شایعه آیا Dragon Age III در راه است؟!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
saax4zxw7xfjepa0j81p.jpg

مجله‌ی رسمی PlayStation ادعا کرده است که ادامه‌ای برای عنوان Dragon Age II که ماه گذشته منتشر شد، در دست تولید است. به نظر می‌رسد که این عنوان از پایه‌ی چند‌نفره ی قوی‌ تری برخوردار خواهد بود.
در بخش Insider Whispers از این مجله، نوشته شده است: "باز هم الجنّه! Dragon Age 3 دارد با کوله‌ باری از عناصر چند‌نفره‌ی آنلاین می‌آید."
هر چند که هواداران رضایت کامل را از نسخه‌ی دوم سری عصر اژدها یا Dragon Age -که چیزی حدود یک ماه پیش منتشر شد- نداشتند، این عنوان عملکرد نسبتاً موفقی داشت و توانست در کمتر از دو هفته بیش از یک میلیون نسخه به فروش برسد.
با این حساب وجود دنباله‌ای برای این عنوان، آن هم به این نزدیکی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
از نسخه pc که اصلا راضی نبودیم مشکلات گرافیکی فراوان داشت بخصوص رو دایرکس 11 اگه قرار هست اینطوری باشه امیدوارم رو pcکنسل بشه یا بدون دایرکس 11 بدهند بیرون

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
از نسخه pc که اصلا راضی نبودیم مشکلات گرافیکی فراوان داشت بخصوص رو دایرکس 11 اگه قرار هست اینطوری باشه امیدوارم رو pcکنسل بشه یا بدون دایرکس 11 بدهند بیرون
ینی چجوری؟! درِکت اکس11 تموم میشه!؟:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
رسما می خوان IP رو به گند بکشن ! چند نفره WTF !!!!

دو - سه سال دیگه زودتر یعنی تکرار !

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
البته از قبل هم ساخت 3گانه اش انگار قطعی بود ولی به نظرم تا 2سال آینده نمیاد ولی به نظرم نسخه دومش جالب تر بود

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
DA2 در مقابل Origins یه بازنده کامل بود.
من الان نزدیک 1 ماه هست بازی رو رو سیستمم نصب کردم اما اصلا لذت Origins رو بهم نمیده.
بازی بشدت ساده شد.
اگه BioWare و EA می خوان شماره سوم رو بسازن حتما یه بازبینی درست و حسابی به گیم پلی بکنن، که تو شماره دوم به خاطر ساده سازی بیش از حد و Mass Effect زدگی (دور شدن از گیم پلی کلاسیک)، به بازی خیلی ضربه وارد شد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
DA2 در مقابل Origins یه بازنده کامل بود.
من الان نزدیک 1 ماه هست بازی رو رو سیستمم نصب کردم اما اصلا لذت Origins رو بهم نمیده.
بازی بشدت ساده شد.
اگه BioWare و EA می خوان شماره سوم رو بسازن حتما یه بازبینی درست و حسابی به گیم پلی بکنن، که تو شماره دوم به خاطر ساده سازی بیش از حد و Mass Effect زدگی (دور شدن از گیم پلی کلاسیک)، به بازی خیلی ضربه وارد شد.

وحید جان کاملا با حرف هات موافقم

DA II در مقابل Origins هیچی نبود ، واقعا دلم به حال هوادارای بازی (از جمله خودم) سوخت که اینهمه منتظر عرضه این بازی بودیم

تنها صحنه جالب برای من توی DA II صحنه ملاقات با آلیستر بود که اونم بخاطر خاطرات فوق العاده ایی که توی ORIGINS داشتم برام جالب بود

اگه بخوان DA III رو کمتر از دو سال دیگه عرضه کنند به نظر من که فاتحه بازی خوندست ، امیدوارم این خبر حقیقت نداشته باشه و فعلا نسخه جدیدی از این بازی نبینیم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
من اول فکر کردم این بازی استراتژی هستش اما بعداً فهمیدم نه بابا بازی یک چیز دیگست من که 10 دقیقه بازی کردم اصلاً خوشم نیومد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کلن امیدم رو به کلی از این بازی از دست دادم :D خوشبختانه مس افکت 3 میتونه چیز خیلی خوبی باشه؛ چون فرمول مس افکت بر خلاف Dragon Age روی خودِ مس‌افکت خیلی خوب جواب میده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر