آیا Wii U هک شده ؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یه سوال داشتم zombie u رو از نزدیک بازی کردی که میگی گرافیکش خارق العاده هست!یا تست فریمش رو دیدی!یا .....
من همه حرف هایی که زدم از روی سایت های مختلف بود که گفته بودن مشکل داره!
بعد هم یه حرفی دارم اگه کنسول خیلی قوی تر بود اگه بد هم پورت میشد باز هم میتونست جلوی افت فریم رو بگیره حداقلش این هست که بگی Wii U خیلی سرتر از نسل حاضر نیست!
همونطور گه خیلی از بازی ها برای PC بد پورت میشن ولی بازم با یه سیستم خفن میتونی ازش فریم خوب بگیری!
شما همونی نیستی که گفتی این کنسول رمش 512 هست. ایشون تست نکرده من تست کردم خوب که چی مشکل چی هست؟ حرف سایت های و بازی سازا هم می خونی اینارو مطالعه کردی؟نظر بازیسازان درباره Wii U. - صفحه 2

فردا این کنسول عرضه میشه هنوز مشخصات سخت افزاریش رو نمیدونیم!
بابا دم نینتندو گرم تا این حد جلوی درز اطلاعات رو گرفته!
فردا میاد میبینیم رم 512 گرافیک نداره پردازنده هم arm تک هسته ای با فرکانس 1ghz!
هر چه زودتر فردا بشه این تشنگی مشخصاتش داره من یکی رو که هلاک میکنه!
البته ماه ها یا سال ها در حسرتش باید آه بکشیم!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
حرف هکر شد رونمایی؟! هیچ خحرفی ارزشمندتر از حرف کنسول دار نیست شما کنسول رو بگیر بعد بگو افت فریم تا بحث کنیم

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
عزیزم من نگفتم که مشخصاتش اینه محض مزاح گفتم فردا عرضه میشه مشخصاتش هم پایین هست!
من نقد تمام سایت ها رو در مورد زامبی خوندم تنها یک سایت گفته بود گرافیکش درجه یک هست همین نگفته بود نیست در جهان!در مورد فریم هم هیچ کس نگفته این بازی زامبی(حال تایپ نام انگلیسی نیست!)چند فریم اجرا میشه افت فریم داره یا نه!
همون موقع هم شما ها گفتین که نه مشخصاتش اومده تو از غافله عقبی رمش دو گیگ هست و ...!
بعد شما فن متعصب نینتندو هستی نظر بازی سازها مساعد! چرا همین آقایی که سازنده mass effect هست بازیش روی Wii u نه تنها گرافیک بهتری نداره افت فریم هم داره!
Wii u که برنامه نویسیش راحت بود و بیش از حد قوی بود پس چی شد که اینجوری شد!نظر بازی ساز که نقض شد!
کانت پایین من رو هم مینوشتی:
sackboy
چرا الکی می گید مشخصاتش که اومد بیرون رم 2 گیگ داره
مشخصات gpu وcpu هم اومده
دستگاه خیلی قوی تر از این نسل هست

خوب مشخصات که به گفته شما اون موقع که میشه 11 روز پیش اومده بود چی شد دوباره از مشخصات رونمایی شد!

بله مشخصاتش اون موقع اومده بود که بیشتر شبیه به شایعه بود که cpu 6 هسته داشت و فرکانس 900 مگاهرتز رو داشت البته با معماری متفاوت
در ضمن سازنده ها هم می گن wii u قوی تر از این نسل هست

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من که نه پولش رو دارم نه فکر نکنم به این زودی ها پولش رو گیر بیارم فقط همین رو میدونم که کنسول رو بگیری هم افت فریم رو حس نمیکنی آدمیزاد حس هاش محدودیت دارن و متوجه افت فریم و ... نمیشن!
دستگاه که نیستیم افت فریم بفهمیم!من میگم کنسوله نسبت به رقیبان هم نسلش خودش تا الان عملکرد ضعیف تری رو داشته همین!
حالا تو هی بگو من دارمش من گرافیکش رو خوب میدونم من افت فریم نمیبینم!نه میخواستی افت فریم ببینی!=))
افت فریم فقط تو تست مشاهده میشه!
-
خب اگه افت فریم رو حس نمیکنی این همه جار و جنجال برای چیه رفیق؟! برای چیزی که احساس نمیشه؟

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
اين كنسول wiiu هك نشده هنوز نكنه اينم ميخواد راه ps3 رو بره و يه 4سالي در مقابل هك دوام بياره....3ds چه طور اون هك شده يا نه؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر