آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان پس عملا استفاده از ظرفیت اول عملی نیست دیگه چون دوستمون گفتند برا نصب بازی باید آخرین آپدیت باشه که نیازمند اتصال اینترنته....حالا سوال اینه که می شه همون طور که دیتای بازیرو جدا دانلود کرد و انتقال داد....آخرین آپدیت رو هم بدون نت انتقال داد به دستگاه....؟؟!!!

منظورم اینه که وقتی میخوای دیتا رو بخری بگو آخرین آپدیت رو هم برات بزنه که برای نصب مشکلی نداشته باشی....

به احتمال زیاد برای نصب بازی باید حتما به اینترنت وصل باشی تا بتونی اکانت رو activeکنی و بعدش هم مراحل انتقال دیتا باید داشته باشی...البته فقط همون اولش و بد که انتقال دیتا شروع شد دیگه میتونی کابل اینترنت رو از مودمت بکشی که به اینترنت هم وصل نشه کنسولت....

ولی بازم از هر کی خواستی بخری ...آموزشی که توی سایت یا کانالش گزاشته رو کامل چک کن و طبق اون انجامش بده.

موفق باشی

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
منظورم اینه که وقتی میخوای دیتا رو بخری بگو آخرین آپدیت رو هم برات بزنه که برای نصب مشکلی نداشته باشی....

به احتمال زیاد برای نصب بازی باید حتما به اینترنت وصل باشی تا بتونی اکانت رو activeکنی و بعدش هم مراحل انتقال دیتا باید داشته باشی...البته فقط همون اولش و بد که انتقال دیتا شروع شد دیگه میتونی کابل اینترنت رو از مودمت بکشی که به اینترنت هم وصل نشه کنسولت....

ولی بازم از هر کی خواستی بخری ...آموزشی که توی سایت یا کانالش گزاشته رو کامل چک کن و طبق اون انجامش بده.

موفق باشی
ممنون دوست عزیز.....

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
سلام بر کاربران
من اکانت دوستم به اکانت خودم اکتیو کردم و دوستم هم اکانت من به اکانت خودش اکتیو کرده الان من باید انلاین باشم تا بازی های اکانت خودم بازی کنم ولی بازی های اکانت اون افلاین هم باشم میتونم بازی کنم
الان میخوام بدونم کاری نمیشه کرد که بازی های اکانت خودم افلاین بتونم بازی کنم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام بر کاربران
من اکانت دوستم به اکانت خودم اکتیو کردم و دوستم هم اکانت من به اکانت خودش اکتیو کرده الان من باید انلاین باشم تا بازی های اکانت خودم بازی کنم ولی بازی های اکانت اون افلاین هم باشم میتونم بازی کنم
الان میخوام بدونم کاری نمیشه کرد که بازی های اکانت خودم افلاین بتونم بازی کنم

نه دیگه...الان شما ظرفیت 3 اکانت خودت رو داری و برای بازی باید نت داشته باشی تا لایسنس رو چک کنه....و همینطور ظرفیت 2 اکانت دوستت که هم آنلاین و هم آفلاین میتونی بازی کنی و برا آفلاینم نیاز به اینترنت نداری....

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
نه دیگه...الان شما ظرفیت 3 اکانت خودت رو داری و برای بازی باید نت داشته باشی تا لایسنس رو چک کنه....و همینطور ظرفیت 2 اکانت دوستت که هم آنلاین و هم آفلاین میتونی بازی کنی و برا آفلاینم نیاز به اینترنت نداری....
پس چرا دوستم میتونه بازی های خودش و مال من هم انلاین و هم افلاین بازی کنه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
پس چرا دوستم میتونه بازی های خودش و مال من هم انلاین و هم افلاین بازی کنه

نمیدونم ولی طبق روالش نباید بتونه بازی های خودش رو آفلاین بازی کنه...چون ظرفیتش 3 میشه و برای بازی نیاز به اینترنت داره...

• Like
Reactions: s.amin.m.g

keuo

کاربر سایت
Oct 18, 2014
7
سلام خسته نباشید
یه مشکل داشتم بعد از خرید بازی دیجیتال فیفا 17 همش این پیغام برام میاد
Application will be suspended in 15 minutes because the license cannot be verified!
البته من این بازی رو با یکی از دوستام داریم به صورت شیر استفاده میکنیم و هیچ اکانت سومی هم وجود نداره . اين بازي رو با اكانت خودم خريدم و تو دستگاه خودم اكانتم رو primary نيست و تو دستگاه دوستم اكانتم رو primary كردم
اگه لطف میکنید راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم که این پیام نیاد ؟
ممنون از لطفتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
سلام خسته نباشید
یه مشکل داشتم بعد از خرید بازی دیجیتال فیفا 17 همش این پیغام برام میاد
Application will be suspended in 15 minutes because the license cannot be verified!
البته من این بازی رو با یکی از دوستام داریم به صورت شیر استفاده میکنیم و هیچ اکانت سومی هم وجود نداره . اين بازي رو با اكانت خودم خريدم و تو دستگاه خودم اكانتم رو primary نيست و تو دستگاه دوستم اكانتم رو primary كردم
اگه لطف میکنید راهنمایی کنید چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم که این پیام نیاد ؟
ممنون از لطفتون

دوست عزیز الان شما ظرفت 3 هستید و دوستتون ظرفیت دو هست.
این پیام هم به خاطر اینه که ظرفیت 3 هر چند دقیقه لایسنس رو چک میکنه و کنسولتون باید چه برای آفلاین و چه آنلاین به اینترنت متصل باشه تا عملیات چک کردن لایسنس انجام بشه.

• Like
Reactions: keuo

keuo

کاربر سایت
Oct 18, 2014
7
دوست عزیز الان شما ظرفت 3 هستید و دوستتون ظرفیت دو هست.
این پیام هم به خاطر اینه که ظرفیت 3 هر چند دقیقه لایسنس رو چک میکنه و کنسولتون باید چه برای آفلاین و چه آنلاین به اینترنت متصل باشه تا عملیات چک کردن لایسنس انجام بشه.
خب دوست عزيز ميشه يه خرده واضح تر برام توضيح بدين؟ هر دو دستگاه به اينترنت متصل هستن بايد چه كاري انجام بدم كه حل بشه؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خب دوست عزيز ميشه يه خرده واضح تر برام توضيح بدين؟ هر دو دستگاه به اينترنت متصل هستن بايد چه كاري انجام بدم كه حل بشه؟

اون که مشکلی نداره...این مشکل برای شما هستش....شما بخوای بازی کنی حتما باید کنسولت به اینترنت وصل باشه...کلا ظرفیت سوم یکی از شرطاش اینه که میگه آقا میخوای بازی کنی باید اینترنت داشته باشی....هم آفلاین و هم آنلاین چون من هر چند دقیقه لایسنس بازیت رو چک میکنم...اگه اینترنت داری و کنسولت وصله به اینترنت که علی یارت...اگرم نیست که بیخیال بازی شو :):)

• Like
Reactions: keuo

keuo

کاربر سایت
Oct 18, 2014
7
اون که مشکلی نداره...این مشکل برای شما هستش....شما بخوای بازی کنی حتما باید کنسولت به اینترنت وصل باشه...کلا ظرفیت سوم یکی از شرطاش اینه که میگه آقا میخوای بازی کنی باید اینترنت داشته باشی....هم آفلاین و هم آنلاین چون من هر چند دقیقه لایسنس بازیت رو چک میکنم...اگه اینترنت داری و کنسولت وصله به اینترنت که علی یارت...اگرم نیست که بیخیال بازی شو :):)
دوست عزيز من مدام رو دستگاه اينترنتم وصله ولي بازم اين مشكل وجود داره
با ريستور كردن لايسنس هم مشكل حل نشده واقعا كلافه شدم نميدونم چكار كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر