اجرای بازی های Ps1 در Psp

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
اول از دیسک بازی ایمیج بگیر(ISO) بعد برنامه PsGUI221beta را باز کن خودش تبدیلش میکنه.بعد بریز توی پوشه:
PSP/Game
به همین راحتی

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
اول از دیسک بازی ایمیج بگیر(ISO) بعد برنامه PsGUI221beta را باز کن خودش تبدیلش میکنه.بعد بریز توی پوشه:
PSP/Game
به همین راحتی

دوستان لطفا کمک کنید من بازی کرش رو طبق این آموزش اجرا کردم به خوبی اجرا شد ولی اصلا نمیتونم فوتبال اجرا کنم 98 رو انتحان کردم 2002 و 2004 و ... همشونو امتحان کردم ولی وقتی اجرا میکنم ارور میده و اجرا نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
دوستان لطفا کمک کنید من بازی کرش رو طبق این آموزش اجرا کردم به خوبی اجرا شد ولی اصلا نمیتونم فوتبال اجرا کنم 98 رو انتحان کردم 2002 و 2004 و ... همشونو امتحان کردم ولی وقتی اجرا میکنم ارور میده و اجرا نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

پلاگین Popsloader رو نصب کنید و هنگام اجرای بازی R رو بگیرید از لیست ورژن های مختلف رو تست کنید تا رو یکیش بازی اجرا شه .

بازی Skull Monkeys رو به هیچ عنوان نمیتونید اجرا کنید .
Resident Evil 2 هم اجرا کردنش کمی سخته ولی غیر ممکن نیست باید این نسخته رو دانلود کنید :

http://extratorrent.com/torrent/1321743/Resident+Evil+2+for+PSP+(Guaranteed+100%+Working).html

و از منوی انتخاب ورژن نسخه 3.80 رو انتخاب کنید .

لینک دانلود PopsLoader :
http://rapidshare.com/files/418067723/popsloader.zip.html

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا

من خودم 2004 والون 3 را امتحان کردم جواب داد.
مراحل را درست میری؟

wilsod0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
26
سلام
من بازي fear effect2 رو هم گرفتم سيدي 1رو بازي كردم سيدي دوم باز با برنامه ي psxtopsp تبديل كردم باز همون پيغام unknow disk format رو موقع سوييچ ديسك بم داد ومگه نميشه بازي هاي چند سيديو كه اخرش سيو نداره رو پي اس پي بازي كرد تورو خدا ي جوابي يه راحلي بم بگيد من خيلي fear effect رو دوست دارم تورو خدا جوابم رو بديد منتظرم.با برنا مه ي ديگه ام تست كردم باز همن اررور احلي برنامه ي اراعه نشده براي اين مشكل؟شما گفتيد تو فريمورهاي جديد اين مشكل حل ميشه الاان كه جن دي 3 5.50 هم اجرا كردم باز نشد تورو خدا كمك كنيد بم بگيد چيكار كنم

wilsod0

کاربر سایت
Jul 19, 2010
26
اقا من كار كردن با IMPALER PSX رو ياد گرفتن اينقدر كه دير جواب ميديدو اهميت به حرف نميديد باش فايل EBBOT از دو سيدي ساختم باز ارور UNKNOWN DISK FORMAT رو ميده موقع سوييچ ديسك...هيچ كي نيست منو تو اين سايت راهنماييي كنه نزديكه دو ماه اين سوالمو تكرار مينم كه براي بازي هاي چند سيدي كه كه اخرش سيو نداره چي كنم اين ارور چي كه ميده..اين برنامه ي دارك الكس الكيه كه نوشته؟

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
من تبدیل شده یه بازی رو از یه سایتی گرفتم و ریختم تو پوشه گیم اما اصلا آیکون بازی رو نمیاره چیکار کنم؟1 فایله eboot هستش.فریم ورمم 5/5 هست

Mahsima

کاربر سایت
Apr 11, 2009
2
سلام دوستان!
كسي تا حالا بازي THE Neverhood رو بر روي PSP امتحان كرده؟؟ جواب ميده يا نه؟
فريمور من 4.01 M33 هست ، به نظرتون اين بازي اجرا ميشه؟ (آخه مي خوام ببينم ارزش دانلود كردنش رو داره يا نه؟)

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
با سلام و تشکر فراوان از همه ی دوستانی که زحمت کشیدند و به همه کمک میکنن!!
من یه psp 2004 دارم با 5.50 gen-d3
من دو تا بازیه رزیدنت اویل 3 و پارازیت ایو 2 رو با چندتا برنامه مختلف ازشون ایمیج گرفتم و بازم با چند تا برنامه مختلف به فایل pbp تبدیل کردم و تو مسیری که گفته شده بود یعنی:
psp\game\esme bazi
کپی کردم ولی وقتی که بازی رو اجرا میکنم صفحه ی لوگوی پلی استیشن میاد ولی دیگه جلوتر نمیره!!
خواهشا لطف کنید و کمک کنید
خیلی ممنون میشم
من با ultra iso و alcohol 120 ایمیج گرفتم و با psx2psp و popstation تبدیل کردم ولی نشد که نشد!!
در ضمن تمام تنظیماتی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم ولی........
خواهشا کمکم کنید
خیلی خیلی ممنون میشم!!!!
دستتون درد نکنه!!!

foadkratos

کاربر سایت
Dec 10, 2010
174
نام
مصطفی
با سلام و تشکر فراوان از همه ی دوستانی که زحمت کشیدند و به همه کمک میکنن!!
من یه psp 2004 دارم با 5.50 gen-d3
من دو تا بازیه رزیدنت اویل 3 و پارازیت ایو 2 رو با چندتا برنامه مختلف ازشون ایمیج گرفتم و بازم با چند تا برنامه مختلف به فایل pbp تبدیل کردم و تو مسیری که گفته شده بود یعنی:
psp\game\esme bazi
کپی کردم ولی وقتی که بازی رو اجرا میکنم صفحه ی لوگوی پلی استیشن میاد ولی دیگه جلوتر نمیره!!
خواهشا لطف کنید و کمک کنید
خیلی ممنون میشم
من با ultra iso و alcohol 120 ایمیج گرفتم و با psx2psp و popstation تبدیل کردم ولی نشد که نشد!!
در ضمن تمام تنظیماتی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم ولی........
خواهشا کمکم کنید
خیلی خیلی ممنون میشم!!!!
دستتون درد نکنه!!!

دوستان عزیز خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر