آپدیت جدید 6 ام آپریل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
کاملا درسته حتی اگه پروفایلشم داشته باشی نمیشه پروفایلهم فقط رویه همون کنسولی می یاد که از اول بوده به نظر من این که این اپدیت رو دادن فقط به درد ارکید دارها میخوره که فضای بیشتری داشته باشن همین. :biggrin1: تم ها هم که برخیشون جواب میده ;)

من قصد خرید یه کنسول ارکید رو دارم، پروفایل قبلیم رو از روی هارد کنسول فعلیم ریختم روی هارد usb . با این اوصاف نمیتونم از اون برای کنسول بعدیم استفاده کنم درسته؟(شما خودت تست کردی؟)

اگه هارد کنسول فعلیم رو بزارم رو ارکیده چی بازم نمیتونم؟

اینکه نشه save رو از یه پروفایل به یه پروفایل دیگه منتقل کرد منطقیه اما اینکه نشه کلا پروفایل رو منتقل کرد زیاد جالب نیست.

ARMANSTNT

کاربر سایت
Mar 6, 2009
538
من قصد خرید یه کنسول ارکید رو دارم، پروفایل قبلیم رو از روی هارد کنسول فعلیم ریختم روی هارد usb . با این اوصاف نمیتونم از اون برای کنسول بعدیم استفاده کنم درسته؟(شما خودت تست کردی؟)

اینکه نشه save رو از یه پروفایل به یه پروفایل دیگه منتقل کرد منطقیه اما اینکه نشه کلا پروفایل رو منتقل کرد زیاد جالب نیست.

من رو pc کلی سیو بازی از 360 دارم ولی هیچکدامشون رو اجرا نکرد یه پروفایل هم یکی از دوستان تو همین تاپیک گذاشت که من رویختم رو کنسول بازم جواب نداد مشکل از کجاست من نمیدونم اگه دستگات ریچن پاله پروفایلتو بزار اینجا ببینم ماله شما میخوره به دستگاه من یا خیر فقط پروفایل
به نظر من باید بشه فکر کنم اون دوستی که گذاشته بودن ریجن دستگاشون فرق میکرده با ماله من

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
من حالا حالاها دسترسي به لايو ندارم (تهران نيستم) (اينجا به چه فلاكتي افتادم با اين high speed dial up :biggrin1: ...)
يكي يه لينك درست حسابي از آپديت بدون آواتار بزاره ممنون ميشم...

اگه هارد كنسول قبليتو رو كنسول جديدت بزاري همه چيز رو منتقل ميكني ميتوني استفاده كني...

*ويرايش:
اینم برای 1000 بار آپدیته 8mb بدونه آواتار
نصف شبي 3 چهار صفحه رو گشتم چيزي نبود ... حال نداشتم بگردم.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
من رو pc کلی سیو بازی از 360 دارم ولی هیچکدامشون رو اجرا نکرد یه پروفایل هم یکی از دوستان تو همین تاپیک گذاشت که من رویختم رو کنسول بازم جواب نداد مشکل از کجاست من نمیدونم اگه دستگات ریچن پاله پروفایلتو بزار اینجا ببینم ماله شما میخوره به دستگاه من یا خیر فقط پروفایل
به نظر من باید بشه فکر کنم اون دوستی که گذاشته بودن ریجن دستگاشون فرق میکرده با ماله من
سلام
ریجن دستگاه من پال بود و مثل اینکه یه جورایی در انتقال پروفایل مشکل داره و سیو بازی هم پیغام میده که شما نمیتونی از سیو یکی دیگه استفاده کنی.

البته من با برنامه پروفایل تولز بعد از Unlock کردن پروفایل خودم و باز کردن اچیومنتها تونستم با کلی زحمت اون رو به دستگاه بشناسونم که البته با اینکه اچیومنتها در بازیهایی که نبرده بودم باز شده بودن ولی هیچ امتیازی به پروفایل اضافه نشده بود و عکس اچیومنتها هم خالی بود که فکر بخاطر اینکه باید از خود دیسک بازی لود بشه.به هر حال تا اینجا که همش زد حال بوده تا ببینیم کسی برنامه بهتری یا روش بهتری بیرون میده یانه.

اینم یادتون باشه که از پروفایل خودتون بکاب روی کامپیوتر بگیرید تا یه وقت با اینکارها از دستش ندین.
دوست عزیز اگه میتونی در پیام خصوصی پروفایل خودت رو تو یه اپلود سنتر مثل راپیدشر برام بزار تا روش کار کنم ببینم میشه از پروفایل یکی دیگه استفاده کرد یا نه.با تشکر

آخرین ویرایش:

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اقایون میبخشید من دوباره یه سئوال تکراری رو میپرسم!!!
خیلی ترس از این دارم که بن بشم!!!!!
خواهشا بگید با کدوم فایل اپدیت کنم که به مشکل بر نخورم!!
بعد یه توضیح کوچیک هم در مورد طرز ریختن و نصب کردنش بدید لطفا!!!
و یه سئوال دیگه این اپدیت 8 مگی با 80 مگی چه فرقی میکنه؟؟؟!!!

ممنون میشم!!!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اقایون میبخشید من دوباره یه سئوال تکراری رو میپرسم!!!
خیلی ترس از این دارم که بن بشم!!!!!
خواهشا بگید با کدوم فایل اپدیت کنم که به مشکل بر نخورم!!
بعد یه توضیح کوچیک هم در مورد طرز ریختن و نصب کردنش بدید لطفا!!!
و یه سئوال دیگه این اپدیت 8 مگی با 80 مگی چه فرقی میکنه؟؟؟!!!

ممنون میشم!!!

دوست عزیز شاید بیشتر از 100 بار تو این تایپک تکرار شده !!!

داستان بن شدن بر میگرده به سابقه شما در لایو ! اگر سابقه خوبی ندارید و در آن زمان اوج بن کانکت بودید و شک دارید که در لیست سیاه بودید به لایو نرید ! در هر صورت اگر هم برید بلاخره تکلیف خودتون روشن کردید ! اگر هم بن شدید اتفاقی نمی افته و مثل بن چند مدت پیش نیست که هارد کنسول هم به فنا بره ! و نشه دیگه روی هارد بازی نصب کرد !!!!

در خصوص آبدیت هم فعلا آبدیت کامل نیست و اکثر آبدیتها بدون آواتار هستند ! اگر قصد دارید آفلاین آبدیت کنید بهتره صبر کنید که آبدیت کامل ماکرو با یک بازی جدید عرضه بشه !!!

آبدیت 8 مگی با 80 مگی فرقش در این هست که شما در آبدیت 8 مگی آواتارتون سیاه میشه و آواتار نخواهید داشت در 80 مگی که ماکرو میده (البته من 80 مگی که در سایت هست تست نکردم) آواتار کامل هست و دیگه مشکل سیاه شدن آواتار ندارید !!!!!!!!

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
چرا من همین الان امتحان کردم بالا اومد. این لینک مستقیم از سایت مایکروسافت:

http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip

فقط تا دانلود کردید نام پوشه را به $SystemUpdate ( یعنی $ اولش باشه).
در ضمن اسم پوشه ای را تغییر بده که داخلش مستقیما فایل های 584E07D200000000 و ... باشه. بعد همون پوشه را کپی کن.

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
من یک سوال داشتم طبق گفته های دوستان با این آپدیت کسانی که هاردشون بن شده هاردشون دوباره آنبن می شه حالا اگه کسی بن بشه هاردش دیگه بن نمی شه ؟؟؟

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
من یک سوال داشتم طبق گفته های دوستان با این آپدیت کسانی که هاردشون بن شده هاردشون دوباره آنبن می شه حالا اگه کسی بن بشه هاردش دیگه بن نمی شه ؟؟؟
بله پس از آپدیت اگه هاردت بن شده باشه دیگه بن نیست

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
خیلی بببخشید یه سوال دارم در مورد اینکه گفتید باید سابقه خوبی داشته باشیم من نوامبر پارسال بن شدم ولی حدود 20 روز پیش یه کنسول جدید خریدم و حتی اگه آپدیت هم کنم زیاد به لایو وصل نمیشم حالا می خوام بدونم به نظر شما سابقم چه جوریه یعنی به نظر شما وصل شم ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر