آموزش Word 2007 به صورت عکس و مولتی مدیا

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان تو Word وقتی وسط تایپ فارسی یک کلمه انگلیسی تایپ میکنی , کل جمله میریزه بهم.چه جوری میشه این مشگل رو حل کرد؟

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
شما وقتی فارسی می نویسی بعد که Alt+Shift رو می زنید انگلیسی می نویسید وقتی جملی انگلیسیتونو نوشتید و می خواید ادامشو فارسی بنویسید Alt+shift رو دوباره می زنید که فارسی بشه بعد یه Space میدید تا بره بعدش بعد دوباره شروع می کنید فارسی تایپ می کنید .

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
دوستان يه سوال ...
من رو سيستمم word 03 داشتم بعد word 07 رو نصب كردم .
بعد از نصب 07 مى تونستم فايل هاى قبليم رو با فرمت 03 باز كنم ... اما نمى دونم الان چرا همه ى فايل هاى word ـم شده 07 ...
مى تونم كارى كنم كه كنار word 07 بتونم word 03 رو هم اجرا كنم ؟‌

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
دقیق نمی دونم تا حالا جفتشو کنار هم نصب نکردم ولی فکر کنم 2 تا جای مختلف نصب باشن مشکلی نباشه بشه از جفتش استفاده کرد

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
شما وقتی فارسی می نویسی بعد که Alt+Shift رو می زنید انگلیسی می نویسید وقتی جملی انگلیسیتونو نوشتید و می خواید ادامشو فارسی بنویسید Alt+shift رو دوباره می زنید که فارسی بشه بعد یه Space میدید تا بره بعدش بعد دوباره شروع می کنید فارسی تایپ می کنید .
من اینکار رو هم میکنم بازم نمیشه :((

ویلسنت

کاربر سایت
Oct 27, 2008
111
سلام به دوستان عزیز
من با فونت نازنین مطالبی رو تایپ کردم ولی یه مشکل کوچک دارم تمامی ارقام به صورت انگلیسی تایپ میشود من چه کار کنم تا اعداد را فونت فارسی کنم؟
و یک سوال دیگه برای صفحه ها چگونه شماره بزارم؟

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
میگم شما داری متن فارسی تایپ می کنی ؟ بعد اعداد که تو متن می نویسی انگلیسی تایپ می شن ؟

فونتت چیه ؟ رو چند تا فونت دیگه تست کن ببین درست نمی شه مثلا :

Arial
Tahoma

Word 2007 استفاده می کنی ؟

------------------

میگم اگه نتیجه نداد با فونت یا متن رو تو Notepad بنویس مثلا تو Word کپی کن شاید درست بشه یا مثلا از این برنامه های فارسی ساز مثل شتاب استفاده کن

آخرین ویرایش:

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
ارقام رو توی ورد چجوری فارسی تایپ کنم!!!!!!!!! تورو خدا یکی کمک کنه!
درود
توی Word 2003 باید در منوی Tools روی Options کلیک کنی و سپس وارد بخش Complex Scripts شوید. در مقابل Numeral گزینه Context را انتخاب کنی به این ترتیب اعداد در هنگام تایپ انگلیسی به صورت انگلیسی و در هنگام تایپ فارسی به شکل فارسی نوشته خواهند شد. و اگر گزینه Hindi را از این بخش انتخاب کنید اعداد چه در تایپ انگلیسی و چه در تایپ فارسی به صورت فارسی تایپ می شوند.
==
word 2007 :
روی دکمه office‌ کلیک کن بعد Word options را انتخاب کن، در سمت چپ به بخش advanced برو،در صفحه اصلی به بخش show document content میری،در بخش Numeral منو را باز کنید و گزینه Context را انتخاب کن.

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
امروز یه مطلب جالبی رو دیدم واقعا متاسفم شدم

من تو تابستون 86 این آموزش رو با کمک یه CD آموزشی نوشتم نمی دونم حالا دقیق چه قدر طول کشید آماده شدندش ولی امروز دیدم یکی این مطلبو تو وبلاگش به اسم خودش گذاشته

اینم قانون کپی رایت در ایران ....

http://word2007.blogfa.com

من مطلب رو 2007 یعنی تابستون 86 گذاشتم که تاریخ ارسال مطلب تو این وبلاگ 8 خرداد 87 یعنی تقریبا یه سال بعدش

word.JPG

این دیگه خیلی جالبه : ( این 2 تا لینک رو نگاه کنید )

http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=253355&postcount=22

http://www.word2007.blogfa.com/post-21.aspx

من نوشتم بازی سنتر The Best Site اون اومده دقیق همین رو نوشته ولی اسم وبلاگشو به جای اسم بازی سنتر گذاشته دیگه نهایت تقلید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر