اتصال Psp به Pc و استفاده از مانيتور و كيبورد براي بازي

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
سلام تشکر آقا مهدی همه جا به داد ما میرسی!
ولی این ir shell 3.7 روی اسلیم میاد من 20 مگ نگیرم بعد بگه نمیاد راستی eloader میارتش؟

یه سوال دیگه این 2 تا برنامه رو ازش لینک نداری مهدی جون
Eboot Launcher prx for 371m33 (SLIM)
DGEN for Slim(Better and most up to date) .

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام تشکر آقا مهدی همه جا به داد ما میرسی!
ولی این ir shell 3.7 روی اسلیم میاد من 20 مگ نگیرم بعد بگه نمیاد راستی eloader میارتش؟

یه سوال دیگه این 2 تا برنامه رو ازش لینک نداری مهدی جون
Eboot Launcher prx for 371m33 (SLIM)
DGEN for Slim(Better and most up to date) .
راستش IRShell رو دقيق نميدونم روي Slim اجرا ميشه يا نه، خودمم Slim ندارم كه تست كنم از بچه هايي كه اسليم دارن سوال كن.

اينم اون برنامه هايي كه ميخواستي:

Eboot launcher prx for CFW 3.71

DGEN-v1.70-Slim

HATORI HANZO

کاربر سایت
Jan 21, 2008
6
نام
Hattori Hanzo
سلام به همه
من ورژن 3.71M33 رو دارم...ایا می تونم PSP-FAT TYPE A رو به PC وصل کنم و از مانیتور و غیره استفاده کنم ؟
اگه امکان برنامه های مربوطه رو اپلود کنید و یه راهنمایی به صورت pdf هم ضمیمه کنید.ممنون
HATORI HANZO

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام به همه
من ورژن 3.71M33 رو دارم...ایا می تونم PSP-FAT TYPE A رو به PC وصل کنم و از مانیتور و غیره استفاده کنم ؟
اگه امکان برنامه های مربوطه رو اپلود کنید و یه راهنمایی به صورت pdf هم ضمیمه کنید.ممنون
HATORI HANZO
بله میتونی وصل کنی به PC و تصویر رو روی مانیتور ببینی و از طریق کیبورد هم بازی کنی.

توضیحات همه توی همین تاپیک هست صفحات قبل رو بخونی میفهمی.

HATORI HANZO

کاربر سایت
Jan 21, 2008
6
نام
Hattori Hanzo
اصلا كار خاصي نداره.

iRshell 3.7 رو نصب كن.

بعد RemoteJoy رو توي PC اجرا كن .

بعد در برنامه iRShell گزينه usbhost رو بزن بعد تصوير مياد روي مانيتور. (كابل رو بايد قبلش وصل كني)

میشه به من بگید این iRshell چیه؟ ورژن دستگاه من 3.71 ...:-"
از کجا دانلود کنم؟ چون من این گزينه usbhost رو نمی بینم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اساتید من این مشکل دیدن تصویر PSP روی مانیتور را نتونستم حل کنم لطفا یکی من را راهنمایی کنه PSP 3.80 M33-5 است و من از IRSHEL 3.9 استفاده می کنم زمانی که IRSHEL را ران می کنم می رم روی قسمت tOGGLE USBhost و می زنم از من می خواد که یک درایور نصب کنم من هم ا ین فایل را نصب می کنم14758_usbhostfs_PC_Win_1.7bکه بعنواد type B می شناسدش بعد برنامه 14760_RemoteJoy4iRSرا نصب می کنم زمانی که run میشه و یک icon قرمز رنگ هم میاد پایین irshell ولی بعدش هیچ اتفاقی نمی افته؟لطفا من را راهنمایی کنید این بار هزارم که من نتوسنتم این مشکل را حل کنم خیلی ممنون میشم دوستان یک لطفی بکنند

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میشه به من بگید این iRshell چیه؟ ورژن دستگاه من 3.71 ...:-"
از کجا دانلود کنم؟ چون من این گزينه usbhost رو نمی بینم
تاپیک زیر رو سر بزن توضیحات کامل وجود داره:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=11570
بچه ها این فایلش 13 مگه.. اگه رو اسلیم جواب نده فایده نداره دانلودش کنم... جواب میده ؟
روی اسلیم هم جواب میده.
اساتید من این مشکل دیدن تصویر PSP روی مانیتور را نتونستم حل کنم لطفا یکی من را راهنمایی کنه PSP 3.80 M33-5 است و من از IRSHEL 3.9 استفاده می کنم زمانی که IRSHEL را ران می کنم می رم روی قسمت tOGGLE USBhost و می زنم از من می خواد که یک درایور نصب کنم من هم ا ین فایل را نصب می کنم14758_usbhostfs_PC_Win_1.7bکه بعنواد type B می شناسدش بعد برنامه 14760_RemoteJoy4iRSرا نصب می کنم زمانی که run میشه و یک icon قرمز رنگ هم میاد پایین irshell ولی بعدش هیچ اتفاقی نمی افته؟لطفا من را راهنمایی کنید این بار هزارم که من نتوسنتم این مشکل را حل کنم خیلی ممنون میشم دوستان یک لطفی بکنند
شما وقتی روی Toggle USBHost زدی داخل فولدر usbhostfs_PC_Win_1.7b یه فولدر به اسم driver هست با استفاده از اون باید PSP رو بشناسونی به دستگاه.

بعد هم برو remotejoy.exe رو اجرا کن و از داخل PSP برو داخل برنامه iRShell و بعد گزینه Toggle USBHost رو بزن.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
شما وقتی روی Toggle USBHost زدی داخل فولدر usbhostfs_PC_Win_1.7b یه فولدر به اسم driver هست با استفاده از اون باید PSP رو بشناسونی به دستگاه.

بعد هم برو remotejoy.exe رو اجرا کن و از داخل PSP برو داخل برنامه iRShell و بعد گزینه Toggle USBHost رو بزن.
من همه این کار ها را کردم اما بازم جواب نمی ده حتی توی قسمت prompt ]م می نویسه که Device connected
ولی دیگه اتفاقی نمی افته

Masoud_007

کاربر سایت
Jan 16, 2007
180
نام
مسعود
XMB رو تونستم بيارم ولي براي اجراي بازي ها error 80010013 ميده
حتي بازي Virtua Tennis 3 كه همه امتحان كردن هم اجرا نشد
فقط بازي luxor اجرا شد كه بعد از loading هنگ مي كرد
PSP Slim - 3.80-5 M33

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
شما این کارو بکن:
اینو دانلود کن :
http://dl.qj.net/dl.php?fid=14760
بعد برو ir shell 3.9 را هم دانلود کن (توی همین فروم هست جای دقیقشو نمیدونم) بریز روی پی اس پیت
حالا برنامه ی اول را از روی کامپیوتر اجرا کن
پی اس پی را با یو اس بی به کامپیوتر وصل کن
ir shell3.9 را اجرا کن
toggle usbhost رو بزن !
تصویر روی کامپیوتر خواهد امد

!As@d

کاربر سایت
Jun 7, 2007
34
راستش IRShell رو دقيق نميدونم روي Slim اجرا ميشه يا نه، خودمم Slim ندارم كه تست كنم از بچه هايي كه اسليم دارن سوال كن.
IRShell3.9 روی اسلیم نصب شد...اما با اون نمیشه بازی ها رو اجرا کرد اخطار عدم وجود یو ام دی می ده... تنظیمات ریکاوری رو هم درست گذاشتم (روی سونی و ام33)....ولی باز نشد
فریمور هم 3.71 هست

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
کمک

سلام من slim 3.80-5 دارم irshell 3.90 نصب کردم برنامه رو اجرا می کنم وقتی از irshell usbhost رو میزنم error میده can't connect to usb host اما usb mas storag کار میکنه .
چیکار بکنم ؟:confused::confused::confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر