آپدیت جدید 6 ام آپریل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

qwertywolf

کاربر سایت
Aug 4, 2008
187

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان اگه بازیهای ارکید میخواست اجرا بشه!قبل تر هم اجرا میشد!چون کابل اتصال به هارد تو دنیا پر بوده!
پس فکر نکنم امکانش باشه!

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
ببخشید که این سوال رو میپرسم
میشه کل پروفایل رو از روی دستگاه ارکید ریخت تو فلش بعدش به زنی به یه کنسول دیگه بعد با پروفایلی که تو فلشه(یعنی ارکیدیه)با گیم اسکور و سیو های اون بازی کرد؟؟
راهی نیست؟؟

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
آقا یکی یک آپدیت درست و حسابی برای آپدیت آفلاین بذاره که نه این آواتارها بپره و نه اینکه مشکلات دیگه ای پیش بیاد و عین آدم USB هارو بخونه و برای دستگاه های کپی خور هم مشکلی نداشته باشه.
طرز ریختنش رو هم برای ما که تاحالا ایکس باکس رو خودمون آپدیت نکردیم بگه.
باتشکر.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
برو بچ دلتون رو صابون نزنین چون که فلش یکجورایی قفل میشه و هیچی نمیتونین روش بریزین !

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
برو بچ دلتون رو صابون نزنین چون که فلش یکجورایی قفل میشه و هیچی نمیتونین روش بریزین !

کجاش قفل میشه !!!!
الان میشه تم و دمو و بازی ارکید (البته فول نباید باشه) و.. روی فلش ریخت !!!!
یه خبرایی هم هست که احتمال داره بعدا با برنامه های جدید بشه کاری های دیگه هم با فلش کرد و...

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
دوستان یه سوال دارم: (شاید خنده دار باشه:laughing:)
من آپدیت 8 مگی رو دانلود کردم و قبل از این هم آپدیت قبلی (آگوست) رو با آواتار دانلود کرده بودم ولی تو کنسول نریختم. میخوام بدونم میشه فایل های آواتار آپدیت قبلی رو با آپدیت جدید قاطی کنم بعد آپدیت کنم آواتارم بیاد؟:biggrin1:
دلم براش تنگ شده.:biggrin1:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
دوستان یه سوال دارم: (شاید خنده دار باشه:laughing:)
من آپدیت 8 مگی رو دانلود کردم و قبل از این هم آپدیت قبلی (آگوست) رو با آواتار دانلود کرده بودم ولی تو کنسول نریختم. میخوام بدونم میشه فایل های آواتار آپدیت قبلی رو با آپدیت جدید قاطی کنم بعد آپدیت کنم آواتارم بیاد؟:biggrin1:
دلم براش تنگ شده.:biggrin1:

تو این آپدیت آخری رو + آواتارش دانلود کن بعد نصبش کن ، اگه هم قبلش هارد و مموریتو فرمت نکردی با نصب این آپدیت آواتارت بر میگرده !

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
منظور من اینه که اگر تا حالا بن نشده باشی بعدا بن بشی هاردت بن نمی شه دیگه؟
اگر سال 2009 بن شده باشی شما هارد کنسولت لاک شده و قابلیت ریختن بازی روش رو از دست دادی وقتی که این اپدیت رو میریزی رو کنسول هارد شما انلاک میشه و این قابلیت دوباره بهش برمیگرده...
همین.

marine-33

کاربر سایت
May 6, 2009
86
نام
دانیال
اقا من این اپدیتو دیروز از لایو گرفتم هی اولاش ارور میداد و اپدیت نمیکرد منم بهش گیر دادم اخر اپدیتش کرد واسه من که مشکلی نداره همه بازی ها هم میاد.من ارکیدم

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یه بنده خدایی ما رو راهنمایی کنه

که من با این برنامهXtaf_Release_Gui_004 بازی ارکید ریختم تو دستگاه

ولی تم Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Premium Theme ریختم تو فلش و وقتی فلش رو میزارم تو دستگاه عکس ایکون تم میاد (تو خود هارد هم کپی کردم ) ولی وقتی تو قسمت change theme میرم و این تم که به اسم ARG Theme#1 هست رو انتخاب میکنم چیزی نمیاد
(همون تم قبلی میاد ):confused::confused:

میشه یکی بگه چرا این جوری:confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ولی تم Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Premium Theme ریختم تو فلش و وقتی فلش رو میزارم تو دستگاه عکس ایکون تم میاد (تو خود هارد هم کپی کردم ) ولی وقتی تو قسمت change theme میرم و این تم که به اسم ARG Theme#1 هست رو انتخاب میکنم چیزی نمیاد
(همون تم قبلی میاد ):confused::confused:
من فکر کنم این تم مشکل داره چون برای منم همین مشکل رو داشت

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان کسی تونسته این تم Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Premium Theme رو تو دستگاهش اجرا کنه:confused:

میگم ربطی به مدل و فریمور دستگاه داره:confused:

دستگاه من درایوش لایتونه و فریمورش نونستلس

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر