آیا Xbox One میخرید؟

آیا Xbox One میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    419
  • نظرسنجی بسته شده است .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان با این سونی فن ها بحث نکنید! ما رو به اونا چیکاره؟ما قراره فردا تو لایو دور هم باشیم و کلی از سیستم یکپارچه و آنلاین بی نظیر X1 لذت ببریم. اونا هم با خودشون دور هم هستن و امیدوار هستن یه پارتی چت به PSN کنسول نسل بعدشون اضافه شده باشه حداقل:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان با این سونی فن ها بحث نکنید! ما رو به اونا چیکاره؟ما قراره فردا تو لایو دور هم باشیم و کلی از سیستم یکپارچه و آنلاین بی نظیر X1 لذت ببریم. اونا هم با خودشون دور هم هستن و امیدوار هستن یه پارتی چت به PSN کنسول نسل بعدشون اضافه شده باشه حداقل:d
باو پارتی چتو ویتا هم داره دیگه :| میخوای 4 نداشته باشه :D

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
شماها اومدین ترول رو شروع کردین اینجا ما که چیزی نگفتیم.

شما بگو 100 درصد ضعیف تر.اصن X1 در حد همون X360 ما بازم همون X1 یا بقول شماها XBONE رو میخریم.:)

ادامه عرایض بنده رو میخوندین هم گفتم که با چی حال میکنین اونو بخرین نظرات بقیه به درک مهم اینه که شما لذت ببری.
XBONEهم اولش بعنوان اختصار بکار میرفت بعدا دیدن معنیش همون پرچم دزدان دریایی میشه ...(استخوون ضربدری).
کلا ترول ها رو بهشون اهمیت ندین ... می آیند و میروند!
بذارید به حساب بچگی... بنده هم مخلص تمامی بچه های مایکرو فن هستم ( Terova رو فاکتور بگیرید)

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
ادامه عرایض بنده رو میخوندین هم گفتم که با چی حال میکنین اونو بخرین نظرات بقیه به درک مهم اینه که شما لذت ببری.
XBONEهم اولش بعنوان اختصار بکار میرفت بعدا دیدن معنیش همون پرچم دزدان دریایی میشه ...(استخوون ضربدری).
کلا ترول ها رو بهشون اهمیت ندین ... می آیند و میروند!
بذارید به حساب بچگی... بنده هم مخلص تمامی بچه های مایکرو فن هستم ( Terova رو فاکتور بگیرید)

منو بگو!:D فکر میکردم منظور استخوان Social.Education.Xtreme هست.

علی_2012

کاربر سایت
Sep 19, 2013
17
اخه این سواله میپرسید خب معلومه نمیخریم مغر خر نخوردم که ps4 رو ول کنم بیام ایکس باکس بخرم/ نمیخوام دعوا راه بندازم پس کسی جنبه نداره این قسمت رو نخونه
زنده باد سونی/ مرگ بر ماکروسافت

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
من که فقط X1 رو به خاطر 3 تا انحصاریش میگیرم. با اینکه مطمئنم رو PC هم خواهند اومد. ولی هیچ علاقه ای بهش ندارم با اینکه 360 اولین کنسولی هست که خریدم.
ولی وضعش به نسبت رقیب خیلی خیلی خیلی خرابه. با مقایسه آمار اینجا و رقیب چه تو سایت و چه اونور آب اوضاع خرابش بیشتر به چشم میاد.
علتش هم اینه که تو این نسل سونی با انحصاریهای زیاد و باب طبع سلایق گوناگون خودشو خوب نشون داد و شروع رویایی نسل بعد رو تضمین کرد.
همین الان آخر نسل سونی رو با ماکرو مقایسه کنین میفهمین چی میگم. سونی هنوز که هنوزه طرفداراش رو داره سورپرایز میکنه.

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
منم one رو خیلی بیشتر از 4 دوست دارم مخصوصا به خاطر kinect و نرم افزار و دستش ولی همین 50 درصد ضعیفی با این که میدونم زیاد منطقی نیس و حتی اگرم باشه تاثیری نداره از همون روز رو مخمه اصلا ول نمیکنه :| .... آخه microsoft خدا بگم چیکارت کنه چرا دو باره ضعیفترش زدییییی

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
صد درصد اگه پول داشته باشم میخرم. من از سونی کلا بدم میاد. امیدوارم کپی خور هم بشه که پی اس 4 فن ها ناچار بشن ایکس باکس بخرن .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به دلیل اینکه از بچگی از برند سونی خوشم نمیاد و تا حالا هم هیچ دیوایسی از سونی نداشتم هرگز PS4 هم قلقلکم نداد .
تا قبل از اینکه سیاست های مایکروسافت تغییر کنه , قصد داشتم ایکس باکس وان رو فقط به خاطر یه دونه فورزا 5 بگیرم , اما بعد از تغییر سیاست هاش کاملا به خرید Xbox One فکر میکنم .
و مثل این نسل کنسول مایکروسافت رو خواهم خرید :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر