آنچارتد 4 دوباره تاخیر خورد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نیل دراکمن و بروس استرلی در پستی که در بلاگ پلی استیشن منتشر کردند، اعلام نمودند که برای توسعه بزرگترین بازی سری آنچارتد نیاز به مقدار کمی زمان دارند. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید

uncharted-4-thief-end-hd-wallpaper-uncharted-4-is-it-taking-this-from-the-last-of-us.jpeg

آنها در ادامه از هواداران، از صمیم قلب عذرخواهی کرده و گفته‌اند :

تاخیر بازی برای ما کار آسانی نیست و اگر با تمام وجود این گزینه را برای بهبود بازی لازم نمی‌دانستیم هیچگاه این کار را انجام نمی‌دادیم

تاریخ انتشار بازی آنچارتد 4 که قرار بود در تاریخ 18 مارچ منتشر شود، با این تاخیر به 26 آپریل 2016 تغییر یافت.

منابع :

منبع 1

منبع 2

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
خیر!کاملا به سازنده بر میگرده!
سازنده باید زمان دقیق برای عرضه محصولش در نظر بگیره و همه این موارد رو در نظر بگیره.به همین دلیل هم بعضی از بازیا حتی 6 ماه قبل از عرضه گلد میشن.
به عبارتی اون 6 ماه برای مشکلات احتمالی که ممکنه در حین ساخت پیش بیاد هست.
بنده هم حرص نمیخورم خدا رو شکر یکی از معدود چیزایی که از این forum یاد گرفتم این بود که hype نشم;;)

تاخیر خوردن بخش اجتناب ناپذیر پروژه های بزرگ مثل گیم هست. بیخودی داری جو میدی. خیلی از بازی ها تاخیر میخورن. اصلا چیز عجیبی نیست. سازنده تو طول پروسه ساخت میتونه به این نتیجه برسه که زمان بیشتری برای کامل کردن بازی نیاز داره. تاخیر اتفاق بدیه. نا امید کنندس. من دوست دارم هرچه سریعتر UC4 بازی کنم نه دیرتر. اما اگه یه ماه عرضه دیرتر به بالارفتن کیفیت بازی کمک کنه و باعث بشه UC4 تبدیل به یه تجربه بی نقص بشه مساله ای نیست. بیشتر فن ها هم به همین دلیل خیلی ناراحت نیستن نه اینکه کسی با تاخیر حال کنه. در نتیجه دلیل این همه حرص خوردن تورو نمیفهمم. بخصوص اینکه اصلا هایپ هم نیستی.

در مورد تیکه بولد شده هم میتونی چندتا مثال بزنی؟ میخوام بدونم کدوم ناشر احمقی بوده که 6 ماه بازی گولد شده رو تو آب نمک خوابونده!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
تاخیر خوردن بخش اجتناب ناپذیر پروژه های بزرگ مثل گیم هست. بیخودی داری جو میدی. خیلی از بازی ها تاخیر میخورن. اصلا چیز عجیبی نیست. سازنده تو طول پروسه ساخت میتونه به این نتیجه برسه که زمان بیشتری برای کامل کردن بازی نیاز داره. تاخیر اتفاق بدیه. نا امید کنندس. من دوست دارم هرچه سریعتر UC4 بازی کنم نه دیرتر. اما اگه یه ماه عرضه دیرتر به بالارفتن کیفیت بازی کمک کنه و باعث بشه UC4 تبدیل به یه تجربه بی نقص بشه مساله ای نیست. بیشتر فن ها هم به همین دلیل خیلی ناراحت نیستن نه اینکه کسی با تاخیر حال کنه. در نتیجه دلیل این همه حرص خوردن تورو نمیفهمم. بخصوص اینکه اصلا هایپ هم نیستی.

در مورد تیکه بولد شده هم میتونی چندتا مثال بزنی؟ میخوام بدونم کدوم ناشر احمقی بوده که 6 ماه بازی گولد شده رو تو آب نمک خوابونده!
خوب ایا اون قسمت قرمز بی برنامگی نیست؟
والا دلیل هم برای گفتن قسمت سبز نمیزونم و نمیفهمم چرا برای شما مهمه ولی به هر حال ممنون که نگران حرص خوردن من هستید.
اگه دقت میکرید میفهمیدید که منظور من صرفا انچارتد نیست.
قسمت اخر هم درست میگید اشتباه از من بوده فکر میکردم f4 خیلی قبل تر از ریلیز گلد شده بود که اشتباه میکردم.

- - -ویرایش - - -

همین که شما آنچارتد 4 رو با یک عنوانی که 6 ماه قبل از انتشار گلد میشه مقایسه می‌کنید عمق فاجعه رو میرسونه 8-|

من دیگه حرفی برای گفتن ندارم :|
اگر می خواید یه بحث منطقی داشته باشیم سفسطه نکنید.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
خوب ایا اون قسمت قرمز بی برنامگی نیست؟
والا دلیل هم برای گفتن قسمت سبز نمیزونم و نمیفهمم چرا برای شما مهمه ولی به هر حال ممنون که نگران حرص خوردن من هستید.
اگه دقت میکرید میفهمیدید که منظور من صرفا انچارتد نیست.
قسمت اخر هم درست میگید اشتباه از من بوده فکر میکردم f4 خیلی قبل تر از ریلیز گلد شده بود که اشتباه میکردم.
ببین توی پروسه ساخت ممکنه کلی مسئله پیش بیاد. شما که دلیل تأخیر رو نمی دونی. شاید سازنده به نظرش اومده که خب، شاید یه مرحله دیگه اضافه کنم بازی جذاب تر شه یا اینکه اگر از فلان تکنیکی که جدیداً کشف کردیم استفاده کنیم بتونیم نورپردازی ها رو بهتر کنیم و یا بزار یه مد جدید توی مولتی پلیر اضافه کنیم که بترکونه و گفته خب این تغییرات مثبت به یک ماه دو ماه تأخیر می ارزه!!
ضمناً یه سری کمپانی ها هستن که اعتبار خاصی دارن... مثل ناتی داگ و بایوور که تا حالا هر چی ساختن AAA بوده و به بازیکن احترام گذاشتن و آدم کاملاً حس می کنه که سازنده سعی کرده که کوچکترین نقصی رو بازیکن حس نکنه. این کمپانی ها بیان بازی رو 2 ماه 3 ماه هم بندازن عقب کسی خم به ابروش نمیاره و این رو پای بی برنامگی نمی زاره! بلکه می زاره به پای اینکه قراره تجربه بهتری رو نصیب کاربر کنن و واسه رفع تکلیف بازی رو زود نمیدن بیرون. چرا؟ چون دستپخت های قبلیشون رو کاربر چشیده ;-)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
در نهایت هم بالاترین ریت Console Exclusive Shooter نسل قبل رو داشت :D

احتمالا بهترین ریت رو برای شما داشته با متای 91 یکم سرچ کنی متای 94 رو هم میبینی تو fps exclusive های نسل قبل

- - -ویرایش - - -

در هر صورت دوتا نکته هم برای سایر دوستان یکی اینکه منظور من این نبود که کیلزون بازی بدی بود منظورم این بود که کیفیتش با دمو های پخش شده بسیار متفاوت بود و نکته دوم اینکه من عمیقا دلیل غیرت و تعصب دوستان رو نمیفهمم که نسبت به یه پست انقدر ابراز محبت کردن هنوزم میگم که تیم سازنده به کیفیتی که نشون داده نتونسته برسه و بازی رو تاخیر زده و این هم چیز بدی نیست دارن سعیشون رو میکنن

آخرین ویرایش:

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
امیدوارم بازی رو بدون باگ عرضه کنند نه بعد از عرضه بازی هی مشغول اپدیت باشند در این نسل به شدت شاهد چنین عملی از سازندها هستیم
بهر حال این تاخیر به نفع خود ما هست حالا یه ماه هم زیاد نیست

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
احتمالا بهترین ریت رو برای شما داشته با متای 91 یکم سرچ کنی متای 94 رو هم میبینی تو fps exclusive های نسل قبل

- - -ویرایش - - -

در هر صورت دوتا نکته هم برای سایر دوستان یکی اینکه منظور من این نبود که کیلزون بازی بدی بود منظورم این بود که کیفیتش با دمو های پخش شده بسیار متفاوت بود و نکته دوم اینکه من عمیقا دلیل غیرت و تعصب دوستان رو نمیفهمم که نسبت به یه پست انقدر ابراز محبت کردن هنوزم میگم که تیم سازنده به کیفیتی که نشون داده نتونسته برسه و بازی رو تاخیر زده و این هم چیز بدی نیست دارن سعیشون رو میکنن

دوست عزیز اگه بازی به کیفیت اصلیش نرسیده بود بیشتر از اینا تاخیر میزدن.
هیچ استودیوی بازی سازی نمیتونه تو یک ماه شق القمر کنه!این یک ماهی هم که تاخیر زدن نشون میده حاضر نیستن بازی
حتی یه باگ هم داشته باشه.(میتونه همون 28 اسفند بازی رو ریلیز کنه بعد با اپدیت درستش کنه ولی اینکارو نمیکنه!)
ما که از خدامونه بازی تاخیر بخوره ولی بی نقص به دستمون برسه.
شما اگه خیلی ناراحتی میتونی بری از تیم ناتی داگ شکایت کنی:|

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
هی میرم ps4 بخرم میرم تو مغازه می خوام بخرم باخودم میگم می خوای چکار با همینایی که داری سر کن نگام می افته به به این بازی باز وسوسه میشم! باز میرم تو مغاره و همون داستان!:d
فکر کنم دم عید اگه میومد قیمتش رو 400 می دادند این مغازه دارها! ... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر