آپدیت جدید 6 ام آپریل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
کار ثواب

یه نفر هم جواب ما رو بده ثواب داره بخ خدا طریقه نصب اپدیت این http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip
چه جوریه :(
هیچی بابا تو اول دانلود کن بعد اون فایلو اکسترکت کن بعد پوشه داخلشو که اسمش $SystemUpdate اینه رو باز کن برو جایی که اسم آخرین پوشه این باشه $SystemUpdate
که داخل این پوشه مستقیما فایل های 584E07D200000000 و ... باشه.
اونو (یعنی پوشه SystemUpdate) بریز تو فلش و بعد بزن تو ایکس باکست و برو حالشو ببر

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
دوستان این م لینک اپدیت به همراه اواتار:
http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip

مثل اینکه لینکه خود ماکروسافته میشه لینکه صفحه ش رو هم بدی

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اقا من الان دانلود کردم اما مثل قبلی خودش نرفت برای اپدیت به خاطر این نیست که اپدیت 8 مگی رو نصب کردم؟؟؟چه جوری باید دستی بزنم اپدیت کنه کجا باید برم توی کنسول یکی راهنمایی کنه لطفا یکی راهنمای کنه چه جوری دوباره اپدیت کنم

آخرین ویرایش:

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
مثلا میخواین یه تم بریزید تو فلش
اول برنامه رو باز کنید بعد برو به file بعد Open Divice
بعد روی دکمه inject folder کلیک کن بعد برو به قسمتی که تم اونجا هست ، برای من اینجوریه:
Content\0000000000000000\584108C2\00030000
بعد روی Content کلیک کن بعد OK بزن تا کپی شه !
همین!!!

دوست عزيز من وقتي مي زنم روي open device توي برنامه دو تا نقطه مي ياد و هر وقت inject folder مي زنم جلوي اسمشون مي نوسه dirهر كاري كردم نشد مي شه راهنمايي كنيد:(

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
دوست عزيز من وقتي مي زنم روي open device توي برنامه دو تا نقطه مي ياد و هر وقت inject folder مي زنم جلوي اسمشون مي نوسه dirهر كاري كردم نشد مي شه راهنمايي كنيد:(

دوست من شما بهتره تم مورد نظر رو بریزی رو هارد ! بعد مراحل کار رو نجام بده ! 100% تست شده و جواب میده !اگر باز هم جواب نگرفتی دوباره فلشتو بزن تو XBOX 360 بعد دوباره فرمتش کن ! تو اون گزینه ها که میاد گزینه دوم رو انتخاب کن ! همون کاستوم یا یه همچین چیزی ! دقیق یادم نیست !!! چیزی هم توش نریز بعد بزن به کامپیوتر مراحل کار رو دنبال کن !!!!

آخرین ویرایش:

mehdihoo

کاربر سایت
Jan 19, 2008
623
نام
مهدی
یه نفر هم جواب ما رو بده ثواب داره بخ خدا طریقه نصب اپدیت این http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate_9199.zip
چه جوریه :(
محتوای فایل رو بعد از Extract عینا روی USB یا CD کپی کن و بزار تو دستگاه خودش میفهمه و میگه آپدیت بکنم؟
موفق باشی;)
البته فولدری که کپی میکنی رو اسمشو به $SystemUpdate ( علامت $ اولش باید باشه ) تغییر بده
من الان تست کردم ،تو آپدیتی که از این لینک میگیرید :
- امکان نصب رو هارد هست ( اونهایی که بن شده بودن ، فقط به جای جمله قبلی فقط مینویسه : Install game و برای بازی فقط مینویسه Play game )
- آواتار داره
- USB رو هم به عنوان Storage Device میشناسه.
با خیال راحت آپدیت کنید.

آخرین ویرایش:

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
کحتوای فایل رو بعد از Extract عینا روی USB یا CD کپی کن و بزار تودستگاه خودش میفهمه و میگه آپدیت بکنم؟
موفق باشی;)
اقا من عینا این کار رو کردم سری قبلی فهمید اپدیت کرد این سری خنگ شده نمیفهمه این اپدیت جدید 83 مگی رو ریختم عینا اما نمیفهمه ...خنگ شده چه کنم ؟؟؟اقا اصلا این اپدیت 83 مگیه درسته کار میده ؟؟؟ کسی تست مکرده کسی اپدیت کامل نداره بده دانلود کنیم این 83 مگیه هیچ عکس العملی نشون نمیده ایکس باکس ...نمال نصب اون 8 مگیه نیست ؟؟؟ رایت هم زدم روی دی وی دی انگار نه انگار

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
دوست من شما بهتره تم مورد نظر رو بریزی رو هارد ! بعد مراحل کار رو نجام بده ! 100% تست شده و جواب میده !

تم من روي هارد هست از روي هارد زدم فقط مي خوام بدون وقتي open deviceفلش رو بايد شناسايي كنه يعني اسم فلش رو مي نويسه يا نه؟؟؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام آقا تائئید شد
من الان با همین برنامه بازی اسپرینتل سل کانوکشنو نسخه دموشو روی فلش ریختم و بازی کردم و حتی تونستم کپیش کنم رو هارد
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
خیلی حال داد چون دیگه دی وی دی نمی خواد و افت فریم و گیر کردنو و...... نداره
توپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::love::love::love::love:

میتونی لینک دانلود بزاری !!؟؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اقا یه نفر یه سایت معرفی کنه یه کمی تم و اینجور چیزا دانلود کنیم ..و یه سوال کسی میتونه اواتورهای خودش رو بریزه رو فلاش اپلود کنه ما بریزیم ببینیم این مشکل سیاهی حل میشه یا نه شاید حل بشه

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
من اون لینک 83 مگی رو که دان کرده بودم تونستم باهاشا پدیت کنم اسم فلدر رو دقیق باید $SystemUpdate میزدم با $ اول که درست شد ممنون از همگی اواتار هم دوباره رنگی شد :biggrin1: خوب حالا بگین این themes رو از کجا دانلود کنم بریزم روش جایی برای دانلودش هست؟؟ اینم لینک اپدیت کامل و خوب فقط اسم فلدر رو رینیم کنید بعد رایت بزنید

آخرین ویرایش:

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
digiex.net
برو حالشا ببر.:biggrin1:
theme,demo,arcade games....

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
اقا من عینا این کار رو کردم سری قبلی فهمید اپدیت کرد این سری خنگ شده نمیفهمه این اپدیت جدید 83 مگی رو ریختم عینا اما نمیفهمه ...خنگ شده چه کنم ؟؟؟اقا اصلا این اپدیت 83 مگیه درسته کار میده ؟؟؟ کسی تست مکرده کسی اپدیت کامل نداره بده دانلود کنیم این 83 مگیه هیچ عکس العملی نشون نمیده ایکس باکس ...نمال نصب اون 8 مگیه نیست ؟؟؟ رایت هم زدم روی دی وی دی انگار نه انگار

اسم مموری ایکس باکس رو عوض کن. درست میشه انشالله .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر