آیا Resident evil 8 بهترین resident تاریخ است ؟

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
موفق باشی گرامی عزیزی شما. ممنون که پست گذاشتی
فرمودید اشتباه رخ داده در نام تاپیک اشتباهی رخ نداده این بحث الان چند جا جریان داره که این re برجسته است و نمرات بالایی هم گرفته و حتی یک نقد منفی هم حتی ریویو میکس هم انگشت شمار داشته است. با بینش کامل و اگاهی کامل به بازی و خوندن بیش از 10 ریویو مهم نام تایپک بکار رفته است اشتباهی رخ نداده است برای همین براتون توضیح دادم . این بازی دارک گوتیک فانتزی است مسیری که کپکام جدید به کار گرفته مثل 7 که رفت اقتباس از کشتار با اره برقی در تگزاس و evil dead و حتی سکانس های نبرد با اره برقی و قطع شدن دست دقیقا مشابه اتفاقاتی بود که برای ash قهرمان سری evil deadمی افته اینجا رفته سراغ ماریو باوا و مرد گرگ نما و black sunday و عصر تاریکی و خرافه گری و ویچ کرافت و... این مسیری است که دارن با بازیهایReبرای اینکه در دام تکرار نیافتن مسیر های جدید رو دارن تجربه میکنن الحق هم خوب کار کرده اند حالا دوستان ایراد هایی عجیب میگیرند گفتم بحث آزاد است هر شخصی میتونه از هر چیزی خوشش نیاد یا بیاد سلیقه ای است کاملا وابسته به تفکرات و نظر شخص. منتهی اجماع عموم حتی در استیم که یوزر بیس است و بسیار حساسه جماعت pc gamerهم حتی بازی نمرات پرفکت گرفته پس فکر میکنم 4 و 8 روی کیبورد نزدیک هم نباشن ولی قطعا تیم توسعه دهنده وقتی داشته 8 رو میساخت فقط به عدد 4 فکر کرد. ?
من متوجهم رفیق عزیز.:D اون پستم هم اگه مشخص نیست یه شوخی ساده بود. معلومه که شما از بازی خیلی خوشت اومده و منم خوشحالم از این بابت. :D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من متوجهم رفیق عزیز.:D اون پستم هم اگه مشخص نیست یه شوخی ساده بود. معلومه که شما از بازی خیلی خوشت اومده و منم خوشحالم از این بابت. :D
سپاس من همیشه نوشته هاتون رو دنبال میکنم موفق باشید.

• Like
Reactions: kamyy and Ludens

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
اویل 8 بازی خیلی خوبیه ولی قیاسش با مثلا ریمیک 1 یا اویل 2 بیشتر شبیه یه شوخیه . اون اویلا رو میکامی ساخت و از هر لحاظ بازی تو سبک sh ازتوازن و بالانس عالی برخوردار بودن .
از نظر من
اویل 2 کلاسیک
اویل 1 ریمیک
اویل 3 کلاسیک
اویل 1 کلاسیک
کد ورونیکا
زیرو
اویل 2 ریمیک
اویل 4
اویل 8
اویل 7
اویل 5
و البته اویل 6 و ریمیک 3 هم که دو شکست تمام عیار بودن .
رولیشنز ها هم خوب بودن به نسبت.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
به مطلب اگه چند تا تصویر مرتبط اضافه میشد خیلی بهتر بود
همینطور بیشتر نظر شخصی بود تا یک بررسی !
در کل خسته نباشی
درود سپاس از شرکت در بحث
همه نوشته ها ی نقد و بررسی نظر شخصی هستن اگر این نظر شما بود که من نوشته بودم که میشد اقتباس شما از بازی؟

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بنظرم رزیدنت اویل ۸ اصلا رزیدنت اویل نبود
اگر رزیدنت اویل ۸ بهترین نسخه این سری بدونی
توهین بسیار زننده ای به کل اویل ها کردی
مثل اویل ۴ و .....
درود کسی برای اینکه نظر شخصی خودش رو میگه به کسی دیگه توهین نمیکنه در باب سلیقه اش برای بازی یو فیلم و.. کلا سرگرمی... این ظرفیت مقابل رو به چالش میکشه برای درک از اون نوشته یا تحمل سلیقه اون فرد.
بازی نقد های بسیار بالایی گرفت و ستایش زیاد شد من نمیدونم کدوم اویل ها رو میگید چون همه جا نمرات بسیار بالایی گرفت و همه جا ازش تعریف شد ضمنا رزدینت 8 نسخه اول شخصه چهاره تقریبا از خیلی جهات. بهرحال نظر شما اینه و بسیار محترم سپاس از اینکه در بحث شرکت کردید.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی

آیا Resident evil 8 بهترین resident تاریخ است ؟​

View attachment 211227
شما هم میتونید یک کامنت بهتری بزارید مفید باشه صحبت کنیم درباره بازی بسیار بهتره. یا مثلا نقد و بررسی بازی رو شما بزارید از دید خودتون ببینیم برداشت شما چیه. من هم چیزهایی جدید یاد میگیرم. فکر میکنم پاسخ من به کامنت شما الان شما رو باید مجاب کنه به انجام اینکار. موفق باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rosgod

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اویل 8 بازی خیلی خوبیه ولی قیاسش با مثلا ریمیک 1 یا اویل 2 بیشتر شبیه یه شوخیه . اون اویلا رو میکامی ساخت و از هر لحاظ بازی تو سبک sh ازتوازن و بالانس عالی برخوردار بودن .
از نظر من
اویل 2 کلاسیک
اویل 1 ریمیک
اویل 3 کلاسیک
اویل 1 کلاسیک
کد ورونیکا
زیرو
اویل 2 ریمیک
اویل 4
اویل 8
اویل 7
اویل 5
و البته اویل 6 و ریمیک 3 هم که دو شکست تمام عیار بودن .
رولیشنز ها هم خوب بودن به نسبت.
درود که در بحث شرکت کردی. خوب شما علاقه دارید به نسخه های کلاسیک سری. من خود یک بازیباز قدیمی هستم سی ساله بازی میکنم من هم به اون کلاسیک ها علاقه دارم ولی حقیقتا اقتباس های مدرن رو بیشتر میپسندم. من میگم البته همونطور که شما نظرتون رو گفتید. من میگم 4 بهترین اویل تاریخه تکامل سری است دیگه هر سری بازی یک تکاملی داره چهار تکاملشه. 2 ریمیک جوهره وجودی اویل رو با ظاهری مدرن نشون میده و 7 و 8 مخصوصا هشت نگاه تازه و متفاوتی هستند به سری. چون مثل سری اسسن که تیم نویسندگان هر دفعه یکجا میببرن اویل هم اصولا این ویروس ها ازادن که هر جا میخوان برن 🤣پس میشه اقتباس جن و پری و خون اشام و گرگینه و مخلوقات جهش یافته رو بکاربرد د دل داستان چون اصولا منطق علمی تخیلی اش بهش اجازه میدهه بره تو مرداب لویزیانایی روایت بشه یا بره تو قلعه قرون وسطا و.... در کل شما کلاسیک هارو ترجیح میدید من مدرن ها رو با حفظ احترام کلاسیک ها البته.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
شما هم میتونید یک کامنت بهتری بزارید مفید باشه صحبت کنیم درباره بازی بسیار بهتره. یا مثلا نقد و بررسی بازی رو شما بزارید از دید خودتون ببینیم برداشت شما چیه. من هم چیزهایی جدید یاد میگیرم. فکر میکنم پاسخ من به کامنت شما الان شما رو باید مجاب کنه به انجام اینکار. موفق باشید.
اشتباه برداشت نشه عزیز قصد جسارت نداشتم، فقط مزاح کردم. از دید بنده در مقابل سری کلاسیک اویل نسخه 8 حرفی برای گفتن نداره.ولی در خوب بودن این نسخه شکی نیست.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا خدایی evil بعد از شماره 4 کلا عوض شد هر سبکی تونسته امتحان کرده
این بازی اگر اسمش evil نبود بنظرم یک عنوان خوب بود ولی evil یعنی ساند ترک های ترسناک صدای ناله های زامبی ها در گوشه کنار
معماهای پیچیده و یک باس که همیشه دنبالته :D
شماره 2 و سه بهترین بودن و هستن و خواهند ماند
کلا سه شماره اول عناوینی هستن که تکرار نمیشن
مثل دو نسخه dino crisis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر