اجرای بازیهای PSP در PC با شبیه ساز JPCSP (اجرای بازی Final Fantasy Type-0)

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
ورژن 0.3 ريليز شد.

تغييراتي كه نسبت به 0.2 داشته:
What’s new on v0.3?

· It’s Jpcsp’s birthday!! Happy birthday Jpcsp
· A huge improvement in CPU/FPU/VFPU added and fixed a considerable
instructions which make things better.
· v0.3 is 50% faster than v0.2 .
· Fixed a lot of issues and bugs ( in compiler, loader, memory…etc).
· Better fake Mpeg.
· Improved and fixed a lot of modules like sceUmd…etc, and other HLE stuffs
which make a lot of games are running or even playable.
· Improved graphics in VideoEngine and pspdislay, fixed compressed textures,
textures cache, and also 2D & 3D (yeah we have 3D ).
· Added special settings for more compatibility and speed

براي دانلود اين نسخه به سايت شبيه ساز مراجعه :
http://www.jpcsp.org

دانلود که نمیشه!(الان شد، با آنتی...)

آخرین ویرایش:

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
دانلود که نمیشه!

از اين لينك استفاده كنيد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=e3c0f488edaaeb2636df4e8dca141969e04e75f6e8ebb871

فقط چند نكته رو در نظر داشته باشيد كه اين شبيه ساز هنوز كامل نشده و تعداد كمي از بازي ها رو اجرا مي كند و ديگر اينكه برخي از بازي ها PSP غير قابل شبيه سازي هستند مثل God of War.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
سلام
فایل cso ر و اجرا نمیکنه؟
چجور به فرمت قابل اجراش دربیارم؟

عزیز من فقط فرمتهای cso/iso رو این برنامه میخونه نیازی به تبدیل نیست بازیت رو تو پوشه umdimages قرار بده دوم اینکه شما باید برنامه (Java Runtime Environement) رو روی سیستمت نصب کنی و نکته دیگه فایلهای pbp و elf برای دموها هست ;)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
چرا بعضی از بازی ها غیر قابی شبیه سازی باشند ولی بعضی ها قابل ؟
امکان داره روزی همه بازی هاش شبیه سازی بشه ؟

کسی نگفته که بعضی از بازیها غیر قابل شبیه سازی هستند بعضی از بازیها از برنامه نویسی سختری بهره میبرند و hack کردن بازی سختر میشه و چون شرکتهای بازی سازی با شبیه سازها همکاری نمیکنن مشکل درست شده و گرنه همه بازیها رو میشه دیرو زود داره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
از دوستان کسی تا حالا امتحان کرده ببينه چجورياس ؟؟؟؟
مثلاً چند درصد بازيها رو اجرا ميکنه ؟؟؟

این برنامه تازه یک سال هست که شروع به کار کرده البته خودشون باور نمیکردن که بتونن همچین کاری بکنن ولی خیلی خوب پیش رفتند و اینم از لیست بازیهاست که با شبیه ساز تست شده ;)
http://jpcsp.org/forum/viewtopic.php?f=32&t=3065

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
طریقه ران کردن بازیهای PSP با این شبیه ساز

سلام به دوستان کسایی که نمیدونن چه جوری باید بازی رو ران کنن این طرق هست

اول بازیی که میخوان بکنن رو در لیست سازگار شده ببین بعد و بعد اینکه شما برای بازی کردن بازی اول باید بازی خودتون رو با فرمتهای ISO یا CSO ازش IMAGE بگیرید وقتی این کار انجام شد بازی رو در پوشه برنامه در فولدر umdimages قرار بدبد بعد برنامه رو باز کنید گزینه FILE و بعد LOAD UMD رو بزنید لوگوی بازی شما در اینجا باید ظاهر شده باشه روش کلیک کنید و LOAD رو بزنید مثل این تصویر بعد از کلیک کردن گزینه RUN رو بزنید که گرفتم موفق باشید ;)
PSP_RUN.JPG

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
چرا بعضی از بازی ها غیر قابی شبیه سازی باشند ولی بعضی ها قابل ؟
امکان داره روزی همه بازی هاش شبیه سازی بشه ؟

دليلش اينه كه بعضي بازي ها Encrypt شده هستند و تا اونجايي كه من ميدونم هنوز راهي براي اجراي اين دسته از بازي ها پيدا نشده.

براي ديدن ليست اين بازي ها به اين آدرس بريد:
http://jpcsp.org/forum/viewforum.php?f=29&sid=62601cc3b2b66a65b31f911f674fcdc4

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام به دوستان کسایی که نمیدونن چه جوری باید بازی رو ران کنن این طرق هست

اول بازیی که میخوان بکنن رو در لیست سازگار شده ببین بعد و بعد اینکه شما برای بازی کردن بازی اول باید بازی خودتون رو با فرمتهای ISO یا CSO ازش IMAGE بگیرید وقتی این کار انجام شد بازی رو در پوشه برنامه در فولدر umdimages قرار بدبد بعد برنامه رو باز کنید گزینه FILE و بعد LOAD UMD رو بزنید لوگوی بازی شما در اینجا باید ظاهر شده باشه روش کلیک کنید و LOAD رو بزنید مثل این تصویر بعد از کلیک کردن گزینه RUN رو بزنید که گرفتم موفق باشید ;)
PSP_RUN.JPG

الآن درست شده ولی بازی رو بعد لود کردن save بالا نمیاره!سرعت فریم هم مینویسه 35 به طور متوسط!

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
من شبیه ساز رو از لینک که xomixxonix
گزاشتن گرفتم--4.5mg---همینه دیگه؟ اما اصلا فایل اجرایی نداشت تا من برنامه رو باز کنم.یکی راهنمایی کنه.ممنون

xomixxonix

کاربر سایت
Feb 21, 2009
301
من شبیه ساز رو از لینک که xomixxonix
گزاشتن گرفتم--4.5mg---همینه دیگه؟ اما اصلا فایل اجرایی نداشت تا من برنامه رو باز کنم.یکی راهنمایی کنه.ممنون

اين شبيه ساز به زبان Java نوشته شده و براي اجرا شدن به Java Runtime Environment احتياج دارد.

بعد از نصب Java Runtime Environment و قرار دادن بازي ها در پوشه umdimages رويه Jpcsp.jar كليك كنيد و بازي مورد نظرتون رو اجرا كنيد.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
از اين لينك استفاده كنيد:
http://www.mediafire.com/?sharekey=e3c0f488edaaeb2636df4e8dca141969e04e75f6e8ebb871

فقط چند نكته رو در نظر داشته باشيد كه اين شبيه ساز هنوز كامل نشده و تعداد كمي از بازي ها رو اجرا مي كند و ديگر اينكه برخي از بازي ها PSP غير قابل شبيه سازي هستند مثل God of War.
من گرفتم اصلا شبیه این عکسی که اقای کلنگ عدالت گزاشتند نیست کجا دانلود کنم

ایکونش مثل بازی 7 wonders هست منو هاش هم فرق میکنه چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر