آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
هر کی ندونه فک می کنه کسی که عنوان این تاپیک رو زده قبل از این که خود رمدی هم بخواد الن ویک رو بسازه میدونسته قضیه رو :دی
شما کی اصا فهمیدی الن ویکی وجود داره ؟ :دی ! شرط میبندم پارسال فهمیدی :دی

آخرین ویرایش:
Alan Wake made me proud!

قطعاً داشت، شک نکنید!
یکی از بهترین بازی هایی که بازی کردم، داستان عالی و گیم پلی خوب و گرافیک راضی کننده. روایتش هم که بی نظیر هر گز از یادم نخواهد رفت!

هر کی ندونه فک می کنه کسی که عنوان این تاپیک رو زده قبل از این که خود رمدی هم بخواد الن ویک رو بسازه میدونسته قضیه رو :دی
مرد مومن همش حدود 9 ماه بعد از معرفی عرضه شدا ! :d 5 سال مثلا طول کشیده میاین میگین این همه صبر و انتظار ؟ :d
الان احتمالا شما خبر نداری که این بازی در سال 2005 معرفی شد؟! 9 ماه چیه دیگه؟!

این بازی بهترین بازیی بود که کردم.....از همه لحاظ....گرافیک و گیم پلی و داستان و .....عالی بود دیگه........خدااااااااااااااااااااااااااااااااااست
هر کی میگه ارزش نداره قرار بزاره یه جا دعوا ............:D..........

به نظر منم ارزش داشت البته انصافا مدت زیادی رو این پروژه کار کردن ای کاش نصف این زمانو میذاشتن رو مکس پین 3 که نیفته دست غریبه ها

به نظر من ارزش اینهمه انتظار رو نداشت
بازی خوبی بود
ولی زیادی گندش کرده بودن بچه ها
گیم پلی بازیش واقعا ناجور بود بعد از 10 دقیقه تکراری میشد

درسته که 5 سال زمان زیادی بود،ولی خوب اون چیزهایی که باید میداشتو داشت(به نظر من)
گرافیک خوب،داستان خوب،گیم پلی خوب ولی در کل زیاد طول کشید
اما داستانش خیلی با حال بود

به نظر من بازی بی نظیری بود.مخصوصا به خاطر داستانش.من که اگه صد سال هم طول می کشید منتظر می موندم.به نظر من از هر نظر ارزششو داشت.;)

واقعا ارزشش داشت داستانش حرف نداشت ولی وسطاش یکم تکراری میشد ولی کلا گرافیک خیلی خوبی داشت گیم پلی حرف نداشت فقط من خیلی ریلکس خشاب و قوه تموم میکردم ولی یک بدی هم داشت که انگار تو تمام بازی های انحصاری ماکروسافت ارثیه CHEAT نداشت :dالبته من زیاد استفاده نمیکنم ولی بعضی مواقع مثل GTA نیاز میشه دیگه :d

به نظر شخصی بنده بازی خیلی خوب بود
گرافیک خوب...گیم پلی روان و...
البته ارزش این همه مدت صبر کردن رو به اعتقاد بنده نداشت...

به نظر من بازی بسیار مسخره ای بود
نه آسون بود نه سخت نه ترسناک بود نه معمولی نه فکری بود نه اکشن
سرمایه و وقتی که برای تولید این بازی صرف شد بهتر بود که برای ساخت فیلمش خرج میشد

روند بازی بسیار تکراری بود داستان خوبی هم نداشت کاملا تکراری بود ازاین جور بازیها تا حالا زیاد انجام دادم نمونه کاملا مشابه Dark Alone هست

در کل چندین باز وسط بازی کنسول رو خاموش کردم اما گفتم حالا بزار تا آخرش برم نگم DVD رو خریدم تا آخرش نرفتم

به نظر من بازی بسیار مسخره ای بود
نه آسون بود نه سخت نه ترسناک بود نه معمولی نه فکری بود نه اکشن
سرمایه و وقتی که برای تولید این بازی صرف شد بهتر بود که برای ساخت فیلمش خرج میشد

روند بازی بسیار تکراری بود داستان خوبی هم نداشت کاملا تکراری بود ازاین جور بازیها تا حالا زیاد انجام دادم نمونه کاملا مشابه Dark Alone هست

در کل چندین باز وسط بازی کنسول رو خاموش کردم اما گفتم حالا بزار تا آخرش برم نگم DVD رو خریدم تا آخرش نرفتم
قسمت اكشن رو باهات موافقم.اما...........
بازي درسته ترسناك نبود اما يه هيجان خاص رو بهت القا مي كرد كه فوق العاده بود.
در مورد اسوني و سختي اگه رو درجه اخرش بازي كني خداييش سخت ميشه.
وقتش هم به دليل تغيير بازي از Open world بود كه عوضش كردن و ازشون وقت گرفت.
شما اين وسط گويا گرافيك رو ول كردي. گرافيك بازي واقعا تك بود. گرافيك cutscene ها از فيلم هم فراتر بود.
بازم ميگي بد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or