آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

آیا Alan Wake ارزش این همه صبر و انتظار را داشت ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    351
الان مدیرا خوابن و الا غوغا میشد اینجا.ولی بنظر من با عنوان های انحصاری sony یه مقدار فاصله داره.ولی قطعا ارزش صبر کردن داشت.ولی نه 5 سال.

یک سوم چیزی که استدیو های سونی تو 2 سال میسازن رو تو 5 سال ساختن :))

به نظر من اصلا ارزش نداشت شاید ارزش 1 سال صبر کردن داشت مثل عنوان های cod

نه نداشت
شاید بشه گفت سایلنت هیل از این بهتر بود
جدیدا هر بازی که تاخیر میخوره به جای بهتر شدن بدتر میشه
از لحاظ داستان خوب بود ، که از اول هم داستان همین بوده مطمئنا
ولی با این همه تاخیر چیزه خاصی نداشت

بازي شاهكاري بود واقعا تمام انتظارات من و البته با يكم ارفاق برآورده كرد.
خودتون كه ميدونيد تعداد افراد تيم سازنده زير 50 نفر بود بخاطر همون 5 سال طول كشيد .
ارزششو داشت .

این بازی بهترین بازی بود که من تو این چند سال بازی کرده بودم.از نظر داستان بسییییییار عالی بود گرافیکشم واقا قشنگ بود.من نمیدونم چرا یه سری از دوستان میگن ارزش نداشت

بازی شاهکار نبود ولی نکات ریز و درشت مثبتی داشت که اگر بهش بها داده شه و تو شماره بعدی (که اگر بیرون بیاد ) گشترش پیدا کنن و نقاط ضعف بر طرف شه ، مطمعناً یکی از بهترین های این نسل و کنسول x360 خواهد شد . . .

علاوه بر نور پردازی عجیب و جالب بازی ! و نوع پردازش به داستان (خود داستان نه ، نوع نگاهی که ما تو بازی داریم و روایتی که از داستان می بینیم ) نکته ای دیگه که خیلی به چشم من اومد
نوع استفاده از صلاح ها و شلیک ها بود .
به طور مثال تو عناوینی مثل RE5 ما احتیاج به زوم داشتیم تا مجوز شلیک کردن داشته باشیم .
این سیستم مزخرف به صور خیلی نوع آورانه و جالب تو AW ترمیم پیدا کرده بود
این برای من خیلی خوش آیند بود که برای در گیری جمعی احتیاج به زوم نباشه .

حرف آخر اینم که هر چند انتظارم از بازی بالا بود . . .اما AW ارزش بالا ای برای تجربه کردن داره ، اصلاً هم نارازی نیستم از صبری که برای بازی داشتم .

من نمی فهمم!! آخه صبر کردنش به من و شما چه ربطی داره؟!؟! هرچیزی یه مدت زمانی طول میکشه تا ساخته بشه حالا بسته به کلی عوامل!
نکنه شما رفتین پشت در شرکت نشستین؟!؟! که انقدر انتظار انتظار می کنین.

یا مثلا واسه بازی نماز روزه خوندین؟!؟!

این شرکت همونطور که می دونید کارمند زیاد نداره و تعدادشون کمه برای همین هم انقدر طول دادن برای ساخت بازی. همچین میگین انتظار انگار که ما نظر و نیاز کردیم برای بازی.

• Like
Reactions: bardia67m

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or