آیا Wii U هک شده ؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خب دوستان یک خبر از wiikey U اومده که به نظرم قابل توجه هستش

Its been a while and we have been hard at work at the Wiikey U hardware. WiiU encrypts the data sent from the drive with AES-CBC-128. We have now fully integrated an AES core into the FPGA and it is operating at the same speed as the drive. We've had a setback with another component though, and we are now testing alternatives. Hopefully we will have another update in a few more weeks.
نوشته ما سخت در حال کار کردن بر روی wiiu هستیم نوشته wiiu اطلاعات به به صورت رمز نگاری AES-CBC-128 از درایو میگیره همچنین گفته ما به کلید های AES core دسترسی پیدا کردیم و دارن تست های دیگه رو انجام میدن
امیدوارم فعلا کپی خورش نیاد که مرگ کنسول فرا میرسه :(

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
بنظرم که هک بشه به نفه خود ووی هست الان که فروش نداره بازی هاشم فروش ندارن ولی هک بشه فروش کنسولش بالا میره 100%...من که هک بشه میگیرم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
بنظرم که هک بشه به نفه خود ووی هست الان که فروش نداره بازی هاشم فروش ندارن ولی هک بشه فروش کنسولش بالا میره 100%...من که هک بشه میگیرم

عزیز من اتفاقا wiiu اگر الان هک بشه یعنی فاتحه
همی جوری روش بازی نمیسازن به خاطر فروش کم اگر هم بشه ریسک بازگشت سرمایه به وجود میاد کسی براش بازی نمیسازه
به نظرم هک wiiu اواخر 2014 بیاد خوبه مثل 3DS
دوستان گر یادشون باشه من گفتم 3DS بعد از 2 سال هک بشه ارزش داره که دیدید بعد از 2 سال هکش اومده و الان واقعا ارزش خرید برای کسانی مثل ما که پول اریج ندارن خوبه

saeed_ac00

کاربر سایت
Apr 13, 2013
68
نام
سعید
عزیز من اتفاقا wiiu اگر الان هک بشه یعنی فاتحه
همی جوری روش بازی نمیسازن به خاطر فروش کم اگر هم بشه ریسک بازگشت سرمایه به وجود میاد کسی براش بازی نمیسازه
به نظرم هک wiiu اواخر 2014 بیاد خوبه مثل 3DS
دوستان گر یادشون باشه من گفتم 3DS بعد از 2 سال هک بشه ارزش داره که دیدید بعد از 2 سال هکش اومده و الان واقعا ارزش خرید برای کسانی مثل ما که پول اریج ندارن خوبه

اره دادا ولی هکرا که بفکر جیب اوونا نیستن جیب خودشونو نگا میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر