اجرای بازی های XGD3 بعد از آپدیت Dae.bin

• Thread starter Thread starter Heska
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من هم مشکل disk not suportرو دارم، این روشی که شما گذاشتید حتما می بایست دستگاه هارد داشته باشه ؟ یا با انتقال همون فایل آپدیت تو فلش مشکل حل میشه ؟ من اسسین رو آپدیتش رو تو فلش با همون برنامه ای که گذاشته بودید ریختم، ولی باز هم همون ارور اعصاب خورد کن رو داد !
راستی من از زمانی که آخرین بار به لایو وصل شدم و این آپدیت لعنتی رو گرفتم،دیگه نرفتم لایو، شنیدم تو اتصال دوباره این ویروس وضعیت دستگاه رو مخابره می کنه و ریپورت برای فلگ شدن رو میده،آیا درسته این مطلب؟

من الان یه مشکلی پیدا کردم

من تازه با ایکس باکس لایو اکانت ساختم و کانکت شدم یه اکانت گلد یه ماهه گرفتم , بازی nfs run و call of duty modern 3 را اجرا کردم, الان دیگه این 2 بازی تو دستگاه اجرا نمیشه ولی بازی کپی دیگه که دارم کار میکنه ضمنا دستگاه من LT 2 آپدیت جدید کردم, الان راهی وجود داره این 2 بازی دوباره کار کنه و ضمنا اگه 1 ماه اکانت تمام بشه مشکلی برای بازی کردن پیش می اید؟؟؟
:((=((

من الان یه مشکلی پیدا کردم

من تازه با ایکس باکس لایو اکانت ساختم و کانکت شدم یه اکانت گلد یه ماهه گرفتم , بازی nfs run و call of duty modern 3 را اجرا کردم, الان دیگه این 2 بازی تو دستگاه اجرا نمیشه ولی بازی کپی دیگه که دارم کار میکنه ضمنا دستگاه من LT 2 آپدیت جدید کردم, الان راهی وجود داره این 2 بازی دوباره کار کنه و ضمنا اگه 1 ماه اکانت تمام بشه مشکلی برای بازی کردن پیش می اید؟؟؟
:((=((
خسته نباشی
همین تاپیک رو از اول با دقت بخون

---------- نوشته در 09:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:24 PM ارسال شده بود ----------

اینم tu جدید BF3 حالشو ببرین
http://www.mediafire.com/?2hozp0vlk7z9z7d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or