اجرای بازی های Ps1 در Psp

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
پس باید به 3.51M33 فریمور ارتقا بدم ببینم چی میشه راستی بیرون چقدر می گیرن این کارو می کنن مهدی جان بعدش فریمور من که 3.10OE A هستش برای آپدیت مشکلی نداره ؟
بعد بنظرت خودم آپدیت کنم یا بدم بیرون من تا حالا با PSP از این کارا نکردم و چون تازه و اتفاقی این کنسول رو خریدم زیاد در موردش تحقیق نکردم و اطلاعات ندارم . (دقیقا برعکس 360م ) . :blushing:
(راستی آموزشتم برای ریختن این فریمور دیدم به نظر اصلا سخت نیست ولی از این می ترسم که دستگاه Brick بشه اگه وسط نصب این فریمور یهو ارور نصب بده و یا چه می دونم قفل کنه می تونم دستگاه رو خاموش کنم و از اول کارو شروع کنم بریک نمی شه ؟ )
راستی توی سایت کسی هست که این بازی رو تا آخرش رفته باشه و مشکلی نداشته باشه ؟
من ندارم رفتم از بیرون گرفتم لامسب خیلی گرون بود 300 تومن :laughing::laughing: خدایی اگه اجرا نشه حاضرم بخاطرش دوباره PS1 بخرم (نمی دونم یهو اصلا چرا یاد قدیما افتادم و دوباره دیونه این بازی شدم با اینکه چند صد بار تا آخرش رفتم :confused: ) بازی Evil2 رو رفتم و مشکلی نداشت این یه دونه نمی دونم چرا اذیت می کنه بین این همه بازی اد زدو این خراب در اومد شانسو می بینی . :((
چقدر سوال کردم !! .
راستش اصلا سخت نيست. روششم توي اين تاپيك گذاشتم اگه شارژ كافي داشته باشي و وسط كار باتري رو در نياري يا مموري در نياري و يا خاموش نكني دستگاهو فكر نميكنم مشكلي پيش بياد.

ساده است. اگه مايل بودي تبديل كن. در مورد بيرون راستش نميدنم چقدر ميگيرن.

فريمورتم مشكلي نداره راحت ميتوني تبديل كني. اونجا ها كه نوشتم OE رو بايد انجام بدي.

در مورد سوالتم بايد بگم اگه وسط نصب دستگاه رو خاموش كني باعث بريك شدن دستگاه ميشي پس هيچ وقت اين كارو نكن.

300 تومن؟ :) از كجا؟ :)

من خودمم يه مشكل رو اجراي بازي Crash Bandicoot دارم يعني بازي رو با فايل EBOOT و Key مي ريزمش داخل پوشه گيم روي CFW 3.51 M33_3 ولي وقتي مي خوام برم داخل بازي مي ياد بيرون و يه ارور مي ده كه يه عدد توش نوشته! كسي مي دونه بايد چيكار كنم!
فايل Eboot و Key رو ميريزي داخل يه فولدر بعد كپيش ميكني در X:\PSP\GAME درسته؟
دقيق نميدونم مشكل چيه. عددي كه زير Error مينويسه رو برام بنويس شايد تونستم كمكي كنم.

آخرین ویرایش:

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
فايل Eboot و Key رو ميريزي داخل يه فولدر بعد كپيش ميكني در X:\PSP\GAME درسته؟
دقيق نميدونم مشكل چيه. عددي كه زير Error مينويسه رو برام بنويس شايد تونستم كمكي كنم.

بله،فايل EBOOT و Key رو كپي مي كنم داخل يك پوشه همنام با اسم بازي(Crash Bandicoot) و اين پوشه رو داخل مموري قسمت PSP>GAME كپي مي كنم، حتي داخل GAME150 هم كپي كردم ولي بازم نتيجه نداد.
دوباره بازي رو پورت كردم وگيم آيدي رو داخلش يه تغييراتي ايجاد كردم ولي بازم نتيجه نداد(اين دفعه بعد از لوگوي Warning دستگاه كاملا قفل مي كرد و تنها چارش خاموش كردنش بود!)

دفعه اول يك عددي شبيه اين مي داد درست يادم نيست !(8100210)

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
بله،فايل EBOOT و Key رو كپي مي كنم داخل يك پوشه همنام با اسم بازي(Crash Bandicoot) و اين پوشه رو داخل مموري قسمت PSP>GAME كپي مي كنم، حتي داخل GAME150 هم كپي كردم ولي بازم نتيجه نداد.
دوباره بازي رو پورت كردم وگيم آيدي رو داخلش يه تغييراتي ايجاد كردم ولي بازم نتيجه نداد(اين دفعه بعد از لوگوي Warning دستگاه كاملا قفل مي كرد و تنها چارش خاموش كردنش بود!)

دفعه اول يك عددي شبيه اين مي داد درست يادم نيست !(8100210)
با برنامه های مخصوص مثل alcohl 120 و... از بازی اصلی ایمج بگیرید و بعد تبدیل کنید

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
مهدی جان همه جا بازیهای PS1 رو 300 میدن من امروز حتی 250 تومن هم خریدم بازی Resident Evil 1 رو :biggrin1: .
راستی اگه بریک بشه دیگه درست نمیشه ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جان همه جا بازیهای PS1 رو 300 میدن من امروز حتی 250 تومن هم خریدم بازی Resident Evil 1 رو :biggrin1: .
راستی اگه بریک بشه دیگه درست نمیشه ؟
براي بازي هاي PS1 بريك بشه؟ نه به خاطر PS1 بريك نميشه.

ولي كلا اگه دستگاه بريك بشه. نميشه كاريش كرد مگر اينكه مود چيپ يا مادربرد خريده بشه.

Craig Marduk

کاربر سایت
Apr 29, 2007
144
بازي harvest moon رو گرفتم ژاپنيه :(
نمي دونيد چه جوري اينگيليسي مي شه ؟

متاسفانه نمي شه كاريش كرد! شما بايد نسخه انگليسي بازي رو مي گرفتيد.
براي منم همين مشكلو داره.البته اگه منظورت مزرعه دار سوني باشه!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
آقا بازی Resident Evil 3 درست شد :cheesygri:cheesygri:p نمی دونم چطوری ولی وقتی از اول دوباره بازی کردم وقتی به اونجاش رسیدم بلاخره تصویر هم داد روند بازی رو هم مثل قبل رفتم به غیر از یه مورد اون غوله که نزدیک این دره می یاد سراغت رو نگشتم و پیچوندمش حالا نمی دونم بخاطر غوله بود که نگشتمش یا به خاطر اینکه دوباره بازی کردم .

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
آقا هركس اين فايل KEYS.BIN رو داره لينك دانلودشو بذاره فقط خواهش ميكنم خود فايل باشه Torrent نباشه يا چيز ديگه خود فايل رو ميخوام

با تشكر

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا هركس اين فايل KEYS.BIN رو داره لينك دانلودشو بذاره فقط خواهش ميكنم خود فايل باشه Torrent نباشه يا چيز ديگه خود فايل رو ميخوام
با تشكر

بيا اينم فايلي كه ميخواي.

Attachments

• KEYS.zip
    130 bytes · مشاهده: 83

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
من تا بحال چند بازي معروف PS1 روي دستگاه اجرا كردم و فقط تنها بازي كه اجرا نشد Parasite Eve 2 بود كه واقعا جاي تاسف داره ... كسي تونسته اين بازي را اجرا كنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر