آپدیت جدید 6 ام آپریل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اقا کسی جواب به ما نمیده؟؟!!!!:biggrin1:
والا ممنون میشیم...:love:
والا تا الن که هیچ مشکلی نداشته کلی هم حال داده باعث بن شدن و اینا هم نمیشه پس اپدیت کنین بهتره

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام بچه ها یه کمکی به من میکنید میخواستم بدونم که همین اپدیتی که گزاشتم وقتی اپدیت کردم فلش رو گزاشتم داخل کنسول به عنوان divaice شناختش ولی نمیتونم در اختیار xbox قرارش بدم eroor میزنه! واسه همین هم نمیشه بازی و آهنگ و.... بریزم روش!!
ممنون میشم!
خوب چه error ای؟؟؟؟
این شکلی که نمی‌شه گفت.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اگه بازی رو فول کنیم و بعد روی DVD رایت کنیم میشه به صورت کامل بازی کنیم:eek::eek::eek::eek:
فکر نکنما چه جوری باید رایت زد بگین تا من تست کنم با چه نرم افزاری رایت بزنیم؟؟؟

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
والا تا الن که هیچ مشکلی نداشته کلی هم حال داده باعث بن شدن و اینا هم نمیشه پس اپدیت کنین بهتره
داداش من ماله این دوستمون رو بگیرم خوبه؟؟!!!
یعنی با این یکی مشکلی پیش نمیاد؟؟!!
یه سئوال دیگه همه با کدوم فایل اپدیت کردن؟؟!!

دوستان من update 80mb رو انجام دادم کاملا سالمه ;) با خیاله راحت دانلودش کنین حالشو ببرین ;)

دوستان این م لینک اپدیت به همراه اواتار:
http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
فکر نکنما چه جوری باید رایت زد بگین تا من تست کنم با چه نرم افزاری رایت بزنیم؟؟؟

میگم من الان بازی شادوکامپلکس رو فول کردم و رایت زدم وقتی گزاشتم تو 360 دیگه نمیشناخت ( در حال که نسخه تریال رو مشناخت و تا یه جایی میشد بازی کرد:confused:)

میگم مشکل شما هم اینه:confused:

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اره همین خوبه منم با همین اپدیت کردم فقط وقتی دانلود کردی فلدر رو باید رینیم کنی به اس اپدیت فعلا دانلود کن همین خوبه هیچ مشکلی هم نداره

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
اره همین خوبه منم با همین اپدیت کردم فقط وقتی دانلود کردی فلدر رو باید رینیم کنی به اس اپدیت فعلا دانلود کن همین خوبه هیچ مشکلی هم نداره

اقا داری الان جواب منو میدی یا یکی دیگه:cheesygri

میگم الان با این اپدیت که امده میشه نسخه فول شده رو تو usb ریخت و منتقل کرد به دستگاه و اجرا کرد( چون دوستان گفتند بازی ارکید هم میشه ریخت تو usb و ریخت تو دستگاه)

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
راستی ، اگه بازی ها رو روی usb نصب کنیم ، مثل هارد ، مشکل دیر لود شدن واسه
درایو های benQ از بین میره ؟
و آیا سرعت لودینگ بازی ها زیاد میشه ؟
آخه ماکرو گفته بهتره بازی روش نصب نکنید ..

کسی نمیخاد جواب منو بده ؟ :(

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
میگم من الان بازی شادوکامپلکس رو فول کردم و رایت زدم وقتی گزاشتم تو 360 دیگه نمیشناخت ( در حال که نسخه تریال رو مشناخت و تا یه جایی میشد بازی کرد:confused:)

میگم مشکل شما هم اینه:confused:
با Unlocker که بازی رو فول میکنی دیگه کنسول نمیشناستش و میگه Corrupted هست و باید پاکش کنی. من یکی اکتحان کردم ، بیلیارد بود ، نسخه آزمایشیش درست بود ولی بعد از Patch کردن میگفت فایل خرابه :(

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
راستی ، اگه بازی ها رو روی usb نصب کنیم ، مثل هارد ، مشکل دیر لود شدن واسه
درایو های benQ از بین میره ؟
و آیا سرعت لودینگ بازی ها زیاد میشه ؟
آخه ماکرو گفته بهتره بازی روش نصب نکنید ..
اون پیغام برای اکثر فلش‌ها می‌آد! تقریباً تبلیغاتی هستش که یعنی بیاین از ما هارد بخرین!
من هارد اکسترنال پرسرعت هم وصل کردم همون پیغام رو داد!
آره چون دیگه اصلاً از روی دیسک نمی‌خونه!
سرعت خوندن از فلشتون اگه حدود 10 مگابایت در ثانیه یا بیشتر باشه خوبه و لودینگ‌ها سریعه.
اگه هارد اکسترنال بزنید که خیلی بهتره (مراقب باشید که اطلاعاتتون رو پاک نکنه)

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
کسی نمیخاد جواب منو بده ؟ :(
عزیز خوب سرعت لود و اینا روی فلاش حتما پایین میاد مگه اینکه پورت قوی داشته باشه فلاشتون من روی هارد 1 ترابایت ریختم سرعت اصلا کم نمیاره اگه هارد اکسترنال دارین بهتره روی اون بریزین تا از نظر سرعت خیالتون راحت باشه

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
با Unlocker که بازی رو فول میکنی دیگه کنسول نمیشناستش و میگه Corrupted هست و باید پاکش کنی. من یکی اکتحان کردم ، بیلیارد بود ، نسخه آزمایشیش درست بود ولی بعد از Patch کردن میگفت فایل خرابه :(
شمتا چه جوری بازی رو ریختین از هارد روی ایکس باکس؟؟

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ما هم آپديت كرديم ! فعلا كه مشكلي پيش نيومده ! ايشالله هم بن نشيم !

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
چه بــد.. :confused:
نسخه ترایال بازی های Arcade که حال نمیده..
کسی DLC امتحان کرده ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر