آنتی ویروس مجانی Microsoft

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
avast هم انتی ویروسه خوبیه به نظرم. حداقل اینکه به iransetup اعتماد دارم.
آواست؟ خیلی زیادی به همه چی گیر میده. هر چی فایل jat یا کرک دارم رو گیر میده. درسته معمولا آنتی ها به اینا گیر میدن ولی آواست خیلی گیر میده.
من با همین نود 32 که میگین بده بیشتر حال میکنم . خیلی بی سروصداست به موقع که باید گیر بده میده. رمزش هم که مثل نقل و نبات ریخته تو نت
البته من این برنامه که گفتین رو نگرفتم . امیدوارم خوب باشه

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
آواست؟ خیلی زیادی به همه چی گیر میده. هر چی فایل jat یا کرک دارم رو گیر میده. درسته معمولا آنتی ها به اینا گیر میدن ولی آواست خیلی گیر میده.
من با همین نود 32 که میگین بده بیشتر حال میکنم . خیلی بی سروصداست به موقع که باید گیر بده میده. رمزش هم که مثل نقل و نبات ریخته تو نت
والا من آواست دارم این مشکل رو تا حالا نداشتم. nod 32 درسته بی سرو صدا ولی تو شناسایی malware ها خیلی ضعیف عمل میکنه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نود واقعا ضعیفه.
من همین الان اخرین ورژن نود رو روی لپ تاپ دارم- این انتی ویروس ms رو هم نصب کردم .ببین وضعیتش چجوریه که با MS S E کلی ویروس شناخت که حتی با NOD همون فولدر رو که میدونستم ویروسه چند بار اسکن کردم،هی قرنطینه میکرد و باز warm تولید میشد .کلا افتاده بودن تو چرخه.

nod32 یجورایی ویروسها رو غیر فعال میکنه ولی از بین بردن و شناختن رو به شدت مشکل داره،مخصوصا ترجان ها رو

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
والا من آواست دارم این مشکل رو تا حالا نداشتم. nod 32 درسته بی سرو صدا ولی تو شناسایی malware ها خیلی ضعیف عمل میکنه.
من ورژنی که محیطش شبیه ضبط بود رو نصب کردم. اون زیاد گیر میداد ازش بدم اومد. جدیده رو دیگه نگرفتم.
به هر حال برای اون ویروس فولدره هم آره منم این مشکل رو داشتم ولی با آپدیت درست شد.
به هر حال آنتی ویروس هم مثل مرورگر یه خوبی بدی داره که سلیقه ایه.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
میشه بپرسم چه ویروسی داشتی؟
norton هم خوبه ولی برای لپ تاپ نمیصرفه:D وگرنه بیتدیفندر میریختم

از چه نظر میگید؟دلیلی دارید؟

الان یادم نمیاد. اما تو شناختن ویروس به شدت ضعیف بود و حتی وقتی میشناخت از پاک کردنش عاجز بود :D

دلیل از همینکه تجربه ثابت کرده ضعیفه بهتر؟ :D

ببینید، شما ممکنه آنتی ویروس Paint! رو سیستم نصب کنید و اصلا ریسک سیستمتون بالا نباشه که بخواد ویروس بگیره. بعد بیاید و قسم بخورید که آنتی ویروس Paint خیلی کامله :D من سالها فریاد زدم NOD32 خیلی آنتی ویروس مزخرفیه اما به خرج هیچکس نرفت :D
این نورتون رو هم که میگم واقعا تو سخت ترین شرایط تستش کردم :D تقریبا روزی 10-20 تا فلشی که رفته بود تو دانشگاه! (کلکسیون ویروس) رو میزدم به سیستم و غمم هم نبود :D

به هر حال آنتی ویروس هم مثل مرورگر یه خوبی بدی داره که سلیقه ایه.
اوا آدم چیز جدید یاد میگیره اینجا :D
میخوای یه دو تا فایل خوشگل بدم بهت ببینی سلیقت خوبه یا نه حاجی؟ :D

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
بنده برای یک مدتی هم اینو نصب کردم هم KASPERSKY . تمام ویروس هایی که کسپر شناسایی می کنه این هم شناسایی میکنه . آپدیتش هم از طریق WINDOWS UPDATE هست . و محیطش هم خیلی ساده هست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
الان یادم نمیاد. اما تو شناختن ویروس به شدت ضعیف بود و حتی وقتی میشناخت از پاک کردنش عاجز بود :D

دلیل از همینکه تجربه ثابت کرده ضعیفه بهتر؟ :D

ببینید، شما ممکنه آنتی ویروس Paint! رو سیستم نصب کنید و اصلا ریسک سیستمتون بالا نباشه که بخواد ویروس بگیره. بعد بیاید و قسم بخورید که آنتی ویروس Paint خیلی کامله :D من سالها فریاد زدم NOD32 خیلی آنتی ویروس مزخرفیه اما به خرج هیچکس نرفت :D
این نورتون رو هم که میگم واقعا تو سخت ترین شرایط تستش کردم :D تقریبا روزی 10-20 تا فلشی که رفته بود تو دانشگاه! (کلکسیون ویروس) رو میزدم به سیستم و غمم هم نبود :D

اوا آدم چیز جدید یاد میگیره اینجا :D
میخوای یه دو تا فایل خوشگل بدم بهت ببینی سلیقت خوبه یا نه حاجی؟ :D

اگه میشه لینک اخرین ورژن norton رو بده .برای 64 بیت.از حرفات داره خوشم میاد:D
بهر حال سیمانتک هست دیگه...
سیستم من رو که کند نمیکنه؟
core i5 750
4 gig ram

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من خیلی وقت هست از Microsoft Security Essentials استفاده می کنم.با این که یه محصول رایگان هست اما خیلی عالی کار می کنه.از روز اولی که این رو روی ویندوز 7 نصب کردم تا این لحظه یک بار سیستم ویروسی نشده.
اصلا هم ویندوز رو کند نمی کنه.ارزش این رو داره که تستش کنید :)

• Like
Reactions: capitanrayan

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
آنتی ویروس AVAST رو که دارم پاک کنم و آنتی ویروس مایکرو رو بریزم.

کلا من مایکرو رو قبول ندارم اگه سونی یه آنتی ویروس میداد حتما میریختمش.:d

شما پس لطف کن ویندوزت رو هم پاک کن.! لینوکس open source هم هستو بریز دیگه :d

منم نصب کردم.ظاهرا تا اینجا از nod بهتره.رو 2 3 تا سیستم خسته ویروسی :dمشتری هم بزارم ببینم همه جور ویروس رو میشناسه یا نه

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
شما پس لطف کن ویندوزت رو هم پاک کن.! لینوکس open source هم هستو بریز دیگه :d

منم نصب کردم.ظاهرا تا اینجا از nod بهتره.رو 2 3 تا سیستم خسته ویروسی :dمشتری هم بزارم ببینم همه جور ویروس رو میشناسه یا نه
دوست عزیز من ویندوز استفاده نمیکنم. avast روی سیستم عاملای دیگه هم کار میکنه.

ویندوز رو فقط مجبوری واسه بازی کردن ریختم ولی کارای دیگمو با ورژنای مختلف linux انجام میدم.

کلا حالم از مایکروسافت دروغ گو بهم میخوره. ولی نمیدونم چرا رفتم x360 خریدم.:d

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
امتیاز های خوبی هم از سایت های مختلف گرفته ، هرچی باشه از نورتون میدونم که بهتره :d
قابل توجه دکتر b-)
کلا حالم از مایکروسافت دروغ گو بهم میخوره.
:-l

• Like
Reactions: r0ss0neri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر