم از داشبوردش میتونی بفهمی و هم اینکه بازی های DG3 رو نخونه میشه فهمید که LT3 هست LT2 .

اگه دستگاه هت اخرین نسخه CALL OF و یا اسکایریم و یا WITCHER رو نخونه یعنی LT2 هست .

دستگاهت رو باز کن روش نوشته که چه مدلیه !

---------- نوشته در 10:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:00 PM ارسال شده بود ----------

اموزش ریختن LT3 تو بخش فریم ویر هست . ( یه کم با حوصله تیتر تایپیک ها ) رو بخونی پیداش میکنی .

هم از داشبوردش میتونی بفهمی و هم اینکه بازی های DG3 رو نخونه میشه فهمید که LT3 هست LT2 .

اگه دستگاه هت اخرین نسخه CALL OF و یا اسکایریم و یا WITCHER رو نخونه یعنی LT2 هست .

ممنون از توضيحاتت. با اين حساب LT+3 هست ديگه دستگام. به نظرت اصلا كاره من هست LT+3 نصب كنم؟؟ يا همون بهتره بدم بيرون برام بريزن؟؟؟

ممنون از توضيحاتت. با اين حساب LT+3 هست ديگه دستگام. به نظرت اصلا كاره من هست LT+3 نصب كنم؟؟ يا همون بهتره بدم بيرون برام بريزن؟؟؟

ریسکه . اگه میتونی انجام بده . وگرنه که دستگاهت میشه dvd پلیر !!!! برای درست کردنش هم باید 60 تا 70 تومان پیاده بشی !! تازه این برای وقتیه که بورد درایور رو بسوزونی !!! اما DVD KEY رو نتونی در بیاری !!! فاتحمه الصلوات !!!! من کارم اینه و تا الان 100 تا دستگاه رو به روش سوزنی زدم .

اما اگه مسلط باشی و دقیقا طبق اموزش ها پیش بری موفق میشی !! فقط باید دعا کنی یک دفعه برق نره وسط DVD KEY گرفتن !!!

سلام
من دستگاهم ال تی 2 هستش.از سایت Xbuc تایتل اپدیت ویچر رو برای پال دانلود کردمو رو هارد ریختم.همون اول درست شد که تونستم 1 ساعتی بازی کنم.فرداش که خواستم بازی کنم باز دوباره همون ارور اجرا نشدن بازی رو داد دوباره تایتل آپدیت ریختم درست شد! ولی الان دیگه هر کار میکنم بازی اجرا نمیشه... دیسک بازی هم 100 در صد درسته.مشکل از آپدیته؟

سلام
من دستگاهم ال تی 2 هستش.از سایت Xbuc تایتل اپدیت ویچر رو برای پال دانلود کردمو رو هارد ریختم.همون اول درست شد که تونستم 1 ساعتی بازی کنم.فرداش که خواستم بازی کنم باز دوباره همون ارور اجرا نشدن بازی رو داد دوباره تایتل آپدیت ریختم درست شد! ولی الان دیگه هر کار میکنم بازی اجرا نمیشه... دیسک بازی هم 100 در صد درسته.مشکل از آپدیته؟

سلام دوست عزیز .
اول اینکه بازی witcher 2 ، روی دیسک های GD3 هست وبرای اجراش حتما باید LT3 داشته باشی . وگرنه اجرا نمیشه .
اون ERROR برای اینه که PATCH نسخه WITCEHR شما با LT3 دستگاه یکسان نیست . شما اصلا نمیتونی دیسک های GD3 رو با LT2 بازی کنی .

حالا اینکه شما چه طوری تونیستی یه ساعت بازیکنی جای تعجبه !!!
به هر حال برای اینکه به مشکل نخوری دستگاه ات رو به LT 3 ارتقا بده .

ضمن اینکه اپدیت های اون سایت برای فریمور و ... نیست .

سلام دوست عزیز .
اول اینکه بازی witcher 2 ، روی دیسک های GD3 هست وبرای اجراش حتما باید LT3 داشته باشی . وگرنه اجرا نمیشه .
اون ERROR برای اینه که PATCH نسخه WITCEHR شما با LT3 دستگاه یکسان نیست . شما اصلا نمیتونی دیسک های GD3 رو با LT2 بازی کنی .

حالا اینکه شما چه طوری تونیستی یه ساعت بازیکنی جای تعجبه !!!
به هر حال برای اینکه به مشکل نخوری دستگاه ات رو به LT 3 ارتقا بده .

ضمن اینکه اپدیت های اون سایت برای فریمور و ... نیست .
مگه میشه؟منظورت همون XGD3 ? من دارک سول - اسکایریم رکانینگ رو روی ال تی 2 با همین تایتل آپدیت بازی کردم! فقط این ویچر اینطوری شده! بازیش روی ال تی 2 دوستم کامل اجراشد! ولی اون Dae.bin رو نداره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or