آیا Ninja Gaiden Black همچنان بهترین بازی اکشن تاریخ است؟

hamid ps3

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
من گیمرم هر بازی ای که بازی میکنم یه حالی بهم میده با gow و dmc و ng تو جای خودشون خیلی حال کردم بایونتا اصلا بازی نکردم نتونستم با کاراکترش ارتباط بر قرار کنم بین اینا یکی با گرافیک ng خیلی حال کردم یکی با گیم پلی gow 2 بقیه مابین اینا قرار میگیرن برام.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
GOW2 بازی بهتریه نسبت به NG1 و DMC 1,3 و Bayo ولی H&S بهتری نیست.گاد اف وار 2 برای من یک اکش ادونچر حساب میشه نه یک H&S
تا جائی که بخاطر دارم از اوایل بازی بعد ضربه های دشمن به دو دسته تقسیم میشدن. اونهائی که دفاع رو میشکونن و اونهائی که دفاع نمیشن اصلان.
وقتی دفاع میشکنه و گارد پائین میاد حدود 1 ثانیه کرکتر فلج میشه! و هیچ کاری نمیتونه انجام بده.
دفاع کاربر زیادی داره ولی اینکه بگیم از بیخ و بن براساس دفاع طراحی شده جالب نیست. درکل داره ولی به صورت محدود و جمُ جور شده.

NG1 سیستم مبارزش بر مبنای دفاع و ضد حمله است امکان نداره وارد یک encounter بشی و بتونی زنده از اون بیرون بیای اگه دستت روی دکمه دفاع نباشه یا جاخالی ندی ولی DMC به طور مثال اینجوری نیست نه دشمن ها عادی طوری طراحی شدن که مجبور به این کار بشیم و نه استایل ها غیر از رویال گارد

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
آيا Ninja Gaiden Black همچنان بهترين بازي اكشن تاريخ است؟
دوست عزيز منظورتون از همچنان چيه!؟
كي و كجا گفته كه بهترين بازي اكشن تاريخ اينه؟
كه شما ميخواي ببيني همچنان هست يا نه؟
منبع موثقي داريد؟
يا نظر شخصي خودتونه؟

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
منبع موثقي داريد؟
يا نظر شخصي خودتونه؟

تا اونجایی که میدونم خیلی ها هنوزم بهترین میدوننش:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
منبع موثقي داريد؟
يا نظر شخصي خودتونه؟

هیچی بابا، یه تاپیک تو نئوگف به همین اسم وجود داره از روش اسکی رفتن!

===

کاری ندارم همچنان هست، نیست و ... ولی یه سریا چقدر آدمای محدود و لِهی هستن! به صرف این که فلان بازی انحصاریه و اون یکی نه انحصاریه می شه خدا و اون یکی در زمره زباله های بیمارستانی کتگرایزد می شه...
یه یه نگاه به شناسنامتون بندازین و از سنتون خجالت بکشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر