اتصال دسته X360 به کامپیوتر

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
ببین یوبی جان اون دسته ای که شما داری استاندارد نیست
اگر دسته اصل سیم دار 360 رو داشت باشین بدون درایور کار می کنه
در مورد اتصال به مانیتور هم باید بگم کابلش رو باید داشته باشی و همونطور که دوستان گفتن باید به مانیتوری که ورودی داره وصل کنی

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
ببین دوست عزیز فکر کنم دیگه دسته ای که رو خودش هست و وایرلس هست استاندارد باشه , من شارژرش رو گرفتم که با پورت USB به 360 وصل میشه وقتی هم که به PC وصل میکنم نمیشناسه و Driver میخواد !

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
یوبی جان اون جوری نمیشه فقط سیم دارش وصل میشه به کامپیوتر
حالا گزشته از این حرفا
پک شارژش رو که همراه با دو تا باتری شارژ شدنی هست رو از کجا و چند گرفتی؟

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
پک شارژرش باطری شارژ شدنی نداره و یه باطری تو خودشه مثل باطری موبایل . از شادی گرفتم 40T که گفت اصله مایکروسافته ;) :cheesygri . میگفت سری قبلی شارژرهاشون 8T بوده که فکر کنم اونها باطری معمولی داشتن !!

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
این که اصل مایکروسافته که شکی درش نیست پس توش دو تا باطری قلمی نیست و از اون 4 تا آهنای پشتش به دسته برق میده آره؟
چه مدت شارژش طول میکشه؟
چه مدت شارژ میده؟
ویبره چقدر روش تاثیر داره؟

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
1. آره
بقیش رو هیچکدوم رو نمیدونم
وقتی گرفتم شارژر رو وصل کردم و یه چراغ قرمز داره که نشون میده باطری کامل شارژ نیست و اصلا حواسم نبود که کی اون چراغش خاموش شد و این شارژ شد !

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
برای وصل کردن x360 به مانیتور حتما باید مانیتوری داشته باشید که ورودی VGA که شبیه کابل اتصال مانیتور به کارت گرافیک هست و ورودی video .audio روداشته باشه.

نخير اشتباهه.

به ورودي VGA نيازي نيست.

مانيتور تو يدونه كابل داره كه يه سرش رو ميزني پشت كارت گرافيك درسته ؟
كابل VGA چهل دلاري هم كه ميخري يه سر داره دقيقا مثل همين سري كه رفته پشت كارت گرافيكت.
حالا اگه تو بتوني اين دوتا سر رو يه جوري بهم وصل كني همه چيز تمومه. براي اين كار يدونه واسطه ي ماده ي 4 دلاري يا ميخري يا همراه با VGA كابلت مياد :

241493.jpg

نر و ماده رو بهم اتصال ميدي و بازيت رو ميكني ...

در مورد دسته ي 360 :

اين كارا ديگه چيه ؟ ماكرو يه دسته دقيقا شبيه دسته ي 360 براي پي سي طراحي كرده كه موقع معرفي 360 يعني حدود ي سال پيش گفت كه بازار ميده. حالا الان به بازار داده يا نه رو نميدونم ...

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
پس اون دو تا سیم دیگه که به کابله VGA وصلن کشکن ؟
packshot.gif

پس اونا رو کجا باید وصل کنیم ؟
در مورد دسته هم که با دسته سیم داره x360 هم نمیشه بازی کرد .فقط با دسته ای که پک مخصوصه ویندوز هست میشه بازی کرد .
xbox_360_wincontroller_01.jpg

آخرین ویرایش:

UBI

کاربر سایت
Sep 23, 2005
163
نوشته شده توسط gameware:
یوبی جان شما این کابل رو روی دستگاه گرفتی دیگه؟ یعنی پول که ندادی بابتش"؟
اگه منظورت همین کابل VGA HDAV هست که باید بگم نه این کابل رو باید جداگونه بگیری ! که فکر کنم به قیمت 22T گرفتم !

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نوشته شده توسط Saman:
nomad جان، UBI جان برات توضيح داد. اگه نقطه ي مبهمي باقي مونده بگو برات توضيح بدم.
شما مطمئنی که این روش جواب میده ؟ وامتحان شده ؟ و این واسطه تو بازار هستش ؟ و از اون دو سیم خوب یکی به اسپیکر وصل میشه او یکی به کجا وصل میشه ؟:confused:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
و از اون دو سیم خوب یکی به اسپیکر وصل میشه او یکی به کجا وصل میشه ؟
Nomad_609 جان انتقال صدا به صورت stereo هست بنابراین به دو تا سیم احتیاج داره نه یکی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر