آموزش Word 2007 به صورت عکس و مولتی مدیا

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقا حالت خوبه ؟

من اگه اشتباه نکنم تابستون 86 موقع هایی که بی کار بودم نشستم خودم نوشتم از رو یه سی دی آموزشی همون طور که تو پست اول گفتم که وقت کمی هم صرفش نکردم ، شما اومدی تو همین تاپیک لینک همین آموزش رو گذاشتی برای دانلود ، من اومدم گفتم این همین آموزشی هست که من نوشتم به شما بر میخوره ؟ نباید می گفتم ؟ برای منم مهم نیست کپی کردن به اسم خودشون ، حالا من نوشتم تو پست اول که حق کپی رایت رو رعایت کنن حالا دیگه می خوان بکنن یا نکنن مهم اینه که اینجوری که من سرچ کردم تو نت این آموزش به درد خیلی ها خورده از این خوشحالم حالا به اسم هر کی ، من نمی دونم دلیل اینکه شما طلب کار شدی چیه ؟

بعد شما دقیق نمیخونی مگه گفتم شما کپی کردی ؟

ولی این همین آموزشی هست که خودم تو این تاپیک گذاشتم اینا ورداشتن به اسم خودشون PDF ش کردن

اینا یعنی شما ؟ اینا منظورم همون سایتی که شما لینکشو از اونجا گذاشتی

واقعا نمی دونم چی بگم

دلیلش واضحه دلیلشم اینه من اینو از فایل شما بر نداشتم یه نگاه کوچولو بندازین متوجه میشین من اون لینکی که دادم من ازونجا دانلودش کردم امیدوارم متوجه بشین اینو امیدوارم متن منو کامل بخونین بعد جواب بدین اینجوری بهتره .

---------- نوشته در 10:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:05 PM ارسال شده بود ----------

لینک

اینم از لینک سایتیکه گرفتمش نگاه بکنین بعد من مگه کم دارم بیام فایله شمارو دانلود کنم بزارم تو همون تایپیک خودتون یا تو یه تایپیک دیگه جالبه برام حرفای شما اصلا شما به کتار مگه من ابرومو از سر راه اوردم )x.

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
مگه من گفتم از فایل من برداشتی ؟ اصلا ماله من فایل نداره من تو تاپیک نوشتم نه PDF داری نه چیزی حالا یه سایت دیگه اومده به شکل PDF همین آموزش رو به اسم خودش گذاشته شما هم فایل رو از اون سایت گذاشتی تو این تاپیک

حالا این چیزی عجیبیه من اومدم گفتم این فایلی که از یه سایت دیگه گذاشتی و اون سایت کپی کرده به اسم خودش ، این همین آموزشی هست که تو 4 صفحه اخیر من نوشتم عجیبه ؟

شما هر چی دلت میخواد میگی من کجای حرفم گفتم شما اومدی فایل منو کپی کردی ؟ شما اون تیکه حرف من که گفتم شما اومدی فایل منو کپی کردی بزار

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
مگه من گفتم از فایل من برداشتی ؟ اصلا ماله من فایل نداره من تو تاپیک نوشتم نه PDF داری نه چیزی حالا یه سایت دیگه اومده به شکل PDF همین آموزش رو به اسم خودش گذاشته شما هم فایل رو از اون سایت گذاشتی تو این تاپیک

حالا این چیزی عجیبیه من اومدم گفتم این فایلی که از یه سایت دیگه گذاشتی و اون سایت کپی کرده به اسم خودش ، این همین آموزشی هست که تو 4 صفحه اخیر من نوشتم عجیبه ؟

شما هر چی دلت میخواد میگی من کجای حرفم گفتم شما اومدی فایل منو کپی کردی ؟ شما اون تیکه حرف من که گفتم شما اومدی فایل منو کپی کردی بزار

اقا حمید گل دیدن من دروغ ندارم سایتو خودتون دیدین تاریخشم دیدن اینم ازون گفتتون من به خاطره این ناراحت شدم اینا نوشته خودتون

منبع اصلی Word 2007 اینه :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=7649

که اینا ورداشتن به اسم خودشون PDF کردن حالا بقیشو نمیدونم اونا هم بعید می دونم :biggrin1:

4 تا از دوستانم بیان اینو بخونن نمیگن معین چه کار بدی کرده اگه کسی نوشته منو این کارو کنه برا من مهم نیست برداره من گذاشتم بردارن دیگه نذاشتم که دکور باشه حمید جان اصلا برداره به نام خودش بزنه ایرادی نداره ولی در کل خواستم بگم من از کدوم سایت گرفتم و منبعشم حتی همون اول گذاشتم دیدین که موفق باشین .

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

اینا برداشتن کپی کردم بقیشو نمیدونم یعنی چی.......

بیشترز این کش نمیدم موضوع رو اگه واقعا خودتون ترجمش کردین مدیر سایت ادم خیلی خوبیه بهش بگین تا از سایتش برداره مطمئن باشین این کارم انجام میده پس اینم بگم مقصر من نیستم .

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
اقا حمید گل دیدن من دروغ ندارم سایتو خودتون دیدین تاریخشم دیدن اینم ازون گفتتون من به خاطره این ناراحت شدم اینا نوشته خودتون

منبع اصلی Word 2007 اینه :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=7649

که اینا ورداشتن به اسم خودشون PDF کردن حالا بقیشو نمیدونم اونا هم بعید می دونم :biggrin1:

4 تا از دوستانم بیان اینو بخونن نمیگن معین چه کار بدی کرده اگه کسی نوشته منو این کارو کنه برا من مهم نیست برداره من گذاشتم بردارن دیگه نذاشتم که دکور باشه حمید جان اصلا برداره به نام خودش بزنه ایرادی نداره ولی در کل خواستم بگم من از کدوم سایت گرفتم و منبعشم حتی همون اول گذاشتم دیدین که موفق باشین .

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:19 PM ارسال شده بود ----------

اینا برداشتن کپی کردم بقیشو نمیدونم یعنی چی.......

بیشترز این کش نمیدم موضوع رو اگه واقعا خودتون ترجمش کردین مدیر سایت ادم خیلی خوبیه بهش بگین تا از سایتش برداره مطمئن باشین این کارم انجام میده پس اینم بگم مقصر من نیستم .

من هر چی بگم باز شما حرف خودتو میزنی ، اصلا برام مهم نیست کی کپی کنه کی نکنه شما هر جور دوست داری فکر کن الکی اومدی فقط تاپیک و شلوغ کردی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من هر چی بگم باز شما حرف خودتو میزنی ، اصلا برام مهم نیست کی کپی کنه کی نکنه شما هر جور دوست داری فکر کن الکی اومدی فقط تاپیک و شلوغ کردی
حمید جان من نه وقتشو داشتم نه چیزی چون شما یچی گفتین منم مجبور کردین جواب بدم الان میگین مهم نیست چی شده مگه شما اومدین تو تایپیک من اونارو گفتین من گفتم شلوغ کردین یا خاستین ابروی مارو ببرین حالا دیگه بیخیال و دوست ندارم الکی کشش بدم و خدایی نکرده ناظمای عزیز بازی سنتر بهم اخطار بدن چون اصلا از اخطار خوشم نمیاد اگه اینارم گفتم فقط برا اگاهی دوستانم بود همینو بس و دیگه دوست ندارم ادامه بدین این صحبتارو .

armin2013

کاربر سایت
Feb 3, 2013
0

سلام دوستان عزيز

من در ورد 2007 10صفحه متن تايپ كردم.الان ميخواهم صفحات 4 و 7 را به صورت عمودي در بيارم بدون اينكه صفحات ديگر از حالت افقي خارج شوند . بي زحمت راهنمايي كنيد . اگه ميشه با تصوير

با سپاس

ضمنا توسایتی این تصویر رابرام فرستادن اما از آن سر در نیاوردم بیشتر اگه امکان داره راهنمایی کنید :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر