آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
خیلی سعی کردم باز هم بازی رو تکرار کنم،ولی انگیزه ای ندارم،یعنی بازی انگیزه ای برای ادم نمیزاره که تکرارش کنه!:(:|

انشاا... نسخه بعد بهتر باشه

قسمت اكشن رو باهات موافقم.اما...........
بازي درسته ترسناك نبود اما يه هيجان خاص رو بهت القا مي كرد كه فوق العاده بود.
در مورد اسوني و سختي اگه رو درجه اخرش بازي كني خداييش سخت ميشه.
وقتش هم به دليل تغيير بازي از Open world بود كه عوضش كردن و ازشون وقت گرفت.
شما اين وسط گويا گرافيك رو ول كردي. گرافيك بازي واقعا تك بود. گرافيك cutscene ها از فيلم هم فراتر بود.
بازم ميگي بد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد سختی که نباید درجه سختی بازی رو ملاک برای رد کردن مرحله در نظر گرفت اگر کشتن این ادم های شبه نما سخت بشه که واقعا بازی چندش آور میشه
کارکتر هایی که باید بکشیمشون فقط 3 نوع هستن که بنظر شما از کارکترهای رزیندنت اویل تقلید نکرده؟
مثلا کجاش هیجان داشت؟

من فقط از یک جایی از بازی خوشم اومد اونم جایی بود که دوست چاقش توی استادیوم رو باز کنترل آتش بازی رو در دست داشت. یه همکاری خوب بود توش که با بقیه جاهاش فرق داشت

در ضمن وقتی که با یارهایی که ما رو همراهی می کردن چرا این موجودات به آنها حمله نمیکرد فقط همه به ما حجوم می آوردن؟

کلا مسخره بود البته کسانی از این بازی خوششون مییاد که دوست دارن یه بازی رو بصورت خطی بدون هیچ فکر و دقدقه ای تموم کنند تا THE END آخرش رو ببیند

یه زمانی برای اتمام بازیهایی همچون MONKY ISLAND حدود 6 ماه وقت میگذاشتم اونوقت این بازی که با 6 ساعت تموم شد اسمش رو میگذارید بازی موفق فکری؟

در مورد سختی که نباید درجه سختی بازی رو ملاک برای رد کردن مرحله در نظر گرفت اگر کشتن این ادم های شبه نما سخت بشه که واقعا بازی چندش آور میشه
نه ديگه. قاعدتا بازي ها رو رو درجه اسون بازي خيلي راحت تر و بدون هيچ دردسري مي تونيد تموم كنيد. پس................

کارکتر هایی که باید بکشیمشون فقط 3 نوع هستن که بنظر شما از کارکترهای رزیندنت اویل تقلید نکرده؟
از اون جايي كه من رزيدنت رو به جز 5 بازي نكردم هيچ نظري ندارم.
من فقط از یک جایی از بازی خوشم اومد اونم جایی بود که دوست چاقش توی استادیوم رو باز کنترل آتش بازی رو در دست داشت. یه همکاری خوب بود توش که با بقیه جاهاش فرق داشت
شديدا تاييد ميشه.
در ضمن وقتی که با یارهایی که ما رو همراهی می کردن چرا این موجودات به آنها حمله نمیکرد فقط همه به ما حجوم می آوردن؟
مطمئني؟؟ چون من هر چقدر از بازي رو يادم مياد بهشون حمله ميشد. اما به شما بيشتر.
یه زمانی برای اتمام بازیهایی همچون MONKY ISLAND حدود 6 ماه وقت میگذاشتم اونوقت این بازی که با 6 ساعت تموم شد اسمش رو میگذارید بازی موفق فکری؟
اين مشكل رو اكثر بازي هاي اين نسل دارن.

خیلی سعی کردم باز هم بازی رو تکرار کنم،ولی انگیزه ای ندارم،یعنی بازی انگیزه ای برای ادم نمیزاره که تکرارش کنه!:(:|

انشاا... نسخه بعد بهتر باشه
تو اصلا غلط میکنی دیگه از این تاپیکا بزنی:دی ...:دی بهتر بود اول تموم میکردی و بعد تاپیک میزدی...
292.gif

از جمله بازی هایی بود که اسمش همیشه تو ذهن من موند . در کل بازی خوب رو به بالا بود. ولی باید قبول کرد که مراحل آخر بازی تکراری شده بود

بنظر من با عنوان های انحصاری sony یه مقدار كه چه عرض كنم خيلي فاصله داره.ولی قطعا ارزش صبر کردن داشت.ولی نه 5 سال . 2 سال كافي بود براش نه يه عمر:(

خُب این الان چه ربطی به تاپیک داشت ؟
كليتي عرض كردم منظورم از لحاظ بازه زماني بود
مثلا تو همين باز هاي زماني و همين حدود بودجه هاي كه مصرف شد SONY چه شاهكار هاي خلق كرد
بعدش هم ........... من طرفداري هيچ كدومو نميكنم هر دو رو دارم و اصلا منظورم مقايسه با هيچ چيزي نبود و فقط و فقط منظورم اين صبر ايوب بود برا ريليز بازي;;)

بنظر من با عنوان های انحصاری sony یه مقدار كه چه عرض كنم خيلي فاصله داره.ولی قطعا ارزش صبر کردن داشت.ولی نه 5 سال . 2 سال كافي بود براش نه يه عمر:(
اینا تو این همه وقت اونقدر بازی رو تغییر دادن که این همه طول کشیده. مثلا همین ایده شروع داشتان که تصادف بود و بعد عوض شد. یا open world بودن بازی که روش کلی کار کردن ولی بعد بازی خطی شد. اگه از همون اول تصمیم میگرفتن چیکار کنن همون 2 یا حداکثر 3 سال کافی بود.

من که خیلی باهاش حال کردم به خصوص با داستانش حالا هرکی هرچی میخواد بگه!!!:d
در ضمن چرا اینو با بازیهای انحصاری سونی مقایسه میکنی؟؟؟
اگه gow رو که بهترین بازی بوده که تا حالا بازی کردم را بزاری کنار ولی بقیه بازیهای sony در مقابل بازیهایی مثل هیلو و گیرز و مس افکت و.... هیچ حرفی برای گفتن ندارند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or